Gelin makyajı nasıl yapılır?

28.05.2021
25
Gelin makyajı nasıl yapılır?
Yaz sezonu bir bakıma düğün sezonu demek ve 2013 yazında gelin makyajı ayrıntıları neler?

.jpg
Her genç kızın hayallerinden biridir o büyük gün. Her kadının kendini prenses duyuru edeceği günü bekler ve o an kazanç. Büyük telaşın arasında herkes kendine en uygun makyajı seçemez o sırada. En hoşu olsun diye uğraşıp dururken yanlış seçimler makûs görüntülere yol açar.

İşte yanılgısız bir makyajın incelikleri için şöhretlilerin makyörü Burçin Göksu’yla bu hafta gelin makyajı inceliklerini konuştuk.

39389.jpg
Göksu, öncelikle o gece için en minik ayrıntısına kadar bilgi aldığını sonrasında beyninde planlamaya başladığını söylüyor.

Gelinliği, elindeki çiçeği, düğünün konsepti, mekanın sarih veya kapalı olması, kır düğünü olması , aksesuarı , damadın smokin rengi, gelinin istediği saçı, saçındaki aksesuarı gibi detayların reelinde makyaj ayrıntılarını tanımladıklarını söylüyor.

39841.jpg
Göksu, gelin makyajında genellikle göz dudak boyası ve surat makyajını balanslı denklikte yapmayı uygun görüyor. Hem göz hem dudak hem yanak yapıp beyaz gelinliğin kaldıracağı tonlardan yana Göksu.

Uzun kirpikleri de önermiyor.

32936.jpg
Koyu dahi olsa olabildiğince net olmayan bulanık görünüm olmalı göz makyajı.
Yanılgısız bir deri ve suratınızdaki hoşlukları çıkarıcak gölge oyunlarıyla dudaklar natürel renklerden yana olmalı genellikle pastel tonlar gelinlere çok yakışıyor.

29368.jpg
Burçin Göksu saç tasarımını yapan ve makyaj tasarımını yapan bireylerin frekanslarının da balanslı olmasını korunuyor. Ağır bir gelin topuzuna hafif bir makyaj silik görünmenize neden olur. Buna dikkat etmeli!

Her türlü sual ve bilgi için www.burcingoksu.com adresinden Burçin Göksu’ya erişebilirsiniz!

36427.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.