Kadınları mutsuz eden 5 erkek tipi

18.11.2021
19
Kadınları mutsuz eden 5 erkek tipi

Hangi tavırlarına bakarak bu erkek tiplerini tespit edebilirsiniz? İşte kadınları mutsuz eden 5 erkek tipi…

1. İşinden nefret eden erkekler

Hemen hemen hepimiz günün büyük kısmını dükkanında geçiriyoruz, öyle değil mi? Nefret edilen bir işle geçirilen uzun saatler kadar ilişkiyi zehirleyen bir şey olamaz. Zira işi işte vazgeçmek çoğu zaman ideal olandır. Ama nefret edilen bir işin, mesai saatleri dışında insanın zekâsını rahat vazgeçmesi düşünülemez.

İşinden dolayı ızdırap sürükleyen bir erkeğin özgür zamanları da can sıkıcıdır. Hoşlandığınız bir şeyi yapmak ehemmiyetlidir. Şayet bu adam bu işi beğenmiyorsa neden hala devam ediyor? Neden kariyerini ya da o olmuyorsa tavrını değiştirme mevzusunda bir adım atmıyor? Onu mutsuz eden bir konumda takılıp kalan ve bunu değiştirmek için hiçbir şey yapmayan biriyle flört etmek istemezsiniz herhalde, değil mi?

Bu, ilişki ilerlediğinde, muhtelif meseleler baş gösterirse, bu erkeğin o meselelere bakış açısını da şimdiden gösterir. Ortada meseleler vardır ama o değiştirmek için hiçbir şey yapmayacaktır.

2. Annesi mevzusunda saplantılı erkekler

Annesinden hoşlanır, fikirlerini umursar, her mevzuda ona danışır ve siz hiçbir zaman annesinin yerini yakalayamazsınız. Ya da annesinden nefret eder, devamlı ondan şikayet eder, sizin annesinin tamamen tersti olmanızı bekler.

Her iki cins anne saplantısında da sizin o ilişkide yeterince yeriniz yoktur ve her zaman annesinin devasa gölgesi ilişkinizin üzerindedir.

3. Takdir görmeye lüzumu olan erkekler

Sizin ona uslu, cümbüşlü ve çekici olduğunu söylemeniz onun için yeterli değildir. Bunu başka insanlardan da dinlemeye ve sezmeye lüzumu vardır. Dolayısıyla bunun için mücadeleler.

Öbür insanlarla iletileşerek ya da partilerde, markette ödeme kuyruğunda minik flörtlerle veya lokantanın kadın garsonuyla kurduğu diyaloglarla bu takdiri toplamaya çalışır. Elbette bu misaller arttırılabilir. Belki dolaysız olarak kandırma diyemesek de devamlı gözü dışarıda bir erkek olduğundan sizi sıkıntılı etmesi muhtemeldir. Kim öğrenir, bazen kandırma da takdir edilme lüzumunun zorunluluğu olabilir onun için.

4. Kurtarıcınız olmak isteyen erkekler

Kahraman gibi sezmek gereksiniminde olan erkek tipinden laf ediyoruz. Devamlı size us verir, dayanak eder ya da sizi içinde bulunduğunuz vaziyetten kurtarmak ister. Ona gereksinim dinlendiğini sezmeye lüzumu vardır. Kendi meselelerini bir kenara vazgeçip tamamen size odaklanmıştır. Oldukça sıkıcı ve yorucu bir erkek tipi…

5. Her şeyden çekemeyen erkekler

En çekilmez olan erkek grubu diyebiliriz kıskanç erkekler için. Bir kere kıskançlık hiç de sevimli bir duygu değildir. İnsan hoşlandığı için çekememez! Kıskançlık, karşıdaki şahsı baskı altında yakalamak için geliştirilmiş bir tavır şeklidir. Giyiminize, görünümünüze, nasıl hareket faktörüz gerektiğine karar vermenin vazifeyi olduğunu düşünen maço bir erkekle yaşamı kendinize zindan etmeye dokunmaz!

YAZAR BİLGİSİ