Jüpiter terazi burcuna geçiyor

05.08.2021
260
Jüpiter terazi burcuna geçiyor
Astrolog Demet Baltacı kısmet seyyareyi Jüpiter’in terazi burcuna geçişini açıklıyor! Bakalım terazi burcuna geçen Jüpiter burçları nasıl etkiliyor…
BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balıklar Jüpiter bir sene süresince sekizinci konutunuzu ziyarete edecek. Krizler ve mutasyonlar evindeki Jüpiter acayip vaziyetler ortaya çıkarabilir. Geçtiğimiz sene Jüpiter ikili ilişkiler, ortaklıklar alanında ehemmiyetli fırsatlar sunmuş olabilir. Bu sene işbirliklerinin parasal getirilerinden daha fazla yararlanabilirsiniz.

Hisseli paralar, vergi, sigorta, kredi, borç, nafaka, servet vb. mevzularda zaman zaman hakimiyet dışı vaziyetler olsa da genel olarak kaderli olduğunuzu söyleyebilirim. Ancak kısmet oyunlarına ve spekülatif piyasalara tedbirli yanaşın. Satürn Yay burcunda ilerlerken zaman zaman parasal mevzularda sizi imtihana natürel yakalayabilir. Başkalarından parasından faydalanabilirsiniz. Eşinizin veya ortağınızın parasal vaziyeti iyileşebilir. Bir kredi ihtimali ile mal sahibi olabilirsiniz. Ya da aileye ait mallardan veya servet ile kazanç elde etkeniz de olası.

38905_19.jpg
Hayatta, iyimserlik, neşe ve şans tanır. Horoskoptaki iyi meskeni, finansal açıdan, büyük bir servet ve kaderli bir hayata işarettir. Şifa eforu, vücudun hastalıklara karşı dayanımı, Jüpiter tarafına idarenir. Jüpiter’in transit hareketleri esnasında, horoskopunuza girmiş olduğu bölgeler, hayattan fırsatların ve talihin size destek olacağı yerler anlamına kazanç.

Pozitif tesirleri, bilme tutkusu, meraklı yapı, sahip çıkıcı olmak, adaletli ve iyimser, sosyal istikametten dalgın, felsefi mevzulara meyilli, kaderli, ananeselliğe hürmetli, geçimli bir davranış sergilemek, etrafa açılma isteği, resmi makamlarla iyi ilişkilerdir.

38905_1.jpg
Negatif tesirleri, fazla ananesel ve fanatik, sosyal olmaktan uzak, moralin ani iniş ve çıkışları, yasal istikametten ihtilafların yaşanması, parasal olmak, sürtüşme ve münazaralardan sevmek, fazla yakalayıcılık, şişmanlamaya müsait yapı, aşırısıyla seçici davranmak, dinsel fanatizm, oburluk, egoizm, terbiyesel ciddiyetsizlik, eğitimsizlik, cehaletlik, rasyonel olamama, tek bir düşüncenin tutsağı olma, mazoşizm, dinsel kurban olabilir.

38905_2.jpg
Zodyak’ın etrafını 12 senede dönen ve her burçta vasati 1 sene kalan Jüpiter, en son 24 Eylül 2004- 25 Ekim 2005 aralığında Terazi burcunu ziyaret etmişti. O yarıyılda size sunduğu fırsatları anımsayın tekerrür eşleri gelebilir.

Bu süreçte Terazilerle beraber değişik hava grubu İkizler ve Kova burçlarını gözetmesi altına alacaktır. Bunun yanı gizeme ateş elementinden Koç, Aslan ve Yay burçlarına da ehemmiyetli destekler verebilir.
Terazi burcu zodyağın yedinci burcudur.

İlişkiler, işbirlikleri, aşk, sevgi, konutluluk, sosyal vicdan, adalet, denklik, diplomasi, hoşluk, estetik, sanat, denge, geçim, barış, rakipler, sarih husumetler, duruşma ve davalar Terazi burcunun konusudur.

