Yapılacaklar listesi: 10 teklifi sına

22.06.2021
55
Yapılacaklar listesi: 10 teklifi sına
….

.jpg

‘2012’de kıyamet kopacak’ iddiaları doğru mudur öğrenmiyoruz, fakat modanın yeni bir sürece girdiği kesin! Üst üste başlayan muhteşem trendler artık pervasız kalınamayacak seviyeye geldi. Siz neden bekliyorsunuz?

Bu yıl ‘gardırop modanız’da bazı farklılıklar yapmaya ne dersiniz? Mesela ELMAELMA onaylı bu trendleri sınayabilirsiniz.

18522.jpg

Yapılacakların başında teknolojinin nimetlerinden faydalanmak var! Giderek rakamı ve niteliği artan alışveriş sitelerini kullanın. Zira ‘evet, gerçekten bu kadar ucuzlayabiliyorlar.’ Özellikle tanıyıp bildiğiniz bir markanın ürünleirni mağazada sınayıp online olarak sipariş verebilirsiniz. Çoğu marka da daha evvel dinlemediklerinizdendir. Bu sizi yanıltmasın. O mahsuller genelde markalara giysi satan taşeronlara aittir. Zati bu surattan rahatlıkla indirim yapabiliyorlar.

18523.jpg

Teknoloji dediysek de daha öncekini unutmamak gerek. Moda Lady Gaga ya da cadde tarzı köşeleriyle başlamadı. 60’lı seneler -bizim gözdemiz- modanın doğum tarihine denk kazanç. Özellikle retro akım devam ederken bu şıklığın tadını çıkarın.

18524.jpg

Ya da azıcık hudutlarınızı aşmaya ne dersiniz? Mübalağalı şeyler hoşlanmıyor olabilirsiniz ama bu yıl sadenin azameti moda! Kocaman kedi gözlükler hem her surat tipine yakıştığı, hem de sofistike bir görünüm verdiği için alışveriş listesine ilave edilecekler arasında yer alıyor.

Neon ya da pastel renkleri seçim edin.

18525.jpg

2012 için kadınlar arasında yapılan anketlerde en çok istenen armağanların başında Louboutin kunduralar vardı. Gerçekten çok seksi! Azıcık para biriktirmeye başlayabilirsiniz. Her kadının ayağı Louboutin’e layıktır. 2012’de anımsamanız gerekenlerden biri de bu!

Ya da yalnızca kırmızı tabanlar aynı tesiri yaratır mı?

18526.jpg

Dekolte zamanı geldi!

Artık üryanlığın kamufle edilmiş hali makbul… beden tipinizi kum saatine daha çok yanaştırmak için alttan yardımlı giysilerle şık dekolteler yaratabilir, parlak bolerolarla gece şıklığınıza kış değişi ekleyebilirsiniz.

18527.jpg

Modada çalmak ve taklit etmek özgür! Hepinizin stilini, makyajını ya da saçlarını beğendiğiniz bir ünlü var, değil mi? Onu takip etmeye ne dersiniz? Hoşlandığınız birini seçin ve onun giydiklerini ya da yaptıklarını kendinizde deneyin. Elbette bu mevzuda seçici olmalısınız, kendinize de yakışanları doğru tespit etmelisiniz.

18542.jpg

2012’ye azıcık ışıltı ilave edin. Podyumlarda Chanel gibi öenmli markalar surat dekorasyonu kullanmaya başlamıştı. Siz de parlak taşlarla dekoltenizi ya da dumanlı göz makyajınızı süsleyebilirsiniz. Ya da hemen şimdi çıkıp şık bir avize küpe satın alabilirsiniz.

11203.jpg

Yeni hobiler edinin. 2012 kendinizi keşfetme seneniz olsun. Hoşlanmadıklarınızdan kurtulun ve kendinizi hobilerle donatın. Zevkli bir kadın aynı zamanda tarz sahibi bir kadındır.

3601.jpg

Kendinize seksi elbiseler satın alın ve onların içine girene kadar zayıflama kararı verin. İncelin! size neredeyse her gün rakamsız teklif sunuyoruz. Neden siz de böyle görünmeyesiniz?

17267.jpg

Saç aksesuarlarınıza renk katmayı da sınayabilirsiniz. Kolaylıkla imaj tazelemenin en kolay yolu saçlarınızla oynamaktır. Renkli balyajlar da modayken azıcık cesaretin bütün zamanı!

18322.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.