Hangi burç, kendine nasıl aşık ettirir?

06.05.2021
18
Hangi burç, kendine nasıl aşık ettirir?
Siberalem’in burç hekimi Zodyaklı, çevresinde pervane olduğunuz tatlı sevgili adayınızın ya da sevgilinizin aşkının çekim eforuna kapılmanızın sebeplerini yıldızlara sordu.
Balık ve Yükselen Balık

Bu kadar hayalci birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı Balık burcu:

Balık burcuna aşık olmalısınız zira onlar isteklidirler, onların istekli tavırları karşısında aşık olmamanız muhtemel olmayacaktır.

Balık burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira onlar hayalci insanlardır. Sizlerin daha evvel tahayyül dahi edemeyeceği dünyaları görebilir, sezebilirler. Sizlere bu dünyaları anlatmaktan bunalmayacaklardır.

Balık burcuna güvenmelisiniz zira neden bir Balık burcuna güvenilmemesi gerektiğini anlayın.

34434_12.jpg
Koç ve Yükselen Koç

Böylesine kendini sevmiş, böylesine bencil bir insanın, nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı Koç burcu:

Koç burcuna aşık olmalısınız zira o yiğittir, sizin asla cesaret edemediğiniz işlere kalkışabilir. Onun cesareti karşısında fobileriniz süratle anlamsızlaşabilir. Onun cesareti sizin karanlığınıza ışık gibi doğabilir.

Koç burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira o rutinlerden beğenmez, yenilikler onun her zaman ilgisine sürükler. Böylece ilişkiniz seneler geçse dahi yenilenecek, yine neşe alacak şeyleri beraber keşfedebileceksiniz!

Koç burcuna güvenmelisiniz zira onun borçlarına sadık biri olduğunu, hayatın hakikatliğinden uzaklaşmadığını göreceksiniz. Bu da size ona güven dinlemenizi sağlayacak!

34434_1.jpg
Boğa ve Yükselen Boğa

Bu kadar agresif ve sorumsuz davranışın nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı Boğa burcu:

Boğa burcuna aşık olmalısınız zira onlar doğuştan mizahlı, cümbüşlü bireylerdir. Sizi kahkahalara boğarken zamanın nasıl geçtiğini kavrayamazsınız!

Boğa burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira onlar hayatta nitelik aralar, gördükleri, yedikleri, yaşadıkları her şey niteliklidir. Onunla beraber yaşadığınız dünyayı bir daha keşfedebilirsiniz!

Boğa burcuna güvenmelisiniz zira onlar para tüketmeyi hoşlanırlar. Para tüketmeyi seven biri para kazanmayı da hoşlanır. Bu surattan çok çalışkan insanlardır. Arzu ettikleri her şeye kavuşurlarsa hıyanet etmek uslarına dahi gelmeyecektir!

34434_2.jpg
İkizler ve Yükselen İkizler

Bu kadar balanssız ve duygusal karmaşıklık içinde bulunan bir burcun nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı İkizler burcu:

İkizler burcuna aşık olmalısınız zira onların alakasını uzun müddet üzerinizde yakalamak gerçekten büyük galibiyet! Onlar bağlantıya geçilmesi en kolay insanlardır. Onlarla bir günün nasıl geçtiğini asla kavramazsınız!

İkizler burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira onların her mevzuda bilgileri vardır ve onlar gerçekten iyi palavracılardır. Sizi kolayca ziynetli laflarla baştan çıkarabilirler.

İkizler burcuna güvenmelisiniz zira onların o muzip, haylaz hallerinin altında katil değil, minik bir çocuk vardır!

34434_3.jpg
Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu kadar kaygılı ve ağır kanlılığı ile sizi çıldırtacak birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı Yengeç burcu:

Yengeç burcuna aşık olmalısınız zira onların acımalı yapıları sizi ciddi bir ilişkiye süratle çekecektir. Size verdiği güven sizi huzurlu sezdirecektir.

Yengeç burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira onlar dürüst tavırları ile sizi afallatacak, vefaları ile ayaklarınızı yerden kesecektirler!

Yengeç burcuna güvenmelisiniz zira onların da aradığı tek hakikat güvenmektir!

34434_4.jpg
Aslan ve Yükselen Aslan

Bu kadar benlikli ve böbür ahmaksı birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı Aslan burcu:

Aslan burcuna aşık olmalısınız zira onlar özgüveni yüksek olan bireylerdir. Bir müddet sonra sizi âlemde tek olduğuna ve yaşamanız için onun aşk denizinde boğulmanız gerektiğine inandıracaktır!

Aslan burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira onlar değişiktirler, sizi elde etmek için yapılmamışı yapacak, söylenmemişi söyleyecektir.

