Seks gönülsüzlüğüne 11 çözüm!

22.07.2021
7
Seks gönülsüzlüğüne 11 çözüm!
Sekste gönülsüzlük yaratan negatif etmenlere karşı, daha önceki isteğinize kavuşmanızı sağlayacak teklifler sunuyoruz.

.jpg
Artık o özel geceleriniz bitti, kumanda elinizde zap yapıp duruyor musunuz? Ya da siz çok isteklisiniz fakat partnerinizde artık o istek yok mu?

Şimdi bu 11’li sizin seks yaşamınızı yoluna sokacak ve harika geceleriniz tekerrür geri dönecek.

38108.jpg
Sıcak su tüm bedeninizi rahatlatarak sizi değilme hissiyatına sarih hale getirecek. Bu banyoyu partnerinizle beraber yapmanız daha da işe yarayacak.

33812.jpg
Bu filmler sizi uyaracak ve isteğiniz çoğalacak. Şayet bu filmi partnerinizle beraber izlerseniz daha fazla hormonel salgı ve istek artar.

34913.jpg
Bu vaziyet de sizi gönülsüzlüğe çeker. Bunun için yulaf ve çinko içerikli yiyecekler harcamalısınız. Ayrıca kilolu biriyseniz kilo vermenizde sizin bu hormonlarınızı arttıracaktır.

38042.jpg
Spontane bir seks yaşamak sandığınızdan çok daha kolay. Mesela onun bir bakışı, değişi ya da soluk alıp verişinden tahrik olabilirsiniz. İşte artık çok isteklisiniz!

34899.jpg
Afrodizyak tesirli gıdalar ya da meşrubatları için ve içirin. Artık her şey daha seksi ve muhteşem olacak.

34304.jpg
Beyninizdeki serotonin imalini çoğaldırarak mutluluk verir ve bu gidişat sizi sekse yöneltir. Çikolatanın içindeki yüksek şeker ve kalori de cinsel uyarıcı ve sevinç verici özelliğe sahiptir.

35448.jpg
Bir bardak şarap üzerinizdeki tüm baskıları ve stresi alarak daha rahat bir seks geçirmenizi sağlar. Şayet içki harcamayan biriyseniz papatya çayı içebilirsiniz.

38109.jpg
Bu mevzuda bakımsızlık asla yapmayın. Kalp, böbrek, astım vb. hastalıklarınız varsa acilen bir hekime müracaat etin ve rehabilitasyonunuzu aksatmayın.

35042.jpg
Seksin yalnızca bir eylem olduğunu değil, zevk alma ve huzur bulma olduğunu andırın. Beyninizi buna odaklayın.

35228.jpg
Sportmen bir insan natürel ki spor yapmayanlara göre sekste daha öndedir. Fakat siz bu gidişatı mübalağa etirseniz, çok koşar ve çok hareket ederseniz ciğerlerinize giden damarlar genişler, genital bölgenize kan gitmez!

36356.jpg
Durumuz belki de artık bir terapistin büyülü laflarının ucundadır. Cinsel geçimsizliğinizin ve gönülsüzlüğünüzün öbür 10 maddeyle üstesinden gelemezseniz bu usulü netlikle sınamalısınız.

15141.jpg

33205.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.