Erkekleri çıldırtan on ileti

21.11.2021
14
Erkekleri çıldırtan on ileti

Erkeklerin öyle zamanları vardırki o zamanlarda ona gelen her türlü tesir onu çıldırtmaya yeter. Özellikle hiç olmadık zamanlarda gelen iletiler bu mevzuda en galibiyetlileridir.

İşte o iletiler…

1- Günün ilk saatlerinde ya da iş çıkışına yakın bir zamanda gelen “Ne yaptın?” iletiyi.

2- Bir telefon görüşmesi yaparken gelen ileti sesi ve sonrasında gelen “Telefonun niçin meşgul, kimle konuşuyorsun?” iletiyi.

3- Bir işi olduğunda ve yanıt yazamadığında gelen “İşin benden daha ehemmiyetliyse rahatsız etmeyin seni!” iletiyi.

4- Tek bir sözcükle yanıtlanacak bir iletiye yazdıkları tek sözcüklük yanıt sonrası gelen “Sana yazdığım uzun iletinin yanıtı bu mu?” iletiyi.

5- İletileşme alışkanlığı olmamasına karşın yeniden de yanıt yazan erkeğe gelen “Hep ben ileti atıyorum. Sen bana değer vermiyor musun? Niçin hiç yazmıyorsun!” iletiyi.

6- Görmedikleri ya da yanıt yazamadıkları bir ileti sonrası gelen “Yazdıklarıma yanıt vermiyorsun, sen artık beni daha öncekisi kadar beğenmiyorsun” iletiyi.

7- Negatif bir yanıt verdiklerinde gelen “Sen öğrenirsin…” iletiyi.

8- İsteğinizi negatif karşıladıkları anda gönderdiğiniz “Peki…” ile biten imalı iletiler.

9- Her gün telefonla ya da surat surata görüşmelerine karşın telefonlarına gelen ” Bir mesele mi var? Bu gün hiç ileti göndermedin. Mesele varsa konuşarak çözebiliriz.” iletiyi.

10- “Sen hiç romantik iletiler atmıyorsun. Romantik iletileri hep ben gönderiyorum. Beni daha öncekisi kadar hoşlanmıyor musun?” iletiyi.

İşte bu iletiler erkekleri çıldırtmaya yeten iletiler. Bir daha ileti yolarken bir kere daha düşünün.

Kaş sunim derken göz çıkartmayın!

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