Aslan burcuna güvenmelisiniz zira onlar takdir etmeyi öğrenirler, sizin galibiyetlerinize mutlu olacak, üzüntünüze ortak olacaklardır.

34434_5.jpg
Başak ve Yükselen Başak

Bu kadar karamsar ve memnuniyetsiz birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı Başak burcu:

Başak burcuna aşık olmalısınız zira onlar mükemmeliyetçidir; böylece kendinizi hatasız sezebilirsiniz. Onlar sizi seçmişse bu âlemdeki en özel, en müthiş insanlardan biri olduğunuz anlamına kazanç.

Başak burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira onlar hırslıdırlar, böylesine hırslı bir insanın çabası size çekici gelecektir. Sizi elde etmek için durmadan hareket etmesi ayaklarınızı yerden kesmeye takviyeci olacaktır.

Başak burcuna güvenmelisiniz zira bazen siz de kusur yapabilirsiniz ancak ona güvenmek bir kusur sayılmayabilir. Onlar saplantılı insanlardır, kolay kolay sizi bırakmayacaklardır!

34434_6.jpg
Terazi ve Yükselen Terazi

Bu kadar adil ama hakın suyunu çıkaran birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı Terazi burcu:

Terazi burcuna aşık olmalısınız zira onlar naif bireylerdir. Sizleri naif ve kavrayışlı tavırları ile süratle büyülemeyi muvaffak olabilirler.

Terazi burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira onlar romantik insanlardır, fakat sizlerin ayaklarını yerden romantizmle değil de alıştığınız klişelerden uzak bir romantizmle yerden kesecektir.

Terazi burcuna güvenmelisiniz zira onlar empati kurabilirler ve sizi incitmemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

34434_7.jpg
Akrep ve Yükselen Akrep

Bu kadar deli birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı Akrep burcu:

Akrep burcuna aşık olmalısınız zira onlar gizeme dışı insanlardır. Size öğrenmediğiniz kapıları açarak öğrenmediğiniz dünyalara, yaşamadığınız zevkleri tattırarak görmediğiniz düşlere çekerler.

Akrep burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira onlar oldukları gibidirler, reyin oynamakla uğraşmazlar ve sizden istediklerini sarih bir biçimde söylerler.

Akrep burcuna güvenmelisiniz zira onlar isteklidirler, istekleri yüksek olduğu sürece size hasar gelecek tutumlarda bulunmayacaklardır. Başka Bir Deyişle pek de güvenmeyin!

34434_8.jpg
Yay ve Yükselen Yay

Bu kadar Pollyanna olmaktan zevk alan birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı Yay burcu:

Yay burcuna aşık olmalısınız zira onlar hırslıdırlar, sizi elde edene kadar istediğiniz her şeyi yapabilirler. ve inanın şayet sizi uslarına koydularsa, öykünün sonunda onların olmanız için hiçbir tutumdan sakınmayacaklardır.

Yay burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira onlar iyimserlerdir, onların hayat enerjisi karşısında afallamışlıktan minik dilinizi yutabilirsiniz!

Yay burcuna güvenmelisiniz zira onlar dürüst insanlardır, şayet bir gün size hasar vermek isterlerse bunu evvelden size haber vereceklerdir!

34434_9.jpg
Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu kadar sert ve hoca edalı birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı Oğlak burcu:

Oğlak burcuna aşık olmalısınız zira onlar zekidirler, Onların bilgileri karşısında kendinizi minik bir çocuk gibi sezebilirsiniz. Onlara evvel hayran sonra aşık olacaksınız!

Oğlak burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira onlar hocadırlar, size her gün yeni şeyler öğreterek ufkunuzu genişleteceklerdir.

Oğlak burcuna güvenmelisiniz zira onlar gençken olgunlaşırlar, size hasar gelecek tutumların çocukça olduğunu çoktan öğrenmişlerdir.

34434_10.jpg
Kova ve Yükselen Kova

Bu kadar içi dışına sığmayan ve ukala birinin nesine aşık olduğunuzu henüz siz de bulamadıysanız, Zodyaklı’nın Siberalem için açıkladığı Kova burcu:

Kova burcuna aşık olmalısınız zira onlar aykırı bireylerdir, değişik şahsiyetleri ile sizlerin başlarını döndüreceklerdir.

Kova burcu sizin ayaklarınızı yerden keser zira onlar romantik bireylerdir, sizlere o hayalini kurduğunuz romantizmi çekinmeden yaşatacaklardır.

Kova burcuna güvenmelisiniz zira onlar vatanperver insanlardır ve vatanperver insanlar kolay kolay kimseye hasar vermezler!

34434_11.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.