Kar beyazı kış modası

08.10.2021
15
Kar beyazı kış modası
.

.jpg

Göbeği sarihte vazgeçen modeller bu kış çok moda olacak. Yırtık jean ve beyaz göbeği sarih kazağın kombinasyonu çok şık duracak.

14121.jpg

Rahat ve günlük parçaları kullanmayı hoşlananlar, beyazın sadeliği ile stillerini tamamlayabilirler.

14122.jpg

Bej ve beyazın birlikteliğini daha evvel hiç düşündünüz mü? iki yakın rengin soluk göstereceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, renkli ya da uçuk pembe tonlarında aksesuarlarla kombinasyonunuzu bitirmeyi deneyin.

14123.jpg

Kalın ve tüylü kazaklardan pek fazla sevmiyorsanız daha ince kumaşlı parçaları kullanabilirsiniz. Göleği andırdıran bu bluz jean pantolon ve taytlarla çok şık duracak.

14124.jpg

Kalın örgüler bir kazağa en çok yakışan ayrıntıların başında geliyor. Kırık beyaz bu kazak kışın şortlarla da giyilebilme ihtimali veriyor. Kundura seçiminizi ugg botlardan yana kullanarak ısınabilirsiniz.

14125.jpg

Sadeliği simgeleyen beyaz, asil ve havalı görünmenizi sağlayacak. Üzerinize oturan modellerle çok şık görüneceksiniz.

14126.jpg

Vintage kazakları da unutmamak gerekiyor. 60’lı senelerin stilini yansıtan bı kazağı yüksek bel pantolonla kombinlemeyi deneyin.

14127.jpg

Koyu renkli bir etek ya da pantolonu, beyaz veya bej rengi bir kazakla yumuşatın. Bariz hatları kırarak daha sıcak görüneceksiniz.

14128.jpg

Farklı yaka modelleri ve kumaşlarıyla beyaz tonları bronz deriyle harika bir kontrast oluşturuyor. Beyaz kazağınızı şeftali tonlarında allıkla vurgulayabilirsiniz.

14129.jpg
YAZAR BİLGİSİ