Onu peşinizden koşturmanın yolları

04.11.2021
19
Onu peşinizden koşturmanın yolları

Durun

Bu, ilişkinin her seviyesinde uygulanabilecek bir stratejidir, ilişkinin en başından konutlu olduğunuz zamana kadar. Şayet ilişkinizin devingenini değiştirmek ve sizin peşinizden koşmasını sağlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken durmak. Onu kovalamayı vazgeçin. Gidişatın tersine dönmesi azıcık zaman alır ama sonunda kovalayan o olur.

Geri çekilin

Bazen yalnızca kovalamayı vazgeçmek yetmez, kendinizi azıcık geri sürüklemeniz ve aranıza mesafe koymanız da gerekir. Sabırlı olun ve olacakları görün. Geri çekilmek demek, sizi özlemesi için ona fırsat vermek ve her bağlantınızdan kendinizi mesul kılmamak demektir.

Flört edin

Flört etmek, beğendiğiniz bireyin dikkatini sürüklemenin cümbüşlü bir yoludur ve sizi kovalamasını sağlar.

Fakirlik iticidir

Genel olarak erkekler fakir kadınlardan beğenmezler. Ondan isteklerde bulunmanız onun sizi kovalamasını sağlamaz hatta sizden kaçmasına neden olur. Ayrıca şikayet etmek ona itici gelmenize dahi neden olabilir.

Kendinize güvenin

Kendinize olan güveniniz bir erkeğin sizi çekici bulmasının ilk sebebidir. Kadınların kendinlerine güvenmelerini erkekler karşı konulmaz bulurlar. Kendinizi tanıyın ve kıymetinizi öğrenil. Sizi elde etmek için uğraşmasına izin verin.

Güç elde edileni oynayın

Bu kitaptaki en daha önceki numaradır ve hala da en çok işe yarayanıdır. Basitçe elde edilen kadın olmayın, telefon ilk çaldığında hemen açmayın, dışarı çıkmak için hazırlanırken azıcık oyalanarak onu birkaç dakika daha bekletin ve en ehemmiyetlisi güç erişilen bir standardınız olsun. Kazanan siz olacaksınız.

Meşgul olun

Bu dikkatle hareket faktörüz gereken bir gidişat. Meşgul olmalısınız ama çok da meşgul olmamalısınız. Burada ona vermeniz gereken ileti size ait bir yaşamınızın olduğudur. Bu, ona daha çekici gelmenizi sağlayacaktır.

YAZAR BİLGİSİ