Rüyada daha önceki sevgiliyi görmek

15.11.2021
18
Rüyada daha önceki sevgiliyi görmek

Rüyalar çağlardır birbirinden farklı bakış açıları ile araştırılıyor. Herkes rüyalardan, geçmiş ya da gelecek haberleri almak istiyor. Rüyalarımız, günlük yaşamımızda yaşadıklarımızın yansıması olabileceği gibi, bilinçaltımıza ayna da yakalayabiliyor. İşler bu kadar karışıkken, biz sizlere destekçi olmak adına, rüyada daha önceki sevgiliyi görmenin anlamlarını inceledik. Size uygun bir şeyler var mı?

Rüyada daha önceki sevgiliyi görmek, sevgilisi olanlar için ayrılığa işaret eder; bazı rüya yorumcuları daha önceki sevgilinizi rüyanızda gülerken görmenizi ondan hoş bir haber alacağınıza yorar.

Rüyanızda, daha önceki sevgilinizle dolaştığınızı görmeniz ise, muradınıza ereceğinize dair bir ipuçu olabilir. Öte yandan, daha önceki sevgiliniz ile rüyanızda münazara ediyorsanız, bu da konutluluk olarak açıklanır.

Çocukluk aşkınızı rüyanızda gördüyseniz bu, daha serbestlikçi, daha az bağımlı bir ilişkiye işaret eder.

Rüyalar sizi, romantikliğe müdehele edilmeyen, erişkinliğin ya da konutluluğun mesullüğü olmadığı zamanlara götürür. Şimdiki ilişkinizde noksan olan coşku, hürlük ve gençlik ateşini yine kazanmanız gerekir.

Rüyanızda, daha önceki sevgiliniz sizi incitti ya da size karşı duyarsız tavırlar sergilediyse, o zaman bu rüya size yolunuza devam etmenizi ve onu düşünmeyi vazgeçmenizi anlatmak istiyordur.

Rüyanızda daha önceki sevgilinizin sizi kaçırdığını gördüyseniz, bu daha önceki sevgilinizin size karşı hala bir şeyler sezdiğini emin eder.

Son olarak, daha önceki erkek dostunuzun size döndüğünü rüyanızda görürseniz bu, onu geri isteğinize dair bir bulgudur. Bu rüya için olasılık da, bir ilişki yaşamaya hazır olduğunuzu, biri tarafından istenmeyi arzuladığınızı size andırdırıyor olmasıdır.

Rüyalarınızı bir defa daha düşünün, bakalım başka nelere erişeceksiniz?

Hoş rüyalarınızın asıl olmasını dileriz.

Deniz Öztürk

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir

Rüyada köpek görmek ne ifade eder

Rüyada daha önceki sevgiliyi görmek ne anlama gelir

Rüyada bebek ve hamile görmek ne anlama gelir

Rüyada çiçek görmek ne anlama gelir

Rüyada renklerin anlamları nedir

Rüyada gördüğümüz her rengin bir anlamı var

Rüyalarınızı kimseye anlatmayın – Video

YAZAR BİLGİSİ