Erkekleri en çok neler çileden çıkartıyor

13.11.2021
19
Erkekleri en çok neler çileden çıkartıyor

Bayanlar bunu kimi zaman öğrenmeyerek yapıyor olsak dahi, çoğu zaman gerçeğinde erkekleri nelerin çileden çıkarttığının farkındayız. Kalplerini kazanmak çok kolay gibi görünse dahi, bir erkeği kendinden soğutmakta o kadar kolay.

Erkekleri en çok neler çileden çıkartıyor

Malum iftiharları ön tasarıda olan erkekler, kendisi ile dalga geçilmesinden, insanların yanında rencide edilmekten, kale alınmamaktan hiç beğenmiyorlar. İlişkide oldukları kadının, onu umursamaz biçimde davranmasından ve rahatsızlığını belirttiği mevzularda ciddiye alınmadığını fark etmesi de en çok öfkelendikleri şeylerden. Erkekliğinin sezdirilmemesine de hiç tahammülleri yok, arzu edilmediğinin belirtilmesi, yakışıklı değil ama sempatik olduğu ifadeleri gibi, çocukmuş gibi davranılması onları gerçekten makûs etkiliyor.

Hoşlandığı kadının kendine özen göstermemesi, bakımsız görüntüsü erkeği kendinden soğutmanın en tesirli usullerinden. Çoğu erkeğin, çok bağlı olduğu kumandası ve gazetesinin elinden alınması, ortalıktan kaldırılması, kapı önünde ya da arabada dakikalarca beklemek, aradığı şeyi koyduğu yerde bulamamak, evvelden giymek istediğini belirttiği gömleğinin ütüsüz olduğunu görmek gibi tavırlar, erkeğe yeterince umursanmadığı hissini veriyor.
Erkeklerde bayanlar gibi, karşı tarafın tavırlarını içinde biriktiren bir varlık. Bir gün bir anda yaşamınızdan çıkıp gitmek isteyen bir erkek olursa.. Bu tavırlardan bir çoğunu belirli aralıklarla yapmış olduğunuzu fark edeceksiniz..

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