Yengeç 2019 aşk yorumları

19.03.2021
527
Yengeç 2019 aşk yorumları

Yeneç 2019 aşk yorumlarına göre 2019’da Yengeç burçları aşk için sabırlı olmalı. 2019’da Yengeç burcunu aşkta neler bekliyor, konutluluk yada ilişki var mı? Bu yıl özel hayatınızda daha cana yakın, anlayışlı ilişkiler içinde olmalısınız. Partnerinizle aranıza mesafe koymak sizi zorlayabilir. Karşı taraftan beklediğiniz tepkiyi göremediğinizde olayları çok fazla gözünüzde geliştirmeyin. Özellikle ilişkilerinize Temmuz ayında dikkat edin. Yeniden Ocak ve Temmuz ortasında yaşayacağnıız yakalanmalar özel hayatınızdaki kararları hızlandırabilir. 

Yeni senenin ilk günü itibariyle özel hayatınızın mesullükleri, ehemmiyetli bir taşınmanın mükellefliği ya da parasal bir mevzu hayata daha ciddi bakmanıza neden olacak.

5 Ocak’tan itibaren özel hayatınızı, konutluluğunuzu ve ilişkilerinizi konuşacağınız ve sorunların üzerine daha somut bir biçimde eğileceğiniz bir yarıyıl başlıyor. Bu alanladaki olaylarda daha kesin, kuşkucu ve azıcık da negatif bakış açınız 2-13-18 Ocak’ta devrede olabilir.

6 Ocak’ta oluşan parçalı Güneş yakalanması, ehemmiyetli bir ilişkinin mesullüğünü üstlenmenize neden olabilir. Bu sizi değiştirecek ve dönüştürecek bir ilişkil olabilir. Konutluluğunuzla alakalı ehemmiyetli kararlar, süratli ve mesul adımlar atabilir. Ortaklaşa yapmak istediğiniz işlerinizde mesullükle, disiplin ve baskıyla ehemmiyetli açılımlar ve neticeler elde edebilirsiniz. Büyükbabanız yaşıyorsa onun sıhhatiyle  ve günlük hayatındaki meseleleriyle uğraşabilirsiniz. Ani bir taşınma gündeme gelebilir. 

 4 Ocak ve sonrasında özel hayatınızda ilişkinizin üzerine eğilebilir, sevdinizle mesele yaşadığınız alanlarda ilişkinizi kuvvetlendirebilirsiniz. 

19 Şubat’ta oluşan Dolunay’da likeninizi yakın etrafınıza çevireceksiniz. Uzun ve geniş vdeli mevzularla ilgilenirken, daha kısa vadeli ve yakın etrafınızda dönen olaylar odak noktanız olacak. Akraba ve veya kardeşinizin hayatındaki olaylar bu Dolunay’da karşınıza çıkabilir.

Mart başında ilişkileriniz zorlanabilir. Beğendiğiniz size karşı fazla hakimiyetçi davranabilir, aile civarlarınızda gerilimlere sarih olabilirsiniz.

6 Mart’ta oluşan Yeni Ay gelecek adımlarınızı süratlendirirken, Merkür’şan gerilediğini usunuzdan çıkarmayın. Yeniden bu tarihte Uranüs bir daha çıkmamak üzere sosyal etraf alanlarınıza geçiyor. Bu tarih sonrasında dost ve sosay etrafınız değişmeye başlayacak, yeni ve değişik etrafları beğenecek, olayları değişik gözlerle görmeye başlayacaksınız.

Özel hayatınızda beğendiğiniz insanla birlikte alacağnıız ehemmiyetli kararlar, seyahat tasarıları  9-10-13-16 Mart’ta ön tasarıya çıkabilir. 

21 Mart’ta oluşan Dolunay, aile civarlarınızda yeni ve süratli duygusal kararları karşınıza getirebilir. Konutunuzla ve meskenle alakalı mevzular da ehemmiyet kazanıyor. Kariyer ve aile alanlarınızı balansta tutun, sosyal çevrelerde ihtilaflara dikkat edin.

26 Mart’tan sonra seyahatleriniz süratlenebilir, farklı yerler görmekten mutluluk dinleyeceksiniz. Başkalarına yapacağınız fedakarlıklar yüksek olurken, etrafınızdan ve dostlarınızdan hoş yardımlar alabilirsiniz.

19 Nisan Dolunay’ı yine ailevi mevzuları karşınıza getirebilir. Geçen ay karşılaştığınız, başlattığınız duygusal kararlarınızın neticeleriyle yüzleşebilirsiniz. Haka sağlanıp kalmak, karşı tarafı kendi lüzumlarınızdan daha fazla önem vermek bu Dolunay’da sizi yorabilir. 

23 Nisan’da sosyal civarlarınızda beklenmedik, sürpriz tesirlere hazır olun. 24 Nisan’da Plüton’un 30 Nisan’da Satürn’şan gerilmesi özel hayatınızı yine ele almanızı, meselelerinizle surat surata gelmenizi sağlayacak.

