Etkileyici vakam derken yaptığımız yanılgılar

15.11.2021
11
Etkileyici vakam derken yaptığımız yanılgılar

Fazla makyaj

Fazla makyaj, bu kusurların başında geliyor. Erkekler bizim natürel hoşluğumuzu her zaman parlatıcıdan yapış yapış olmuş dudaklara, akmış rimeliyle vahim duran gözlere seçim ediyor.

Geç kalmak

Kadınların tam buluşmalara geç kaldığı gibi bir genelleme var ve bu genelleme de değişikleri gibi yanlış. Fakat bazı kadınlar var ki, onlar buluşmalarına geç kalıp buluşacakları erkeği beklettiklerinde karşılarındaki erkeğin onları daha çok isteyeceğini düşünüyorlar.

Aralıksız perhiz

Yediklerinize dikkat etmeyin demiyoruz fakat siz olsanız her buluşmada salata kemiren birini karşınızda görmek ister miydiniz? Özellikle de erkeklerin yanında az yemek yeme huyunuzu bırakmalısınız zira bu gerçekten çok itici bir tavır. Üstelik bir hayli erkek hafif kıvrımlı kadınlardan çok beğeniyor.

Fazla dekolte

Kadınların erkekleri elde etmek için yaptığı bir değişik yanılgı ise giyinmeyi unutmak! Kadınlar bedenlerini ne kadar çok sergilerlerse erkelerin kendilerinden o kadar fazla etkileneceğini düşünüyor. Bu tutumunuzla belki birkaç erkeği etkileyebilirsiniz fakat onlar sizin istediğiniz beyaz atlı prensler olmayacaklardır.Hayalinizdeki erkeği etkilemek için giysilerinize özen göstermeniz yeterli.

Rol yapmak

Bir erkeği başkası gibi davranarak nasıl etkileyebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bir geceliğine vamp kadını ya da cici aile kızını oynamak sizin için kolay olabilir fakat sonrasında ne yapacaksınız?

Düşük temenniler

Yaşınız ilerledi diye bir erkekte olmasını beklediğiniz özellikleri eksiltmeyin! Yaşamınızı beraber geçirmeyecek de olsanız beraber geçireceğiniz zaman sizin yaşamınızdan o insan için tüketeceklerinizdir. Kendinize değer verin ve sizi hak etmeyen biriyle asla beraber olmayın.

Güvensizlik

Çekingen veya kendine güvensiz biriyseniz karşınızdaki erkeğin sizden sevmeyeceğini düşünürsünüz. Ne kadar özel bir kadın olduğunuzu keşfedin ve erkeklere size alaka göstermeleri için bir şans tanıyın! Pozitif düşünmeyi unutmayın!

YAZAR BİLGİSİ