Merkür’şan 27 Ağustos Terazi burcuna geçişi 2 Kasım ilerleyişi ve 17 Eylül-9 Ekim retrosu!

07.05.2021
34
Merkür’şan 27 Ağustos Terazi burcuna geçişi 2 Kasım ilerleyişi ve 17 Eylül-9 Ekim retrosu!
Merkür’şan 27 Ağustos’tan 9 Ekim’e kadarki hareketlerinin genel tesirleri ve Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak ,Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık için burç yorumları…
BALIK 19 Şubat –20 Mart

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek.. Değişen irtibat enerjikleri 2 Kasım’a kadar parasal mevzular, başkalarıyla paylaştığınız kaynaklar, hisseli paralar, kredi ve borçlarla alakalı haber trafiği çoğalabilir ve bazı kontratlar gündeme gelebilir. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki Retro yarıyılında parasal mevzularda yaşanabilecek gecikme ve karışılıklara karşı önlemli olmalısınız.

34700_12.jpg
KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. Değişen irtibat enerjikleri 2 Kasım’a kadar zekanızı özel ilişkilerinize ve işbirliklerine yöneltebilir. Eş ve ortağınızla bağlantınız kuvvetlenebilir. Yeni öneriler alabilir, bazı kontratlar imza atabilirsiniz. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki Retro yarıyılında daha önceki ilişkiler ve bazı yarım kalmış mevzular gündeme gelebilir.

34700_1.jpg
BOĞA 21 Nisan-21 Mayıs

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. Değişen irtibat enerjikleri 2 Kasım’a kadar günlük hayatınızı hareketlendirebilir. Bazı iş seyahatleri, eğitimler, ticari fırsatlar karşınıza gelebilir. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki Retro yarıyılında sıhhatiniz ve günlük rutinlerinizle alakalı gözden geçirmeler ve tertip etmeler yapabilirsiniz.

34700_2.jpg
İKİZLER 22 Mayıs –21 Haziran

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. Değişen irtibat enerjikleri 2 Kasım’a kadar aşk ve sosyal hayatınızı hareketlendirebilir. Kabiliyetlerinizi yazılı ve laflı daha iyi ifade edebilir, çocuklarla iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki Retro yarıyılında daha önceki aşklar ve yarım kalmış projeler gündeme gelebilir.

34700_3.jpg
YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. Değişen irtibat enerjikleri 2 Kasım’a kadar sizi konut ve aile ile alakalı mevzularla daha fazla meşgul edebilir. Aile aboneleri ile bağlantınız kuvvetlenebilir. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki Retro yarıyılında aile ile olan irtibatlarda daha dikkatli olmalısınız. Geçmiş kavramlar ve hatıralar zekanızı daha fazla meşgul edebilir.

34700_4.jpg
ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. Değişen irtibat enerjikleri 2 Kasım’a kadar günlük hayatınızı hareketlendirebilir ve yakınlarınızla irtibatları kuvvetlendirebilir. Seyahatler, eğitim ve ticari faaliyetleriniz çoğalabilir. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki retro yarıyılında irtibat ile alakalı mevzularda bazı gecikme ve karmaşıklıklarla karşılaşabilirsiniz.

34700_5.jpg
BAŞAK 24 Ağustos-22 Eylül

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. Değişen irtibat enerjikleri 2 Kasım’a kadar zekanızı parasal güvenliğinize odaklayabilir. Para ile alakalı irtibat trafiğiniz çoğalabilir ve muhtelif ticari fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki Retro yarıyılında parasal uyuşmalar ve alışverişlerde dikkatli olmalısınız.

34700_6.jpg
TERAZİ 23 Eylül-23 Ekim

Merkür bugün burcunuza geçecek. Değişen irtibat enerjikleri ile 2 Kasım’a kadar zekasal enerjiniz ve irtibat eforunuz çoğalırken, eğitim, seyahat, iş ve ticari fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki Retro yarıyılında geçmiş kavramlara yoğunlaşmanız ve bazı tertip etmeler yapmanız mümkün.

34700_7.jpg
AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. Değişen irtibat enerjikleri ile 2 Kasım’a kadar zekasal enerjinizi iç dünyanıza yönlendirebilir. Bilinçaltınızdaki kavramların tesirine girebilirsiniz. Kendi duygu ve düşüncelerinizi irdeleyebilir, şifa ve terapi çalışmaları yapabilirsiniz. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki Retro yarıyılında eğitim, seyahat ve ticari uyuşmalarda önlemli olmalısınız.

34700_8.jpg
YAY 23 Kasım-21Aralık

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. Değişen irtibat enerjikleri ile 2 Kasım’a kadar sosyal hayatınızdaki irtibatları kuvvetlendirebilir. Dostlarınızdan daha fazla haber alabilir, takım çalışmalarına katılabilirsiniz. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki Retro yarıyılında daha önceki dostlarla daha fazla görüşmeniz mümkün.

34700_9.jpg
OĞLAK 21 Aralık–20 Ocak

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. Değişen irtibat enerjikleri ile 2 Kasım’a kadar zekasal enerjiniz kariyer ve gelecekle alakalı mevzulara yönelebilir. İş iletişimleri ve görüşmeler yapabilir, işinizle alakalı eğitimlere katılabilirsiniz. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki Retro yarıyılında geçmiş mevzularla ilgilenmeniz ve bazı irtibat meseleleri yaşamanız mümkün.

34700_10.jpg
KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Merkür bugün Terazi burcuna geçecek. Değişen irtibat enerjikleri ile 2 Kasım’a kadar beynelmilel mevzular medya, irtibat, eğitim ile alakalı kavramlar süratlenebilir. Uzaklarda bulunan şahıslarla bağlantınız kuvvetlenebilir ve seyahate çıkabilirsiniz. 17 Eylül-9 Ekim arasındaki Retro yarıyılında ertelediğiniz ve yarım kalmış mevzular tekerrür gündeme gelebilir.

34700_11.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.