Sizden sevmediğini gösteren 10 işaret

18.11.2021
210
Sizden sevmediğini gösteren 10 işaret

1- İlk iletiyi hep siz mi atıyorsunuz?

Bu çok sarih, şayet birinden hoşlanıyorsanız onunla devamlı konuşmak istersiniz! Erkekler de hoşlandıkları bayanlarla ilgilenirler. Bunu unutmayın! Şayet devamlı ilk konuşmayı siz başlatmaya çalışıyorsanız ve muhabbetin sürmesi için hiçbir çabayı bulunmuyorsa, sizi çok da önem verdiğini söyleyemeyiz.

2- Sizinle yalnızca cinsel tatmin ismine takılıyorsa..

Bunu kavramak oldukça muhtemel! Hiçbir erkek etkilemek istediği, gerçekten hoşlandığı bayanı en başta yatak odasına götürmez! Sizinle devamlı bu biçimde yalnız kalmaya çalışıyor ve sizi sırf bu surattan arıyorsa cingöz olun! Bununla aşkı karıştırmamalısınız.

3- Dostu Gibi Davranıyor

Bu oldukça kolay! Sizinle öbür kızların hoşluğu ya da ne kadar çekici olduğu hakkında rahatça görüşebiliyorsa sizi öbür erkek dostlarından değişik görmediği kesin.

4- Bağlanmaktan Korkuyor

Senin ileriye dönük tasarılarından ya da onu ele geçireceğin duygusuna kapılıp korktuğunu mu seziyorsun? Birliktelik hakkında konuşurken devamlı mevzuları değişik istikamete sürükleyip, kapamaya mı çalışıyor? Ne yazık ki, bu da onun uzun süreli ilişki fobisi olduğundan ve sizinle alakalı böyle bir birlikteliğe kalkışmayacağından başka bir şey demek değil!

5- Sosyal Etraflarda Çekimser

Şayet baş başa olduğunuzda size sarılıp devamlı beğendiğini emin ediyor ama sosyal etraflarda mesafeli davranıp sizinle ilgilenmiyorsa, bu; insanların aranızda bir şey olduğunu düşünmesini istemediği anlamına geliyor ne yazık ki..

Sizinle gerçekten hoşlandığı için beraber olan birinin, sizi kendi dost civarına sokmak hakkında bir çekincesi asla olmayacaktır!

6- Fazla Flört Düşkünü

Şayet sizin yanınızda dahi hiç çekinmeden başka kızlarla flört edebiliyor, onların giysisini ya da yeni saçlarını ne kadar hoşlandığından bahsedebiliyorsa size olan alakasının azlığından kuşku etmenize gerek yok! Bu, sizinle ilgili rastgele bir birliktelik düşünmediği, düşünse de tek eşliliğin pek de ilişkinize dominant olamayacağı anlamına kazanç.

7- Sizi dinlemiyor veya yeterince konuşmuyorsa

Konuşmalarınızı bir düşün; sizin uzun uzun yazdığınız iletilerinize tek sözcüklük ya da kısa kısa yanıtlar veriyorsa; bu, sizinle ilgilenmediğine dair bir ipucudur! Gününüzün nasıl geçtiğini merak etmiyor, ve sizi tanımayı önem vermiyor! Ve bu vaziyette siz de onu tanıyamazsınız, zira kendisini size tek sözcükle açamayacaktır.

8- Dostlarınız Onun Hakkında Kaygılı

Bu kısmı netlikle es geçmemelisiniz! Sizin aşırıca hoşlandığınız için göremediğiniz çoğu şeyi dışardan bakan nesnel bir göz fark edebilir! Dostlarınızın onun ve sizin hakkındaki kaygılarına, yorumlarına ve tenkitlerine kulak asın! Onların fikirlerini göz önünde bulundurmayı netlikle bakımsızlık etmemelisiniz.

9- Yaptığınız tasarılara uymuyorsa

Buluşmanıza gelemeyeceğini sadece “Dramam, gelemeyeceğim.” Stili iletilerle belirtiyorsa korkmanız gerek! Reel bir mazereti olan erkek bunu dile getirmekten çekinmez, üstelik size değer veriyorsa gelemeyeceğini ve sebebini birliktesi bildirir, en yakın zamana başka bir tasarı yapar! Bunu göz önünde bulundurun.

10- Devamlı Bir Mazereti Var

Şayet devamlı bir mazeret uydurup sizinle olmaktan köşe bucak kaçıyorsa sizinle olmaya pek can attığı söylenemez! Sizinle gerçekten ilgilenen birey, bir yolunu bulur ve illaki sizi görmek isteyecektir!

Devamlı mazeret üretmesini; makûs adam olmamak için, buluşma arzlarınıza ve öbürlerine “hayır” demek yerine sizin sormaktan usanacağınızı umması olarak idrak edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