Küçük tüyolarla yazınız aşksız kalmasın

09.07.2021
171
Küçük tüyolarla yazınız aşksız kalmasın
Onu baştan çıkarmak için azıcık daha tüyoya lüzumunuz var. İşte bu hoş coşkuyu uzun soluklu bir aşka dönüştürmek için büyülü kapının anahtarı; 
Yazın en hoş rotaları

Bu yazın en gözde tatil merkezi kuşkusuz ki Fethiye ve Kaş. Yorucu ve uzun bir kışın ardından D vitaminine lüzum dinleyen vücudunuzu, Fethiye ve Kaş’ta, güneşe teslim edebilirsiniz.

Sevgili ile romantizm ve coşkuyu bir arada yaşamak için oldukça uygun olan bu iki rotanın yanında bir de ekstra yurt dışı seyahati önerimize kulak verebilirsiniz. Rotanızı Barcelona’ya çevirdiğinizde hareketli ve coşkulu caddelerin sizi beklediğini görebilirsiniz.

34196_3.jpg
Yaza özel bir parfüm

Her şey geçer, kokunuz kalır. O surattan parfüm mevzusu ehemmiyetli. Yaz aylarında sıcak ve nemli hava dolayısı ile parfümler yeterince kalıcı olmuyor. O surattan seçim edeceğiniz parfümün yağ oranının düşük olmasına özen göstermeniz gerekiyor.

Kendinizi daha ferah ve formda sezmek için genellikle kehribar ve bergamot kapsayan kokuları seçim etmelisiniz.

34196_1.jpg
Yaza özel giysi

Bu yaz bohem giysiler oldukça ağırlıkta. Bayanlar için uzun kıyafetler ve kavmi desenlerin yer aldığı giysiler, erkekler için ise, kahverengi, haki ve toprak renkleri revaçta.

Bolluğu ile rahat ettiren bohem stil ile yazın bunaltıcı havaları size teğet geçecek.

34196_2.jpg
YAZAR BİLGİSİ