Sevgilinizin burcu ilişkinizi etkileyebilir

20.11.2021
390
Sevgilinizin burcu ilişkinizi etkileyebilir

Sevgilinizi tanıdığınızı mı sanıyorsunuz? O zaman bir de onu burcu üstünden değerlendirin. Ve ilişkinizin en güç zamanında doğru hediyeyle geleceğinizi değiştirebilirsiniz. Şayet sevgiliniz veya eşiniz.

Koç burcu ise

Oyunu kurmasına izin verin!

Cesur, hücum bir Koç insanı ile mutlu olmak için onun süratine ve heyecanına ayak yalanı bilmeniz gerekir. Koç’un en hoşlandığı şey savaşmaktır. Bu bir ilişki dahi olsa karşısında rakip gördüğü zaman çaba etme tutkusu harekete geçer ve kazanana kadar pes etmez. Bu surattan aşkınızı heyecanlı bir reyin haline getirebilirseniz uzun soluklu olabilir.

Seçenek hediye alternatifleri: Surat, cilt bakım seti, saç bakımları, makyaj malzemeleri, elmas taşlı kolyeler, spor malzemeleri, kırmızı ağırlıklı bluzlar, iç çamaşırları, casusta, cep bilgisayarı, bıçak setleri, hançer, çakı, tasarım hediyeler.

En iyi uyuştuğu burçlar: Yaylar, İkizler ve Kovalar’la cümbüşlü ilişkileri olur. Yengeç ve Oğlaklar onu çaba etmeye güçler, ilk başta güzeline gitse dahi, sonradan bunalacaktır. Teraziler’le hep “ben” diyen Koçlar, “sen” demeyi bilebilirler.

Boğa burcu ise

Beklemeyi öğrenil!

Boğa burcu insanları, oldukça sakin, kararlı ve yavaştır. Aldığı kararların güvenliğinden bütün emin olmadan da harekete geçmez. Onunla bir serüven yaşamak isterseniz bunu hemen unutun. Zira Boğa insanı kendini güvende sezene kadar harekete geçmeyecektir. Bu mevzuda çok inatçıdır. Sevgiliniz bir Boğa’ysa onun değme ve koku duygusunu harekete geçirecek hediyeler almalısınız.

Seçenek hediye alternatifleri: Lüks ve konforlu bir lokantada yemek, şarap bardağı, tirbuşon, bahçe bakım aletleri, saksıda çiçekler, nadide çiçekler, nitelikli bir çanta, hediye çeki, doğa sporları malzemeleri, kadınlar için cilt ve hoşluk bakım seti, dantelli bluzlar ve iç çamaşırları, şekerlemeler ve çikolata, kıyafetler…

En iyi uyuştuğu burçlar: Başaklar ve Oğlaklar’la kendilerini güvende sezerler ama işin içine azıcık tutku katmak isterlerse, Balıklar, Akrepler ve Yengeçler iyi tercihlerdir.

İkizler burcu ise

Yağmurun altında yürümeyi bilin!

İkizler insanı çok doğrultulu ve hareketlidir. İçinde hep yeni şeyler bilmenin ve keşfetmenin heyecanını taşır. Son derecede süratli zekâsal etkinlikleri vardır. Çok meraklıdır. Bulundukları her civara rahatlıkla geçim sağlarlar. Şayet bu insanı kaybetmek istemiyorsanız, onun yalnızca sizle değil, etrafındaki her şeyle çok alakalı olduğunu kabul edin. Bu surattan kıskançlığa kapılıp, ona baskı yapmaya kalkışmayın. Onun alakasını ve arzusunu her zaman canlı yakalamayı muvaffak olmalısınız.

Seçenek hediye alternatifleri: Kırtasiye malzemeleri, kitaplar, gazetelik, irtibat aletleri, elektronik aygıtlar, konser bileti, uğraştığı hobi üzerine yazılmış bir kitap, istediği bir kurs, çantalar, ufak ama pratik bagajlar, farklı ve değişik bir kartvizitlik, casusta veya anekdot defteri, cep telefonu, rahat ama şık görünümlü günlük kıyafetler, değişik spor pabuçları.

En iyi uyuştuğu burçlar: Teraziler ve Kovalar onların merakını ayakta meblağ. Heyecanlı etkinlikler içinse, Aslanlar, Yaylar ve Koçlar onları harekete geçirir.

Yengeç burcu ise

Duygusal ve alıngan olmaya çalışın!

Yengeç burcu insanı her zaman kendisi ve ailesi için güvence arar. Evine ve yuvasına son derecede bağlıdır. Yengeç oldukça derin duygulara sahip alıngan ve kırılgan biridir. Ona aradığı sevgiyi ve güveni verebilirseniz son derece geçimli ve mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Yengeç insanı aradığı huzuru bulunca sizinle bir anne şefkatiyle ilgilenecek ve güzelinize gidecek fedakarlıklar yapmaktan çekinmeyecektir.