38905_3.jpg
Jüpiter lider burç Terazi yolculuğu sırasında değişik lider burçlardaki ağır seyyareler Uranüs ve Plüto ile de zaman zaman sert görünümler yapacak. Bu şüphesiz özellikle cemiyetsel alanlarda güçlü tesirler ortaya çıkarabilir. 20-25 Kasım Jüpiter Plüto karesi, 21-31 Aralık ise Jüpiter Uranüs karşıt açısına tecrübeleyeceğiz.

Jüpiter 5 Şubat- 9 Haziran 2017 aralığında retro harekette olacak. Bu yarıyılda dış dünyada yaşadığımız büyümeleri gözden geçirebilir, daha manevi ve ruhsal gelişim fırsatları ile karşılaşabiliriz. Özellikle adalet, denklik, yasalar, diplomasi, ilişkiler ve konutluluklar mercek altına alınabilir.

38905_4.jpg
Retro sırasında Şubat sonunda Jüpiter Uranüs karşıtlığı, Mart sonunda da Jüpiter Plüton karesi tekerrür etkineleşecek. Jüpiter son sert açısını 1-8 Ağustos’ta Plüton ile yapacak. Jüpiter bilgi, eğitim, inançlar, hukuk, yasalar, idealler, yabancı ükeler, beynelmilel ilişkiler, uyuşmalar, din ve dini liderler, hukukçular, akademisyenleri temsil ettiğinden başkalaşım ve mutasyon enerjilerini en fazla bu alanlarda sezebiliriz.

Yasalarda, hukuk sistemi, tüzükte başkalaşım, şahsi veya beynelmilel ilişkiler, uyuşmalar, diplomaside ve bağlaşık ülkelerle ilişkilerde mutasyonlar, sürpriz, afallatıcı konutluluklar, ayrılıklar, işbirlikleri, insan hakları, denklik, özgürlük alanlarında hakimiyet dışı vaziyetler, baskı ve başkaldırılar, bilim, teknoloji, uzay, astronomi, astroloji alanlarında dikkat çekici büyümeler, yeni bulgular Yay burcundaki Satürn Uranüs ve Jüpiter’i destekleyecek, özgün ve orjinal aşklar, estetik ve sanatsal alanda reformlar bekleyebiliriz.

38905_5.jpg
Jüpiter’in rahat ve kaderli enerjilerini çok daha güçlü olarak yansıtacağı günlerde iş veya özel ilişkilerinizde teşebbüslerde bulunabilirsiniz. Jüpiter Terazi burcuna geçiş yaptıktan hemen sonra 26 Eylül 2016’da 3 derece Terazi burcunda Güneş ile birleşecek. Doğum haritalarınızda Terazi veya değişik hava grubu İkizler ve Kova burçlarının 3 derece ve yakınlarında şahsi seyyareleriniz varsa bu sentez sizin için çok özel fırsatlar getirebilir.

Jüpiter yararı ve talihini alabileceğiniz değişik yıldızlı günler ise, 25 Aralık 2016 Jüpiter Venüs üçgen, 12 Şubat 2017 Güneş Jüpiter üçgen, 3 Haziran Güneş Jüpiter üçgen, 18 Temmuz 2017 Jüpiter Venüs üçgen…

38905_6.jpg
Hepimiz horoskoplarımızda Jüpiter’in temas ettiği alanlarda koruma, takviye ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ancak şunu unutmamak gerekir ki rastgele bir hazırlığımız ve alt yapımız yoksa Jüpiter’in bize sunacağı olanakları değerlendirmemiz de pek olası olmaz. Jüpiter afaki bir iyimserlik ve tembellik de verebilir. Bu sebeple şuurlu olmalı her fırsatı zamanında ve doğru biçimde değerlendirmeye çalışmalıyız. Jüpiter fırsatlarının kesintisiz olmayacağını da unutmamalıyız.

Öz burcunuzla beraber yükselen burcunuzu da takip ederseniz Jüpiter’in size sunacakları hakkında bir fikir edinebilirsiniz… Daha ayrıntılı ve detaylı bir yorum için doğum haritanızın özel olarak araştırılması gerekir.

