İlk buluşmanızda etkileyici olun

12.10.2021
13
İlk buluşmanızda etkileyici olun

İlk buluşmadan evvel kara kara düşünülür “Acaba ne giysem?” diye. Tabii ki dış görünüşünüz ehemmiyetli, ancak bu vaziyeti bu kadar stresli hale getirmeyin. Aksine, sevincini çıkarın.

Sizin için derlenen ilk gün tekliflerimize bir göz atın…

1- Tek renk giyinin

Bu sezon tek renk giyinmek moda. Hangi renk giyeceğinize karar veremiyorsanız siyahı seçim edebilirsiniz. Şayet tek renk kullanırsanız takılarınızı da daha kolay seçebilirsiniz.

2- Dar pantolonunuzu giyin

En hoşlandığınız dar pantolonunuzu giyebilirsiniz. Kıvrımlarınızı saracağından bacaklarınız da muhteşem gözükecektir. Hafif topuklu pabuçlarınızla da kombininizi bitirebilirsiniz.

3- Ayak bileğinizde biten botunuzu seçim edebilirsiniz

Bu stil botlar yalnızca kendinize olan güveninizi sağlamakla kalmayıp aynı zamanda sizi seksi gösterecektir. Dar paça pantolonlarla veya taytlarla seçim etmenizi öneririz.

4- Sarih renk ojeler sürün

Oje ufak bir ayrıntı gibi gözükebilir. Koyu renkler seçim etmek yerine, sıradan olan french manikürünü yapabilirsiniz.

5- Natürel makyaj yapın

Mübalağalı makyaj yapmayı bir kenara vazgeçin, natürel olun bu her zaman daha dikkat çekicidir. Maskara, dudağınıza yakın renkte bir dudak boyası ve hafif bir allık kullanabilirsiniz. Kendiniz olun ve natürelliğinizle etkileyin.

6- Parfümünüzü sıkmayı unutmayın

Konuttan parfümünüzü sıkmadan çıkmayın. El bileklerinize ve boynunuza parfümünüzü sıkarsanız bu partneriniz için etkileyici olacaktır.

7- Bedeninizi en iyi siz tanıyorsunuz

Bedeninizde en güzelinize giden bölgeyi ön tasarıya çıkarabilirsiniz bu, sizi daha iyi sezdirecektir.

YAZAR BİLGİSİ