Seyrek kaşları dolgunlaştırmak için pak maskara fırçasıyla masaj yapın!

18.07.2021
367
Seyrek kaşları dolgunlaştırmak için pak maskara fırçasıyla masaj yapın!

Seyrek kaşları dolgunlarştırmak için çok muhtelif yöntem bulabilirsiniz. Ancak natürel dolgun kaşlara sahip olmak sandığınız kadar güç değil! Yalnızca günlük yaşamda yapacağınız bir kaç değiş sayesinde seyrek kaşlarınızı natürel bir biçimde dolgunlaştırabilirsiniz. Üstelik hoşluk salonlarında cep dolusu paralara tüketmek yerine konutta yalnızca bir kaç dakikanızı alacak yöntem sayesinde kaşlarınızı dolgunlaştırmanın 4 tesirli yolunu elmaelma.com’da bulabilirsiniz!

KAŞLARINIZA MASAJ YAPIN!

Kaşlarınızı natürel olarak dolgunlaştırmak için bakım yapmak da olduka ehemmiyetlidir. Bunun için kaşlarınızın biçim alacağı ve kaş diplerinizi uyaracağınız biçimde masaj yaparak kaşlarınızın çıkmasına takviyeci olabilirsiniz. Peki nasıl masaj yapılır? Öncelikli olarak pak bir maskara fırçası ile kaşlarınızı alt yukarıya taradıktan sonra iki parmağınız ile kaşlarınızın başlangıcından bitiş noktasını yukarıya doğru kaldırarak masaj yapın. Kaşlarınızı yukarıya doğru kaldırarak dairesel hareketler yapabilirsiniz. 

KAŞLARINIZI İÇTEN BESLEYİN!

Bedenin her alanında pozitif neticeler doğuran adımlardan biri de doğru beslenmedir. Kaşlarınızın sıhhatli bir biçimde çıkması için sıhhatli beslenme oldukça ehemmiyetlidir. Bunun için kumpaslı olarak meyve, sebze, yumurta, somon, soğan gibi gıdaları kumpaslı olarak harcayın.

YAĞ KARIŞIMLARI

Yalnızca kaşlarınıza değil aynı zamanda kirpiklerinizi de kuvvetlendirmeye takviyeci olan hindistancevizi yağı ve avokado yapı gibi yağları karıştırarak kaşlarınıza ve kirpiklerinize kumpaslı olarak uygulayarak dolgunlaştırabilirsiniz.

KAŞLAR İÇİN VİTAMİN DAYANAKLARI

Kaşlarınızı parlak ve dolgun görünmesi için aloe vera jeli 2 çay kaşığı kadar hint yağı ve 1 tane E vitamin kapsülü ile kaşlarınıza kumpaslı olarak uygulayarak kaşlarınızı dolgunlaştırabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