Erkeklerin en umursadığı detaylar

09.11.2021
29
Erkeklerin en umursadığı detaylar

1- Saçlarınızın ne kadar dolgun ve uzun olduğu

Gerçeğinde bu tamamıyla evrim teoriyi ile alakalı. Erkekler ilk çağlardan beri, gür saçlı bayanlardan beğeniyorlar. Zira onlara göre saçlardaki bu dolgunluk ve uzunluk, bayanların sıhhatli ve doğurgan olduklarını gösteriyor.

2- Cildinizin ne kadar parladığı

Erkekler, ışıl ışıl bir cildi us sıhhatinin yerinde olmasıyla bağdaştırıyorlar. Sivilcelerin; stres ve evham neticesinde oluşup, cildi solgunlaştırması bunun en büyük nedeni. Bu da demek oluyor ki, yanaklarınıza sürdüğünüz allık ve suratınıza uyguladığınız bronzlaştırıcılar netlikle işe yarıyor. Bu yolda ilerlemeye devam edin.

3- Sesinizin tonu

Araştırmalar erkeklerin yüksek perdeden çıkan seslerden keskin bir biçimde sevdiklerini gösteriyor. Bunun nedeni, hem genetik hem de duygusal koşullanmalardır. Zira tiz ve canlı bir ses tonu, gençliğin ve yüksek yaşam enerjisinin göstergesidir.

4- Bel ve kalçanız arasındaki orantı

İnce bel doğurganlığın göstergesi olarak kabul ediliyor ve erkekler tarafından da dikkat toplayan en ehemmiyetli detay… Araştırmalar, erkeklerin kadının bel ve kalça orantısına dikkat ettiği, büyük popolu bayanları itici buldukları güzergahında…

5- Neyin sahte olduğu

Burada kişilik özelliklerinden değil, fiziksel yapaylıktan laf ediyoruz. Araştırmalar, erkeğin natürel olan bayanı, rastgele bir yerinde estetik olan bayana seçim ettiklerini belirtiyor. Natürel saç rengine de oldukça önemsendiği belirtilen araştırmalar, olası olduğunca naturel bayanların hoşlanıldığı güzergahında…

YAZAR BİLGİSİ