İdeal erkek nasıl olmalı

09.11.2021
27
İdeal erkek nasıl olmalı

Bugünün bayanları güçlü, özgür, çok daha alımlı, zeki ve cinsel özgürlüğe sahip olsalar da duygusal istikametten hala tanrıçalarmış gibi alaka gösterilmesinden, şövalye örneği korunup kollanmaktan seviyorlar.

Bayanlara göre, erkek dediğin güçlü ve lider özellikte olmalı, kendine güvenmeli, partnerine ve beğendiklerine kol kanat germelidir.

İşte bu mevzuda Cised Derneği Cem Keçe’den görüşlerini aldık.

Bayanlar için değişik bir ehemmiyetli arayışta, sırtlarını yaslayacak bir erkek bulabilmektir. Bunun için hem güçlü, hem de iyi bir statü sahibi olmak yetmiyor. Bunların yanı gizeme, erkeğin karizmatik olması, istek ve heveslerini emin etmesi, methiye kelimelerine yer vermesi, saygı gösterdiğini ve değer verdiğini bayana sezdirmesi gerekiyor.

Erkeklerin aralıksız olarak üzerinde düşündükleri fakat bir cinsli bulamadıkları sualin yanıtı gerçeğinde çok kolay… Bayanlar, kendilerini dinleyen ve kavrayan, sahiplenme duygusu olan, değerek ve bakarak sevgisini ifade eden, kavrayışlı erkekler istiyorlar.

Bayanların kendilerinin bozguna uğradıklarını düşündükleri ve savaşamayacak kadar aciz kaldıkları tek şey kendilerini değersiz sezmeleridir.

İşte size kilit noktası; bayanlar çoğu defa değerli olduklarını sezmek isterler! Bunu sezdirebilmek için erkeğin bayanının iftiharını okşaması, her akşam en az yarım saat elini yakalayıp, gözlerinin içine bakarak yalnızca onu dinlemesi ve kavradığını göstermesi, şefkatli olması ve her daim artta olduğunu sezdirmesi gerekiyor.

YAZAR BİLGİSİ