38905_7.jpg
KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Sevgili Koçlar Jüpiter 10 Ekim 2017’ya kadar bir sene süresince karşıt burcunuzda ve yedinci konutunuzda olacak. Bu yarıyılda her türlü yakın ilişki, işbirlikleri alanında fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal doğrultunuz kuvvetlenebilir ve ehemmiyetli şahıslarla tanışabilirsiniz. Bu dostluklar süratle ilerleyebilir ve sürpriz konutluluklar alana gelebilir. Gelecekle alakalı niyetlerinize sizi eriştirecek ehemmiyetli işbirlikleri yapabilirsiniz. İrtibat eforunuz ve yaratıcılığınız yükseleceği için reklam, promosyon, milletle ilişkiler, yazılı basın, medya, internet gibi alanlarda teşebbüslerde bulunabilirsiniz. İş veya özel emelli daha fazla seyahat etkeniz de olası.

38905_8.jpg
BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Sevgili Boğalar 10 Ekim 2017’ya kadar Terazi burcunda ilerlerken günlük yaşamınız, iş, çalışma şartlarınız ve genel sıhhatinizde size takviyeci olabilir. Genel rutinlerinizle ilgilenirken size destek olacak şahıslar daha fazla karşınıza çıkabilir. İş veya konutta takviyeci personel bulmak söz mevzusu olabilir. Yabancı orijinli şahıslarla irtibatınız çoğalabilir. Sağlık meselelerinizi çözüme kavuşturabilir, rehabilitasyonlardan fayda görebilirsiniz. Günlük beslenmenizde ve perhizinizde zaman zaman fazlalıklar olabilir. Balansınızı gözetmeye çalışmalısınız.
Evcil hayvanlarınızla alakalı büyümeler olabilir. Evcil hayvan edinebilirsiniz, ya da yavruları olabilir.

38905_9.jpg
İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler, Jüpiter 10 Ekim 2017’ya kadar Terazi burcunda ilerlerken genel olarak kaderli bir yarıyılda olacaksınız. Hayatın cümbüşlü, zevkli ve coşkulu doğrultuları sizin için daha cazip hale gelebilir. Fazla tehlikeye girmeden kısmet oyunlarında bahtınızı sınayabilirsiniz. Sanat ile uğraşıyorsanız, harika bir seneye giriyorsunuz. Yaratıcılığınız çok yükselecektir ve siz her zamankinden daha fazla dikkat toplayabilirsiniz. Aşk hayatınız canlanabilir. Yaşamınızın aşkı karşınıza çıkabilir.

Süregelen ilişkilerinizde romantizmin tadını daha fazla çıkarabilirsiniz. Çocuk istiyorsanız Jüpiter bu mevzuda da çok cömert davranabilir. Gebelik, doğum veya çocuklarınızla alakalı muhtelif fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

38905_10.jpg
YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Sevgili Yengeç Jüpiter 10 Ekim 2017’ya Terazi burcunda ve size bu süreçte konut, yuva, aile ve ebeveynlerle alakalı mevzularda muhtelif takviye ve fırsatlar sunabilir. Aile ilişkileriniz kuvvetlenebilir, süregelen meseleler için çözüm yolları bulabilirsiniz. Ebeveynlerinizin sıhhati ile alakalı pozitif büyümeler olabilir. Konut, emlak, mal, alım, satım, kiralama, taşınma gibi mevzulardan mutluluk alabilirsiniz. Konutunuzu genişletip, hoşlaştırabilirsiniz. Konutta davet, parti, organizasyonlar daha fazla olabilir.

Evlenmek ve yuva kurmak mevzusunda da bu yarıyılda kaderli olacaksınız. Çocuk doğumu da ailenin genişlemesini temsil ettiği için bu yarıyılda olasıdır. Jüpiter bu alanda kariyerinizi destekleyecek kısmetler sunabilir.