5 Mayıs’ta oluşan Yeni Ay, sosyal etrafınızda oluşan mevzu ve olayları hızlandırabilir. 6 Mayıs’tan sonra sosyal etrafınızla olan irtibatınız süratlenecek. Dostlarınızla fikir alışverişlerinizin üzerine düşebilir, tasarılar yapabilirsiniz.

15 Mayıs’tan sonra gireceğiniz sosyal çevrelerde insanların dikkatini üzerinize sürükleyeceksiniz. Hoş ilişkiler kurmak, gireceğiniz çevrelerde yeni insanlarla tanışmak için harika bir süreç.

16 Mayıs’tan sonra enerjinizi ailevi mevzulara, özel hayatınıza ayıracaksınız. Bu yarıyılda sosyal etraflarda duyarlılıklardan uzak durun. 16-17-18 Mayıs’ta aşk hayatınızda kalıcı adımlar atılabilir. Bu yarıyılda karşınıza çıkacak bir ilişki, uzun soluklu ve ciddi olacak.

Haziran başında sosyal etrafınızdaki hoş yaradılışlar, özel hayatınızdaki kalıcı ilişkiler, ehemmiyetli mevzularla ilgilenmekten sizi alıkoyacak. Hakikatinde bu iyi olacak, çünkü 3 Haziran’da oluşan Yeni Ay’da başlangıçlar ve adımlar için desteklenmeyeceksiniz.

Bütün de arife günü, 4 Haziran itibariyle Merkür sizin burcunuza geçiyor. Geçmişi, ananeleri önem veren bir insan olarak bu bayramda ailenizle ve hoşlandıklarınızla olmak isteyeceksiniz. 

14 Haziran’da özel hayatınıza, ilişkilerinize ve elbetteki ortak adımlarınıza ve işlerinize dikkat edin. Bu alanlarda ilerlemeniz kolay olmayacak. Sanki durdurulduğunuzu, ilerleyemediğiniz düşünebilir, aynı mevzular üzerinden kerelerce geçebilirsiniz. 16-20 Haziran’da bu tesirler daha görünür hale gelebilir.

Temmuz’da özel hayatnızı etkileyecek iki yakalanma yaşayacaksınız sevgili Yengeçler. Bu ay ilişkilerinize ve onun lüzumluluklarına ekstra özen göstermelisiniz. Duyarlılıklarınız ay başında yoğun olabilir. 

Enerji alanlarınız değişiyor; aşka, sevince, çocuğunuza ve hobilerinize tüketmeleriniz süratlenebilir. 2 Temmuz’da oluşan bütün Güneş yakalanması, hayatınızda fiziki görüntünüzde ehemmiyetli başkalaşımları, beklenmedik ve ani olayları karşınıza çıkarabilir. Ehemmiyetli kararlar alacak ve özel hayat mesullüklerinizi çok da umursamayacaksınız. Bu da ilişkinizde meseleleri daha da görünür yapabilir. Özellikle 2 Temmuz -,+ 3 gün etrafında doğduysanız hayatınızı değiştirecek, sizi öne çıkartacak yeni yaradılışlara hazır olmalısınız.

3 Temmuz ve sonrasında kendinizi besleyeceğiniz, sosyal olacağınız, kendinize umursayacağınız bir yarıyıl başlıyor.

9-14-17-21 Temmuz dikkatli olmanız gereken zamanlar. İişkilerinize kuşkuyla yanaşabilir, hoşlanılmadığınızı düşünebilir, fikirlerinizde onaylanmayabilirsiniz. 

18 Ağustos itibariyle enerjinizi yakın etrafınızda olup biten mevzulara kaydıracaksınız. Kardeşleriniz, akrabalarınız, komşularınız enerjinizle beslenirken, onları tenkit etmeye yatkın olabilirsiniz. Etrafınız ağustos sonuna kadar size çok şey öğretebilir. Sevinçli metamorfozlardan mutluluk dinleyebilirsiniz. 26-28-30 Ağustos’ta etraf ilişkilerinizi kullanın. 

Eylül ayına güçlü ve tutarlı etiklerle giriş yapacaksınız sevgili Yengeçler. Özel ilişkilerinizde aradığnıız güveni, kararı sağlayabilirsiniz.

14 Eylül’de devreye giren Dolunay önemil bir seyahati karşınıza getirebilir. Uzataki akrabalarınızdan haberler alabilir veya daha büyük işlerle uğraşmak gidişatında kalabilirsiniz. Yeniden bu Dolunay’da eylemleriniz veya size karşı yapılanlar yanıltıcı olacaktır. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. 

22-25 Eylül’de aile civarlarınızda, eşinizle olan ilişkilerinizde meseleler ortaya çıkabilir. Sevilemdiğinizi düşünebilir ve karşı tarafı zorlayabilirsiniz. Yeniden bu yarıyılda eşinizin kariyeriyle gili mevzularda kasvetler oluşabilir. 