Seçenek hediye alternatifleri: Kadınlar için incili takılar, altın veya gümüş kolyeler, birlikte çekilmiş hoş bir resminiz, resim aygıtı, şık bir saat, gümüş bir ayna veya saç fırça seti, mutfakta kullanılacak aletler, anı defteri, çiçekler, sırça vazolar. Erkekler için eşofman, spor malzemeleri, haftasonu giyilecek rahat kıyafetler, müzik aletleri, şık bir dolmakalem, hediye çeki…

En iyi uyuştuğu burçlar: Akrepler ve Balıklar’la duygusallığı paylaşırlar, Başak, Oğlak ve Boğalar’laysa sevinçli birliktelikleri olur. Kova ve Yay burçlarından uzak durmaları gerekebilir.

Aslan burcu ise

Onu yıldızınız yapın

Aslan burcu insanı azametli, ön tasarıda olmayı seven ve başkaları tarafından fark edilmeyi isteyen bir burçtur. Ayrıca idaremeyi de çok beğenir. Şayet aşkınızın uzun soluklu olmasını istiyorsanız, bir Aslan’ı asla idaremeye kalkışmamalısınız. Vazgeçin o sizi idaresin. O zaman cömertliği ve vericiliği karşısında hayrete düşebilirsiniz.

Seçenek hediye alternatifleri: Pahalı ve şık olan her şeyi beğenirler. İlla çok para vermenize gerek yok, görüntüsü pahalı ve şık olsun yeter. Pırlanta, elmas, altından hediye seçenekleriyle bir Aslan burcu kadınını çok mutlu edebilirsiniz. Romantik olan bu burçtakiler için belirli kırmızı güller, şampanya, şık bir manto iş görecektir. Kristal vazolar, porselen çay ekipleri, kıymetli bir tablo, saat, hoş bir ceket, bluz veya gömlek hediye seçenekleriniz arasında olmalı. Ve natürel ki pars desenli her şey.

En iyi uyuştuğu burçlar: Teraziler, Kovalar ve İkizler burcuyla sevinçli bir beraberlik yaşayabilirler. Yay burcu onun serüvenci doğrultularına hitap edebilir. Koç’laysa, inatlaşmadıkları ve lider olmaya çalışmadıkları sürece kalıcı ilişki kurabilirler.

Başak burcu ise

Tenkitlerine kulak verin!

Başak burçları , titiz, çalışkan ve hep tasarılı hareket etmekten hoşlanır. Ayrıntılara çok dikkat eder ve çok tenkit etir. Ama bu tenkitlerde genellikle haklıdır. Onun tenkitleri reelinde her şeyin daha iyi olmasını istemesinden kaynaklanır. Onun tenkitlerine kulak verir ve öfkelenmeden dinleyebilirseniz genellikle geçimli bir beraberliğiniz olur. Duygusal biri değildir ama sizin duygusallığınız ve şefkatli yaklaşımınız çok güzeline gider.

Seçenek hediye alternatifleri: Kadınlar için konut ailetleri, mutfak gereçleri, şık bir cep telefonu, netbook, nitelikli iş kadını giysileri, düz ama iyi kesimli yün kıyafetler, etekler, ufak ceketler, kahverengi, gri veya krem bluzlar. Erkekler için casusta, gri tonlarında pötikare erkek gömlekleri, her cins kitap, şık bir gözlük, eldiven ve atkı ekibi isabetli bir tercih olacaktır.

En iyi uyuştuğu burçlar: Güven verecek olan Oğlaklar ve Boğalar’la iyi uyuşur. Balıklar’la iyi bir çekim tutabilirler. Yengeç ve Akrepler’se onlara heyecanlı bir dünyanın kapılarını aralayabilirler.

Terazi burcu ise

Geçimi ve balansı tutun!

Sosyal, nazik, sulhçu olan Teraziler, aşık olduğu zaman son derece romantik olabilir. İlişkilerinde geçim ve denge çok ehemmiyetlidir. Onun sosyalliğini kısıtlamayın ve kendinizi hakimiyet etmeyi bilin. Çünkü kibar Teraziler, hiddet nöbetlerinden, münakaşadan ve vahşilikten hiç sevmezler. Şayet siz bu ilişkide bir mesele yaratmazsanız aranızda ehemmiyetli bir çatışma da olmayacaktır.

