Hafta sonu kombini editörden

20.05.2021
37
Hafta sonu kombini editörden

.jpg
Yeni köşesinde ELMAELMA, sizi her hafta moda geçit merasimine davet ediyor. Tepeden tırnağa rahat, şık, çağdaş bir haftasonu geçirebileceğiniz kombinler yaratıyor.

Kadifenin, dantelin, jeanlerin ve tenin rekabetinin arasından enerjisi yüksek bir kombin yarattı editörümüz. Siyahın her tonunu ve beyazın hakimiyet gösterdiği parçaları bir araya getirdik.

Tayt üzerine tişört ve kazaklarla bot kombinleri şu gizemeler sokaklarda en çok karşılaştığımız kombinlerden.

Siyahın bırakılmazlığından ve metalikliğin sihrinden etkilendik bu hafta. Cadde tarzınız seçtiğimiz bu parçalarla her zamankinden daha dikkat çekici olacak.

36036.jpg
Asimetrik kesim gelen kazak, formuyla ters çizgileriyle rahat ve sıcak yakalayacak bir parça. Siyah ve beyazın geçimli birlikteliği bu parçaya çok yakışmış.

36037.jpg
Taytlar kışın gerçekten bırakılmazı. Giy çık kombinlerinden en çok seçim edilen parça. Bu kere 80’li senelerdeki gibi ayaktan geçmeli bir parça seçtik. Azıcık nostalji olsun istedik.

36038.jpg
Tepeden tırnağa ’teni’ korunanlardanız! Siyah tokalı ten çizme, kombini hem azıcık ciddileştiriyor hem de ayaklarınıza gözetiyor. Pull and Bear’dan seçtiğimiz çizmeler büro için de ideal.

36039.jpg
Malum havalar yağışlı ve çok soğuk. İçi kürk olan ve kapüşonlü siyah belden lastikli spor bir palto seçtik.

36040.jpg
Agatha’yı çok hoşlanıyoruz. Metalik ağırlıklı aksesuarlar kullanmak istedik bu komdinde. Kenarları taşlı bir saat beğendik Agatha’dan.

36041.jpg
Karlı bir haftayı geride vazgeçtik. Kar taneli aksesuarlar a çok trend. Kar taneli kolyenizi herkes çok kıskanacak.

36042.jpg
Lüks bir parfüm var sırada. Gün boyu sizinle olacak bu koku teklifimiz: L’instant de Guerlain

36043.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.