Hangi deriye hangi renk oje yakışır buğday deriliyseniz toprak renklerini kullanın!

23.07.2021
232
Hangi deriye hangi renk oje yakışır buğday deriliyseniz toprak renklerini kullanın!

Deri renginizle tamlık sağlayacak sizi tehlikeye atmayacak oje renklerini bir araya getirdik! Deri rengine göre hangi renk oje seçilir? Hangi renk oje en çok hangi deriye yakuışır? İşte tüm bu suallerin cevabını bir araya getirdik! Deri rengine göre en çok hangi renk ojeler yakışıyormuş hadi gelin hep birlikte araştıralım!

SARİH DERİLİLER İÇİN…

Şayet ki cilt renginiz sarih tonlardaysa tırnaklarınız için seçim edebileceğiniz oje renkleri özellikle koyu renkleri seçim edebilirsiniz Mavi, mor, şeftali tonlarını sürebilirsiniz.

KUMRAL DERİLİLER İÇİN…

Kumral olarak adlandırdığımız başka bir deyişle orta renkli deri grubuna girenler için, bordo, mor, pembe ve koyu kırmızı renkler çok yakışacaktır. Günlük yaşamınızda istediğiniz giysiyle bu renk ojeleri kombinleyebilirsiniz.

BUĞDAY DERİLİLER İÇİN…

Koyu sarı alt tonlu derililere en çok yakışacak oje renkleri olarak kahverengi ve sarı tonları dışında tüm renkler çok yakışacaktır. Ancak bu iki tehlikeli rengi buğday derili bayanların uzak durması gerekiyor.

ESMERLER İÇİN…

Koyu deri rengine yakışacak renklerin başına turuncu, kırmızı ve fuşya renkleridir. Özellikle yaz bronzluğunda neon renkleri seçim edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