Erkeklerin çekici bulduğu 7 özellik

16.11.2021
22
Erkeklerin çekici bulduğu 7 özellik

Erkekler bu özellikleri çekici buluyor. Biz bu tavırların bazısından utansak bunalsak da erkekler işte bu özellikleri seviyor.

İşte erkeklerin çekici bulduğu 7 özellik…

Rekabet: Erkeklerin çoğu rekabeti seven bayanları çekici bulur. Erkekler tabiatları gereği rekabeti beğenirler, dostları, aileleri ya da kardeşleri ile rekabet halindedirler. Bu surattan partnerleri ile de rekabet etmek isterler. Bu çok ciddi bir rekabet olmak zorunda değil ama gene de onların bu istikametini besleyen bayanlar onların alakasını daha çok sürükleyecektir.

Tebessümme: Bayanlar tebessümen erkeklerden seviyorsa bütün tersi de doğru olmalı. Erkekler bir kadının kahkahasına kapılırlar. Natürel içten kocaman bir tebessümme erkeklerin en sevdiği özellikler arasındadır.

Hoş dişler: Tebessümmeniz kadar onun artta uyuyan dişler de ehemmiyetlidir. Yarın gidip tel taktırmanız gerekmiyor elbette ama erkekler güçlü beyaz sıhhatli dişleri hoşlanıyor.

İlginç alışkanlıklar: Enteresanlıklarımızdan kurtulmaya gerek yok zira erkeklerin güzeline gidiyor. İlginç hobileriniz, bildiğiniz bir şarkı ya da sabah uyanınca yaptığınız ilginçliklerin hepsi erkeklerin güzeline giden ayrıntılar. Sakin onlardan kurtulmaya çalışmayın!

Benler: Her vücutta farklı boy ve biçimlerde benler var. Bazı erkekler sevmese de bunun bütün dersi daha doğru. Bedeninizin farklı yerlerindeki benler erkeklerin oldukça güzeline gidecektir.

Sakarlık: Bazen çarpıp bir şeyleri yıktığımızda kendimizden utanırız. Oysa erkekler bu stil sakarlıkları çok çekici buluyor.

Empati kurma hüneri: Karşındaki ile empati kurabilen bayanlar erkekler için çok daha çekici. Sosyal bağlar kurmada ve bunları sürdürmede empatinin ehemmiyeti çok büyük. İşte bu surattan erkekler bu stil bayanları seçim ediyor.

YAZAR BİLGİSİ