Seksi bir makyaj için 10 adım!

06.06.2021
16
Seksi bir makyaj için 10 adım!
Seksiliğe yalnızca 10 adım kaldı!

.jpg

Parlak bir cilt, sihirli gözler, çıkık elmacık kemikleri… Hoş ve seksi görünmek için uzun saatlere gereksiniminiz yok. Bu tüyolarla 40 saniye de dahi harikalar yaratabilirsiniz!

33174.jpg

Natürel ve nemli dudaklar!

Kendi dudak renginizle eşleşen bir dudak boyası uygulayın. Üzerine hafif bir parlatıcı sürün. Ancak yağlı gibi gösteren parlatıcılardan uzak durun.

21593.jpg

Parlayan cilt

Kıyafetiniz dekolteliyse sakın kol, göğüs ve bacaklarınızı görmezden gelmeyin. İyi bir beden için cildinizin pürüzsüz ve nemli görünmesi gerekir. Bu biçimde çok seksi ve hoş olacaksınız.

31306.jpg

Kırmızı ve turuncu dudaklar!

Bu tonları karıştırarak cildinize uygun bir rengi seçin. böylece hem yeni bir stil, hemde çok öpülesi dudaklar elde edeceksiniz!

21595.jpg

Göz kapaklarınız metalik olsun!

Göz kapaklarınızı değiştirme için renklerden faydalanmalısınız. Bronz ya da solu bir bakır deneyin. Eyelinerdan faydalanabilirsiniz, saf altın tonları kirpiklere sürülebilir.

21596.jpg

Harika yanaklar


Yanaklarınıza natürel tonlar kullandığınızdaki kadar hoş hiçbir tonda olamazsınız. Kırmızı yanaklar derinizde çok sahte durabilir. Toz pembe allık derinize uyuyorsa size seksi bir görünüm katabilir.

21597.jpg

Uçuk pembe dudaklar

Uçuk pembe tonlarında ki dudak boyasıları kesinlikle deneyin.

21598.jpg

Eyeliner ve göz kalemi

Dumanlı göz kalemi hissi uyandırın. Ancak dikkat faktörüz gereken şey kalemi uyguladıktan sonra toz gölge kullanmak ve kirpiklerinizi rimel ile yeteri kadar dolgunlaştırmak. Son olarak pamuk takviyesiyle gölgenizi hafif dağıtın.

21599.jpg

Sıcak cilt

Derinize sıcak bir parlaklık kazandırmak için krem brozlaştırıcıları deneyin.

31431.jpg

Kalın ve uzun eyeliner

Eyelinerınızı kalın ve uzatarak uygulayın. Rimel kullanarak alt ve üst kirpiklerinizi dolgunlaştırın.

21601.jpg

Menekşe gözler

Göz altınıza pırıltılı mor gölge uygulayın, sonra göz kapağınızdan yukarıya doğru kaşlarınızın altına kadar koyulaşan mor tonlarını kullanın. Kirpiklerinizi rimel ile iyice dolgunlaştırın ve seksi bir göz makyajı elde etmiş olun.

21602.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.