Seks yaşamınıza coşku katmak için…

09.06.2021
13
Seks yaşamınıza coşku katmak için…

.jpg
Cinsel bağınızı kuvvetlendirmek, seks anlarınızı daha derinleştirmek ya da partnerinizle geçireceğiniz anları daha da cümbüşlü kılmak istiyor musunuz?

O halde şimdi sizlere 7 günlük bir etkinlik kılavuzu hazırlıyoruz. Bunlara uyarak seks yaşantınıza renk ve coşku katacaksınız.

33490.jpg
Yapmanız gereken tamamen rahat olmak. Bir yatağa uzanmak ve tüm bedeninizi dinlendirmek. Gözlerinizi kapatın ve olabildiğince zekânızdaki düşüncelerden arının. Tek usunuzda olan şey vücudunuzun rahat etmesi olsun.

35103.jpg
Yeni bir güne uyanın ve ilk etkinliğiniz seks olsun! Bedeniniz bununla doyacak ve gün içinde büyük bir enerjiyle dolacaksınız. İşe geç kalırım fikriyle erkenden uyanmanıza gerek yok. Uzmanlar 6-15 dakika arasında çiftlerin zevk aldığını ve doyma hissini yaşadığını söylüyor.

Sabah seksinin inanılmaz faydaları için tıklayın!

35104.jpg
Özellikle bayanlar mastürbasyon tabularını artık aşmalı. Klitoris bölgesindeki 10 milyondan fazla asap yalnızca sizin iyi sezmeniz için var. Sabahları duşta geçireceğiniz aşırıdan birkaç dakika sizi müthiş biri yapacak. Aynı gidişat erkek için de geçerli.

32879.jpg
Onun dudaklarını vazgeçmeme günü! Onu istekli bir biçimde öpün. Bu öpüşmelere bugün oldukça fazla zaman ayırın. Hem cinsel bağınızı, hem de sevgi bağınızı güçlendireceksiniz.

35105.jpg
Bugün sizin spor gününüz. Hiç fırsatınız yoksa en azından öğle tatilinde bir spor salonuna gidin. Hatta partnerinizle ayarlamanız lehinize.

Erkeklerin spor yapması ereksiyon meselelerini yok ettiğini ve uzmanlara göre spor yapan yüzde 60 erkeğin ereksiyon meseleyi yaşamadığını öğreniyor musunuz?

35106.jpg
Elinize seks öyküleri dolu bir kitap alın. Bu kitabı olabildiğince sesli okuyun. Şimdi zekânız ve düşünceleriniz tamamen sekse odaklı.

35107.jpg
Artık son gün ve birbirinize usulca değme günü. Onun tüm bedenine masaj yapın. ‘Yasak’ bölgelerinde parmak uçlarınızı kullanın. Bu onu aşırısıyla tahrik edecek. Şimdi onunla renkli ve coşku dolu seks yaşayabilir, kendinizi müthiş sezebilirsiniz.

35108.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.