Yılan teni deseni nasıl giyilir?

08.06.2021
15
Yılan teni deseni nasıl giyilir?
Barbar ve kadınsı olmak isteyen bayanlar bu trendi senelerdir takip ediyor. Yılan teni modası bu bahar da bizimle!

.jpg
Bu sene yılan teni baskılarının seneyi. Elegan kıyafetler, çantalar veya pabuçların en kolay hallerini gardırobunuza ekleme seneyi.

Giysilere zenginlik katan bu baskı clutch çantaları ve aksesuarları daha barbar ve kadınsı kılıyor. Ayrıca bu parçalar kendini her zaman hatırlatıyor.

38034.jpg
Amanda Brooks ve Kerry Washington piton deseni içinde harika görünüyor. Yılan teni baskıları tek parçada kullanmak istiyorsanız, sizi daha güçlü gösterecek ve zırh gibi bedeninizi saracak kalın kumaşları terich edin. Ten ve çelik interloklar bunlara misal olabilir.

38018.jpg
Düz kesim, bisiklet yaka diz altı giysi modelleri. Kısacası düz bir model hayal edin, bu modeli ya aksesuarlarınızla ya da cezp edici bir baskıyla bitirmek gerek.

Bizim teklifimiz geçmeyen trend yılan teninden yana!

38019.jpg
Renkler işin içine karışırsa sizin gönlünüz hangi renkten yana olur? Mavi, siyah ve beyaz özel gecenizin ayakkabısına uygun mu?

38020.jpg
Jimmy Choo hayranları yılan teninin her halini bu çantada yaşayabilir. Kahve ve siyah tonlarıyla harika birliktelikler yaratacak bu parça çok bedelli bir seçim.

38021.jpg
Bu cesur baskıyı tek parça olarak kullanmanız teklifimiz. Kırmızı ve mavi tonlarının sınandığı bu parça, günlük kombinler için de ideal.

38022.jpg
Kırmızı tabanlar bu kere barbar ve oldukça kadınsı. Çivili modellerden bırakmıyoruz fakat yılan tenlerinin yeri senelerdir apayrı!

38023.jpg
Bu sezon büyük aksesuarlar trend. Bu parçadaysa gold ve yılan teninin göz akdikeni birlikteliği egemen.

Yılan teni baskılar yalnızca şık ve elegan gecelerin bırakılmazı değil, günlük kombinlerin de baş tacı olabilir.

38024.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.