Seçenek hediye alternatifleri: Renkli olmayı seven Teraziler her cins aksesuara bayılır. Gümüş, altın, roze altından bileklikler, kolyeler, saç bantları, ufak çantalar, şık cüzdanlar, atkılar, bereler, sıcacık rengarek hırkalar hem kadın, hem erkeğin bırakılmazları olabilir. Parfüm, cilt bakım malzemeleri, makyaj mahsulleri, gece giysileri, konut eşyaları, yatak odasını süsleyecek bir oyuncak, romantik bir akşam yemeği, sevgiliyle gidilecek bir konser veya hoşlandıkları dostlarla yapılacak hoş bir organizasyon onları aşırısıyla mutlu edecektir.

En iyi uyuştuğu burçlar: Kovalar, İkizler burcuyla çok eğlenirler. Yay ve Aslan burçlarıyla uzun soluklu ilişki yaşayabilirler. Koçlar’ın ondan bileceği çok şey vardır. Balıklar ve Boğalar’la mesele yaşayabilirler.

Akrep burcu ise

Dürüst ve asılcı olun!

Akrep burcu tutkulu, şüpheci, sahiplenici, cinselliğe düşkün bir burçtur. Fazla tutkuları, fazla sahiplenici davranışları ve bitmeyen şüpheleri sizi rahatsız edebilir. Reelinde Akrep insanı yaşamın tüm reellerini ortaya çıkartmak istemektedir. Hakikati en yalın ve sade şekliyle ortaya koyduğu zaman da rahata kavuşur. Şayet bu vaziyeti kavrayışla kabul edebilirseniz Akrep’le son derece yoğun ve tutkulu bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

Seçenek hediye alternatifleri: Kadın, erkek bu burcun insanı siyahı ve koyu renkleri çok beğenir. Şayet bir giysi almayı düşünürseniz sakın alacalı bulacalı, renkli şeyler seçmeye kalkmayın. Parfüm ve oda kokularına düşkündürler. Nitelikli siyah çanta, her cins ten konut eşyası veya giysi, aksesuar, bileklik, ten, gümüş kolyeler, siyah takım elbise, nitelikli saatler, outdoor elbiseleri, çakı, hobilerine düşkün oldukları eşyalar onlar için harika olabilir. Kadınları için şık seksi iç çamaşırları yeniden hoş bir hediye alternatifidir.

En iyi uyuştuğu burçlar: Boğa, Balıklar ve Yengeçler’le derin ve tutkulu bir aşk yaşarlar. Başak ve Oğlaklar’ın ona lüzumu vardır ve sevinçli bir ilişki içine girebilirler. Kova ve Koçlar’la uyuşmaları güçtür.

Yay burcu ise

Bavulunuzu hazır tutun!

Yay insanı, heyecanlı, serüvenci, keyiflidir. Yaşamı yaşanacak uzun bir macera olarak görür. Serbestliğine fazla düşkündür. Yaşamında çok kolay farklılık yapabilir. Sahip olduklarınızı kolay kolay değiştirmeyen ananeci bir yapınız varsa, Yay insanı sizi kavramayacaktır. Şayet siz de yaşamın yaşanması gereken bir serüven olduğuna inanıyor ve serbestliğe ehemmiyet veriyorsanız bir Yay insanı ile çok mutlu olabilirsiniz.

Seçenek hediye alternatifleri: Dolaşmaktan çok hoşlanırlar. Hoş ve egzotik bir tur veya gezi, spor kıyafetler, spor pabuçları, rahat elbiseler, resim aygıtı, kamera, hobi kitapları, dünyada görülecek yerlerin kitapları, aksesuara müteveccih hediyeler, cep bilgisayarı, cep telefonu veya elektronik ansiklopedi, farklı bir konser, doğa faallikleri ilgilerine sürükleyecektir. Turkuvaz taşlı hediyeler güzellerine gidebilir.

En iyi uyuştuğu burçlar: Koçlar, Aslanlar’la yaşamı paylaşmaktan neşe alırlar. İkizler, Kova ve Teraziler’le yaşanacak çok şey vardır. Boğalar, Yengeçler ve Balıklar’la uyuşmakta zorlanabilirler.

Oğlak burcu ise

Güvenini sallamayın!

Oğlak insanı mesullük sahibi, sabırlı, çalışkan, disiplinli, hırslı, maddeye umursayan biridir. Tutucudur. Serbestliğinize düşkün biriyseniz Oğlak’la mutlu olmanız pek olası değildir. O sizi kısıtlamak isteyecektir. Güven ehemmiyetli olduğundan, ilişkiniz süresince güvenini sallayacak hareketlerden uzak durmalısınız.

