Erkekleri hiddetlendiren iletiler

08.11.2021
24
Erkekleri hiddetlendiren iletiler

Erkekleri çıldırtmak için bazen tek bir ileti atmanız dahi yetebilir. Erkekler bayanlar gibi değildir ve yazılan anlamsız ve can sıkıcı iletiler iyi amaçla yazılmış olsa dahi erkekleri fena halde kızdırabilir.

Bayanlar özel günlerinde ne kadar zahmetli ve stresli yaşanıyor ise erkeklerin buna eş zamanları olabilir. Başka Bir Deyişle her türlü tesirin erkeği kızdırabileceği zamanlar olabiliyor.Ve bu zamanlarda gelen iletiler erkekleri çıldırtmak için yeterli olabiliyor. Şimdi sizlere erkekleri en fazla hiddetlendiren 10 iletiyi vereceğiz.

Erkeği çıldırtan iletiler

1- Günün ilk saatlerinde ya da iş çıkışına yakın bir zamanda gelen “Ne yaptın?” iletiyi.

2- Bir telefon görüşmesi yaparken gelen ileti sesi ve sonrasında gelen “Telefonun niçin meşgul, kimle konuşuyorsun?” iletiyi.

3- Bir işi olduğunda ve yanıt yazamadığında gelen “İşin benden daha ehemmiyetliyse rahatsız etmeyin seni!” iletiyi.

4- Tek bir sözcükle yanıtlanacak bir iletiye yazdıkları tek sözcüklük yanıt sonrası gelen “Sana yazdığım uzun iletinin yanıtı bu mu?” iletiyi.

5- İletileşme alışkanlığı olmamasına karşın yeniden de yanıt yazan erkeğe gelen “Hep ben ileti atıyorum. Sen bana değer vermiyor musun? Niçin hiç yazmıyorsun!” iletiyi.

6- Görmedikleri ya da yanıt yazamadıkları bir ileti sonrası gelen “Yazdıklarıma yanıt vermiyorsun, sen artık beni daha öncekisi kadar beğenmiyorsun” iletiyi.

7- Negatif bir yanıt verdiklerinde gelen “Sen öğrenirsin…” iletiyi.

8- İsteğinizi negatif karşıladıkları anda gönderdiğiniz “Peki…” ile biten imalı iletiler.

9- Her gün telefonla ya da surat surata görüşmelerine karşın telefonlarına gelen ” Bir mesele mi var? Bu gün hiç ileti göndermedin. Mesele varsa konuşarak çözebiliriz.” iletiyi.

10- “Sen hiç romantik iletiler atmıyorsun. Romantik iletileri hep ben gönderiyorum. Beni daha öncekisi kadar hoşlanmıyor musun?” iletiyi.

İşte bu iletiler erkekleri çıldırtmaya yeten iletiler. Bir daha ileti yolarken bir kere daha düşünün.

Kaş sunim derken göz çıkartmayın!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