38905_11.jpg
ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Sevgili Aslanlar Jüpiter 10 Ekim 2017’ya Terazi burcunda üçüncü konutunuzda olacak. Bu yarıyılda zekâsal enerjinizi ve irtibat eforunuzu arttırabilir. Kendinize olan güveniniz yükselirken, cesur adımlar atabilirsiniz. Eğitim ile alakalı ehemmiyetli fırsatlar karşınıza çıkabilir, dil bilebilirsiniz. Bol bol seyahat edebilirsiniz.

İşinizin tanıtımı, reklam, milletle ilişkiler, promosyon çalışmaları daha faydalı olabilir. İnternet sitesi hazırlayabilir, blog açabilir, kitap yazabilirsiniz. Yakın etrafınız, akrabalar, kardeşler, komşularla alakalı fırsatlar çoğalabilir. Yakın etrafınız, kardeşlerinizin yaşamındaki büyümeler sizi mutlu edebilir, kuzen ve yeğenlerin rakamı çoğalabilir.

38905_12.jpg
BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili Başaklar Jüpiter 10 Ekim 2017’ye kadar sizi parasal mevzularda destekleyebilir. Emek verdiğiniz çalışmalarınızın karşılığını daha fazla alabilirsiniz. Ücretinize zam gelebilir, yeni kazanç kaynakları da bulabilirsiniz. Bu yarıyılda parasal manevi güven duygunuz yükselebilir. Yatırımlarınızın geri dönüşleri daha fazla olabilir. İş ve kariyer hayatınızda daha güvenli adımlar atabilirsiniz.

Ancak fazla güven ve cesaretle parasal tehlikelere girmemeli, özellikle spekülatif piyasalara tedbirli yanaşmalısınız. Şayet hakedişleriniz varsa ve lüzumlu emeği sarfettiyseniz Jüpiter bu süreçte parasal vaziyetinizi iyileştirecektir.

38905_13.jpg
TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Sevgili Teraziler on iki senede bir gelen özel bir yarıyıla giriyorsunuz. Bu sene Jüpiter iyilik meleği gibi sizinle olacak. Bir sene süresince yaşamınızın her alanında ehemmiyetli dayanaklar ve kaderlerle karşılaşabilirsiniz. Eğitim, şahsi gelişim, seyahatler, yurt dışı ile alakalı fırsatlar sizi zaman zaman şaşırtabilir. Hukuksal problemleriniz büyülü bir el dokunmuş gibi çözümlenebilir. İş kurabilir, evlenebilir, çocuk sahibi olabilirsiniz. Natürel aşk da sizden yana olabilir.

Kendinize olan güveninizin daha da çoğalacağını ve sosyal yaşamınızda parlayabileceğinizi de söyleyebilirim. Ancak benliğinize dikkat edin. Jüpiter benliğinizi daha da şişirebilir, iftihar ve böbür ile afaki tehlikelere girebilirsiniz. Fazla iyimserlik ve tembellikle fırsatları kaçırmamalısınız. Şayet yükselen burcunuz Terazi ise bu sene daha kolay kilo alabilirsiniz.

38905_14.jpg
AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Sevgili Akrepler Jüpiter 10 Ekim 2017’ye kadar Terazi burcunda transit yaparken size manevi ve ruhsal gelişim bakımından ehemmiyetli fırsatlar verebilir. Farkındalığınız çoğalabilir ve gelecek yarıyıllarda yapacağınız işlerin hazırlıkları ile uğraşabilirsiniz. Sağlık ile alakalı meseleleriniz bu yarıyılda çözüme kavuşabilir. Hasarlı alışkanlıklar ve bağımlılıklardan kurtulmak için çok iyi bir yarıyılda olacaksınız. Şuur altı çalışmaları, psikoterapi, şifa, temizleme çalışmaları yapabilirsiniz. Etrafınızda desteğe gereksinimi olan şahıslarla ilgilenebilirsiniz.