Seçenek hediye alternatifleri: Kadınları için pahalı pabuçlar, çizmeler, şallar, fularlar, basmakalıp ama şık kesim bir takım elbise, kıymetli taşlı takılar, saatler, kolye… Erkekler için, antika bir kilim, halı, pahalı bir dolmakalem, saat, casusta, yılan teni cüzdan, takım elbise, trençkot, belge çantası veya bilgisayar çantası… Zamanı ayarlayan organizer, konut içinde kıymetli objeler yeniden bu burcun insanını çok mutlu edecektir.

En iyi uyuştuğu burçlar: Boğalar ve Başaklar’da güven arayışını yakalar. Balık ona fazla hayalperest gelebilir. Yengeç ve Akrep’le tutkulu bir aşk yaşayabilir.

Kova burcu ise

Orijinal olun!

Kova insanı orijinal, yaratıcı ve ileri görüşlü bir insandır. Kova’nın her zaman kendi yaratıcılığını ve orijinalliğini sarihe çıkartmaya lüzumu vardır. Şayet siz bunları takviyelerseniz ilişkinizde sizin kendisini idaremenize izin verebilir. Ama kıskançlığınız sebebiyle Kova’yı manilerseniz karşınızda buz gibi ifadeli, inatçı ve asla boyun eğmeyen bir insan bulabilirsiniz.

Seçenek hediye alternatifleri: Kova erkekleri elektronik ve teknolojik eşyalara çok düşkündür. Bilgisayar, yazıcı, kamera, fotoğrak aygıtı ve her cins teknolojik alete bayılırlar. Kadınlarıysa, farklı ve değişik olan her cins eşya veya elbiseyle mutlu olabilir. Farklı bir şapka, değişik bir yakası olan bluz, parlak tonlardaki kıyafet veya kazaklar, pantolon veya tişörtler çok güzellerine gider. Her zaman sizi donakaltan bu insanı değişik bir gece tertip ederek siz donakaltmayı sınayabilirsiniz. Basmakalıp olan her şeyden uzak durun. Çok basmakalıp bir şey seçseniz dahi değişik bir metotla hediyenizi verin.

En iyi uyuştuğu burçlar: İkizler ve Teraziler’le rahat ve sevinçli bir ilişki yaşarlar. Koçlar, Aslanlar ve Yaylar’la çok mutlu olabilirler. Yengeç, Boğa ve Başaklar onları zorlayabilir.

Balık burcu ise

Hayallerini destekleyin!

Alıngan, şefkatli ve herkesi düşünen balıklar, hayallerine düşkündür. Balığın tereddütlüğü ve sık sık fikir değiştirmesi sizi zorlayabilir. Siz asılcı ve kararlı bir insansanız, Balık insanının zengin hayal dünyası sizin asılcı dünyanıza pek uymayabilir. Ama Balık insanı size kolayca geçim sağlayabilir. Onun harikulade bir empati kurma beceriyi vardır. Bu sayede sizi kolayca kavrayabilir ve duygularınızı sezebilir. Ayrıca sizi gerçekten hoşlanıyorsa hiç çekinmeden kendi isteklerini ikinci tasarıya atıp fedakarca davranabilir. Tam yapmanız gereken romantik ve içten olmaktır.

Seçenek hediye alternatifleri: Erkekler için fotoğrak aygıtı, kamera ve spor pabuçlar, akvaryum, geziler, iPod veya müzik çalar… Kadınlar için romantik yerler, lokantalar, banyo setleri, hoş pabuçlar, sandaletler, terlikler, yumuşacık havlular, bornozlar, şifon bluzlar veya sabahlıklar, yumuşacık ama sıcak yakalayan çoraplar, tatlı sevimli peluş oyuncaklar, parfümler…

En iyi uyuştuğu burçlar:Yengeçler ve Akrepler onların hayal dünyalarını besleyebilir. Başaklar’la çekime dayalı bir ilişki yaşayabilirler. Boğalar’la romantizmi paylaşabilirler. Aslanlar ve İkizler’le uyuşmakta zorlanabilirler.

YAZAR BİLGİSİ

maltepe escort ataşehir escort idealtepe escort anadolu yakası escort kadıköy escort bostancı escort pendik escort ataşehir escort şişli escort göztepe escort pendik escort kartal escort bostancı escort erenköy escort maltepe escort pendik escort bostancı escort ümraniye escort şerifali escort kartal escort maltepe escort tuzla escort pendik escort anadolu yakası escort acıbadem escort ümraniye escort escort bayan maltepe escort ümraniye escort ataşehir escort kadıköy eskort pendik eskort ataşehir escort ümraniye escort kadıköy escort escort bayan maltepe escort sex hikaye yeni seks hikaye gerçek sex hikaye sex hikaye seks hikayeleri sex hikayesi gerçek sex hikayeleri