Surata yapılan operasyonlar nelerdir nem enjeksiyonu ile cildiniz ışıldasın!

06.05.2021
27
Surata yapılan operasyonlar nelerdir nem enjeksiyonu ile cildiniz ışıldasın!

Yeni sene gitgide yanaşıyor. Yeni seneye yanaşmanın coşkuyu hepimizi sarmış vaziyette. Daha şimdiden nereye gidilecek, ne giyilecek gibi mevzular konuşulmaya başlandı. Peki siz bu özel geceye hazır mısınız? Yılbaşı evveli yapabileceğiniz hoşluk tekliflerini sizler için hazırladık. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Reha Yavuzer, cildiniz için yapılabilecek harekâtları ve giderekmelerini anlattı. İşte yılbaşı evveli hoşluk teklifleri! 

SENELERİN BİTKİN TESİRİNDEN BOTOKS İLE KURTULUN 

Senelerin tesiri ve yoğun iş temposuyla beraber, kaşlarınızın arasındaki çizgilerde ne yazıkki barizleşmeye başlıyor. Kaşların arasındaki bu çizgilere hem seneler hem etrafsal şartlar neden olabildiği gibi aynı zamanda mimikler de bu çizgilere neden olmaktadır. Bu çizgilerle yeni seneye girmek zorunda değilsiniz. Botoksla suratınıza daha dinç ve genç bir görünüm kazandırabilirsiniz. Botoks yalnızca yüzdeki çizgileri yok etmekte işe yaramayıp aynı zamanda koltukaltı terlemesini de yok etmektedir. Botoks uygulamasını yılbaşından 10 gün evvel yaptırmanızda fayda var. Tesirin bütün olarak oturabilmesi için vasati geçen müddet 7-10 gündür. 

NEM ENJEKSİYONU İLE TEN NİTELİĞİNİZİ GÖZETİN 

Nem enjeksiyonu ten niteliğinizi gözetmektedir. Bu uygulama cildinizin altının su yakalamasını sağlamakta ve cildinizin elastikiyetini çoğaldırmaya verim sağlayan bir uygulamadır. Tek bir seferlik uygulama ile 9-10 aya kadar aktiflik elde edebilirsniz. Bu uygulamayı kumpaslı olarak kullanan şahısların cildinin 3 seneye kadar genç kaldığı tespit edilmiştir. 

RENEFACİAL CİLT BAKIMI İLE DERİNLEMESİNE PAKLİK 

Hoşluğun ilk anahtarı cilttir. Bu sebeple cildinizi gözetmeye özen göstermelisiniz. Profesyonel bakım yaptırmakta fayda var. Tenin üst katmanının arınılacağı, ıslatıcı ve besleyicilerin derin katmanlara inmesini sağlayan bu bakım teninizin zaman içerisinde kaybettiği ışıltıyı ve rengi size geri vererek belki de hoşluğunuz için en ehemmiyetli adımı atmanızı sağlayacaktır. Özel ürettirilmiş solüsyonlar ve vakumla asıllaştırılan RenéFacial takribî 30 dk’lık sızısız bir uygulama. Yılbaşından takribî 1 hafta evveline kadar haftada 3-4 defa yapıldığında maksimum tesir görülecektir.

VİTAMİN ENJEKSİYONLARI İLE CİLDİNİZE PARLAKLIK KAZANDIRIN 

Yılbaşından 2 hafta evveline kadar yaptıracağınız bir öbür hoşluk gizemi ise vitamin enjeksiyonudur. Vitamin enjeksiyonları ile cildiniz daha parlak ve canlı görünecektir. 

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.