38905_15.jpg
YAY 23 Kasım-21Aralık

Sevgili Yaylar Jüpiter 10 Ekim 2017’ye kadar sizin onbirinci konutunuzda ilerleyecek. Burası kısmet ve fırsatlar konutudur. Jüpiter için de çok iyi bir pozisyondur. Bu yarıyılda sosyal hayatınızı kuvvetlendirip, dost etrafınızı genişletebilir. Dostlardan daha fazla destek görebilirsiniz. Ortak çalışmalar, gelecek maksatları ve projelerde yaratıcı teşebbüsler olabilir. Bu vaziyet sürpriz işbirliği fırsatları da karşınıza çıkarabilir.

Dost etrafınızdan bir şahısla ilişkiniz daha özel ebatlara taşınabilir. Sürpriz birliktelikler, konutluluklar ortaya çıkabilir. Grup çalışmaları, dernek, klüp, vakıf ve cemiyetsel mevzularda faaliyetleriniz çoğalabilir. İşinizden ve çalışmalarınızdan gelecek kazançların da çoğalabileceği bir yarıyıldasınız.. Ancak bu paraları tüketirken ve yatırım yaparken tedbirli olun.

38905_16.jpg
OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlaklar Jüpiter bir sene süresince kariyer konutunuzu ziyaret edecek ve horoskopunuzun en tepesinde olacak. Cemiyet önünde daha fazla dikkat toplayabilir, zaferli olabilirsiniz. İş, kariyer ve geleceğinizi etkileyecek ehemmiyetli fırsatlarla karşılaşmanız olası. Çalışma şartlarınızda hafiflemeler olabilir. Otorite kavramları, üstleriniz tarafından desteklenebilir, takviye alabilirsiniz. Parasal gidişatınızda iyileşmeler sağlayacak sürpriz fırsatlar da karşınıza çıkabilir.

Aile büyükleri, ebeveynler ile ilişkiler kuvvetlenebilir ve onların yaşamlarında iyileşmeler alana gelebilir. Yurtdışı iletişimli işler, seyahatler, eğitim, medya, yayıncılık, sanat ile alakalı kavramlardan destek alabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Afaki benlik ve tembelliği bir kenara vazgeçin ve karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmeye çalışın.

38905_17.jpg
KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kovalar Jüpiter’in Terazi burcu transitinden en pozitif etkilenecek burçlardan biri de sizsiniz. Jüpiter özgüveninizi ve iyimserliğinizi çoğaldırabilir. Kendinizi daha güçlü ve güvende sezebilirsiniz. Jüpiter karşınıza büyük fırsatlar çıkarabilir. Özellikle Aralık ve Şubat ayları sizin için çok özel olabilir. Hayattan daha zevk alabilir, geleceğe umutla bakabilirsiniz. Sizi kısıtlayan şartlar birer birer ortadan kalkabilir. Yaratıcılığınız kuvvetlenirken, kendinizi daha özgür sezebilirsiniz. Seyyareniz Satürn ve Uranüs’şan takviyesiyle yurt dışı, yüksek öğrenim ile alakalı hayalleriniz artık reel olabilir. Bu sene çok fazla seyahat edebilirsiniz.

Hukuksal mevzulardaki meselelerinizde dayanaklar alabilirsiniz. Ehemmiyetli zaferler kazanmanız da olası. İşinizin tanıtımı, medya, yayıncılık ile mevzularda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

38905_18.jpg
YAZAR BİLGİSİ

maltepe escort ataşehir escort idealtepe escort anadolu yakası escort kadıköy escort bostancı escort pendik escort ataşehir escort şişli escort göztepe escort pendik escort kartal escort bostancı escort erenköy escort maltepe escort pendik escort bostancı escort ümraniye escort şerifali escort kartal escort maltepe escort tuzla escort pendik escort anadolu yakası escort acıbadem escort ümraniye escort escort bayan maltepe escort ümraniye escort ataşehir escort kadıköy eskort pendik eskort ataşehir escort ümraniye escort kadıköy escort escort bayan maltepe escort sex hikaye yeni seks hikaye gerçek sex hikaye sex hikaye seks hikayeleri sex hikayesi gerçek sex hikayeleri