28 Eylül’le birlikte aileniz, konutunuz ve yuvanızla alakalı mevzuları başlatabilirsiniz. Ehemmiyetli ve yeni kararlarınızı bu Yeni Ay’la birlikte almalısınız. Konut metamorfozu, satın alınması gibi vaziyetlerde uzun soluklu ve kalıcı adımlar atılabili.

Ekim ayının başında kuşkularınız yoğun olabilir. Özel hayatınızda krizlere ve değişmesi gereken mevzulara odaklı olacaksınız.

3 Ekim’den osnra aşkı görüşebilir, hobilerinize müddet ayırabilir, çocuğunuzla olan iletişiminizi süratlendirebilirsiniz. Bu süreçte aşk hayatınızda sivri laflardan kaçının, iğnelemeyi hoşlanacaksınız.

4 Ekim’den sonar enerjinizi ailenize ve konutunuza harcayaksınız. Aile hayatınızdaki ilişkiler ehemmiyet kazanıyor ama bu ilişkilerde enejinizi tüketirken, laflarınızla ortalığı karıştırmayın.

Sosyal etrafınız arasında çekişmeler, meseleler 7-13-28 Ekim tarihlerinde iyice barizleşiyor. Sıkılganlıklarınızı iyi hakimiyet etmeli, oluşacak vaziyetler karşısında direnç göstermemelisiniz. 

13 Ekim’de hakikatleşen Dolunay’da, konut ve aile hayatınızda hoş fırsatlar oluşabilir ama etraf ilişkilerinizde aynı kararı sağlamak kolay olmayacak.

16-20-21-25 Ekim’de özel hayatınızda denge, geçim, olgunluk devrede olacak.

28 Ekim’de oluşan yeni ay aşk hayatınızı hareketlendirirken, saedce aşk değil, çocukla alakalı yeni yaradılışlara ve kararlara sarih olacaksınız. 

31 Ekim’de Merkür aşk konutunuzda gerilemeye başlıyor. 20 Kasım’a kadar geçmiş aşk sorunları yine karşınıza dikilebilir. Geçmişten insanlardan haber alabilirsiniz. Hayatınızdaki insanla veya varsa çocuğunuzla olan irtibatınıza bu yarıyılda dikkat etmelisiniz.

5 Kasım’da konut, aile, yuva alanlarınızda eforunuzu hakimiyetli kullanmalısınız. Aile hayatınızda şiddetli, drama olaylar oluşabilir. Ya da eşinizin iş hayatında bugün krizler karışınaz çıkabilir. 

19 Kasım itibariyle enerji alanlarınız değişiyor. Aile etraflarınızla meşguliyetlerinizi geride vazgeçecek, daha eğleneceli, sevinçli mevzulara, aşka, çocuklara, sanatsal işlerinize yönelecek ve bu mevzularla uğraşacaksınız.

24 Kasım’da etraf ilişkileriniz, özel hayatınızı zorlayabilir. Bu yarıyılda tehlike almayın lüften, ters çıkışlardan korunmalardan kaçının lütfen.

Senenin son ayında, 2 Aarlık’ta Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. İlişki alanlarınıza geçen Jüpiter ikili ilişkileriniz, ortaklı işlerinizi çalışmalarınızı süratlendirebilir. Sabırla, iftiharla, çok çalışarak bu alanlarda hoş neticeler elde edeceksiniz. Karşı türden temennilerinizi gözden geçirerek, mübalağalı güzergahlarınızdan uzaklaşacaksınız. 3-8 Aralık’ta aşk hayatınızda sevinciniz yerinde. 

26 Aralık’ta oluşan parçalı Güneş yakalanması, özel hayatınızda, ilişkilerinizde, ortaklı adım atacağınız işlerinizdeki süratli başlangıç ve kararları karışınıza getirebilir. Bir gün sonra Jüpiter’le kavuşum halinde olan Güneş’in tesiriyle özel ilişkilerinizde kısmetli açılımlar oluşabilir. Sorunlara daha sakin yanaşmalı ve pratik usuller geliştirmelisiniz. Başka bir yere, ülkeye taşınmayla alakalı kounlarda hareketlenebilir. 

YAZAR BİLGİSİ

maltepe escort ataşehir escort idealtepe escort anadolu yakası escort kadıköy escort bostancı escort pendik escort ataşehir escort şişli escort göztepe escort pendik escort kartal escort bostancı escort erenköy escort maltepe escort pendik escort bostancı escort ümraniye escort şerifali escort kartal escort maltepe escort tuzla escort pendik escort anadolu yakası escort acıbadem escort ümraniye escort escort bayan maltepe escort ümraniye escort ataşehir escort kadıköy eskort pendik eskort ataşehir escort ümraniye escort kadıköy escort escort bayan maltepe escort sex hikaye yeni seks hikaye gerçek sex hikaye sex hikaye seks hikayeleri sex hikayesi gerçek sex hikayeleri