Sıkı ve seksi bir bedenin gizemi bu bitkilerde!

18.07.2021
159
Sıkı ve seksi bir bedenin gizemi bu bitkilerde!
Sıkı bir beden için nasıl bakım yapmalı?

.jpg

Doğa bedenimize iyi gelecek mahsulleri sunuyor. Sıkı bir bedene sahip olmak için yalnızca spor yapmanız yetmez. Aynı zamanda beslenmenize dikkat etkeniz ve bedeninize bakmanız gerekiyor. Doğal mahsullerle bedeninizi şımartın. Kim sıkı bir bedene sahip olmaz ki!

Doğadan gelen hoşluk sitesinde yer alan habere göre, yosun yağı, Portakal yağı, Çilek yağı, Kayısı yağı, Yasemin Yağı, Kantron yağı, Susam yağı, Avakado yağı bunların hepsini bir kapta karıştırın. Bu ideal bir sıkılaştırıcıdır. Bu karışımı uygulamadan evvel yosun sabunuyla banyo yaparsanız. Yağların emilimi daha iyi olacaktır.32499.jpg

Sıkı ve diri bir beden için bitki yağ tarifi

2 yemek kaşığı portakal yağı, 2 yemek kaşığı çilek yağı, 2 tatlı kaşığı kayısı yağı, 1 tatlı kaşığı yasemin yağı, 1 tatlı kaşığı kantaron, 2 çay kaşığı susam yağı ve 2 çay kaşığı avakado yağını karıştırın. Karın ve bacak gibi problemli bölgelere sürün.

29682.jpg

Cilt sıkılaştırıcı

Yarım kilo kırmızı acı biberi haşlayın ve beş limonun suyuyla karıştırın. Ardından bir şişe gliserin ve bir şişe biberiye yağını ilave edin ve hepsini blendırdan geçirin. Elde edilen karışımı üç gün karanlık ve serin bir yerde muhafaza edin. Bunun için karışımı koyduğunuz şişeyi ya da kavanozu folyoyla sarabilir ve dolabta bekletebilirsiniz.

14817.jpg

Cilt sıkılaştırıcı nasıl uygulanır?

Konutta hazırlanan doğal sıkılaştırıcı her gün kumpaslı bir biçimde kullanılmalıdır. Olasıysa karışımı sürdüğünüzde güneşlenin ya da egzersiz yapın. Bir saatlik bir bekleme sürecinden sonra cildinizi ılık suyla yıkayabilirisiniz. Doğal sıkılaştırıcı kumpaslı kullanıldığında gözle görülür derecede şişliklerin indiğini, sıkılaştığını ve cildinizin yenilendiğini göreceksiniz.

30089.jpg

Yumurta maskesi

Bir adet yumurtanın beyazını bembeyaz köpük olana kadar iyice çırpın. Göz ve dudak etrafınız dahil tüm cildinize elle veya bir parça pamuk takviyeyi ile sürün.

Kuruyana kadar takribî 10-15 dakika bilave edin ve cildinizi yumuşak bir biçimde durulayın. Bir çay kaşığı yaş maya ve bir çay kaşığı sütü iyice karıştırıp göz ve dudak etrafınız hariç suratınıza sürün. Yarım saat sonra cildinizi bol ılık su ile durulayın. Bu sıkılaştırıcı maskeyi 20’li yaşlarınızdayken ayda bir kez, 30 lu yaşlarınızdayken ayda iki kez ve 40 lı yaşlarınızdayken haftada bir kez uygularsanız mayanın içeriğindeki yüksek protein sayesinde dokularınızın yenilenmesini ve ilerleyen yaşınıza karşın cildinizin daha pürüzsüz bir görünüm almasını sağlamış olursunuz.

27820.jpg
YAZAR BİLGİSİ