Kolay ve tesirli 7 erkek pohpohlayıcı şey

21.11.2021
13
Kolay ve tesirli 7 erkek pohpohlayıcı şey

1 ÖNERİ SOR

Şehrin içindeki en kestirme yolları bulmak gibi bir marifeti varsa, bu mevzuda kesinlikle ona danışmalısın. Buna bayılacak ve yolu tarif ederken sevinçten dört köşe olacak. Öğreniyoruz, hakikatinde erkekler en uzun yolları seçim edip kaybolmayı ve “kimseye sormadan” yolu bulmayı iş edinmişlerdir ama ara gizeme buna göz yummalısın.

2 HAFTA SONU PLANINI YAPMASINA İZİN VER

Onun beğendiği şeyleri yapın. Mesela evvel atış poligonuna gidip ardından ocakbaşında kebap yiyebilirsiniz.

3 KONUTTAKİ TAMİR İŞLERİNİ ONA DEVRET

Vazgeç akan boruyu kendisi tamir etsin. Sakın tesisatçıyı arama! ‘The Secrets Of Happy Families: Eight Keys to Building a Lifetime of Connection and Contentment’ kitabının yazarı Scott Haltzman, bu cins vaziyetlerde dışarıdan takviye çağırmakta ısrar eden bayanların çok asap bozucu olduğunu söylüyor. Vazgeç o uğraşsın ama tamamlaması için azıcık zaman tanı ki fazla oyalanmasın.

4 POHPOHLAMA SANATI

Övgüler çok tesirlidir. Ona mutfakta ve her yerde çok iyi olduğunu bol bol anımsat. Bu biçimde şevkini ikiye katlayacaksın. Netlikle işe yarıyor!

5 KISKANIYORMUŞ GİBİ YAP

Erkekler ara gizeme çekemenmeyi beğenir. Bunu yaparken asla dır dır edip sıkıldırmamaya özen göster ama ona çekemediğini ve gereksinim dinlediğini de sezdir. Pişman olmayacaksın!

6 DOMESTİK TANRIÇA

Arada bir gömleğini ütüleyip en beğendiği yemeği yapabilirsin. Ama yeniden de mübalağaya kaçma, yoksa bu gidişattan yararlanmak isteyebilir, erkekler yüzsüzdür. Sonra bir bakmışsın her akşam yemek pişiriyorsun.

7 DOSTLARINA VE AİLESİNE İYİ DAVRAN

Ailesine kibar, dostlarına sempatik görünmelisin. Ama bu her dakika çat kapı ziyarete gelebilirler anlamına gelmez. Aradaki çizgiyi çok iyi ayarlamalısın. Seni beğenmeli ve saygı dinlemeliler fakat fazla surat göz olursan, bu sefer de seni manipülasyona çalışabilirler.

YAZAR BİLGİSİ