Yılbaşı gecesi için en iyi 7 saç modeli

09.05.2021
20
Yılbaşı gecesi için en iyi 7 saç modeli

.jpg
Herkes günler öncesinden yılbaşı gecesi ne giyeceğini düşünmeye başladı dahi. Son moda pantolonlar, büyük takılar, göz akdikeni giysiler alternatifler arasında. Peki ya saçlarınız nasıl olacak?

2012’nin kırmızı halılarında göz alan saç modellerini sizin için derledik efendim. Profesyonelce seçilmiş bu saçlar size esin kaynağı olabilir.

35532.jpg
Genç yıldız Amanda Seyfried’in bukleleri göz alıyor. Hollywood şöhretlilerinin kırmızı halıda seçim ettiği bu nostaljik dalgalar sizi asla yarı yolda bırakmaz.

35533.jpg
Diana Kruger’i zarafetiyle ön tasarıya çıkmayı muvaffak oluyor hep. Tepeden topladığı saçlarını topuz yaparak zarif bir saç modeli ortaya koymuş. Bu topuz sıradan bir topuz değil. Saçlarındaki elektriklenmeler içinse sprey kullanmamış Kruger. Bu biçimde öyle doğal duruyor ki…

35534.jpg
Scarlett Johansson dudak uçuklatan hoşluğuna enteresan mı tuhaf bir saç modeliyle dikkatleri üzerine sürüklemeyi yeniden muvaffak olmuş. Topladığı saçlarının tepe kısmı nostaljik kıvrımlarla hacimlendirilmiş. Bu da muhteşem ve özgün bir saç çıkarmış ortaya. Bu saçla yılbaşı gecesinin bir numarası olacağınız da garanti.

35535.jpg
Gwen Stefani orta boy saçlarına hacimli bir görüntü vermek için doğru bir saç modeli seçenlerden. Karmaşık ve doğal gözüken saçlarının gizemi kırık fönde efendim. Siz de saçlarınızın hacimsiz olmasından ve azlığından şikayet ediyorsanız yılbaşı gecesi kırık fönü seçim edin.

35536.jpg
Süper cesur bir saç modeli natürel ki Rihanna’dan. Bir tarafına, erkek saç kesiminde ‘3 numara’ olarak öğrenilen kesim kulak arda kadar uygulanmış. Saçın öbür tüm kısımları kendi uzun boylarında vazgeçilen saçıyla Rihanna yeniden öncülüğüne gözetiyor. Kızlar azıcık cesaret diyoruz!

35537.jpg
Uzun saçlılarınızı daha elgan gösterecek bir değiş var sırada. Kristen Stewart’ın uzun saçlarına kırık fönle uyguladığı uygulamadan sonra bir tarafını kulak art yaptığı ve omuzlarını sergilediği modeli siz de araştırın istedik. Özellikle straplez kıyafetlerde hoşluk kemiklerinizi ön tasarıda yakalayan bu modeli kullanmanız teklifimiz.

35538.jpg
Kate Hudson kırmızı v yaka kıyafeti için en doğru seçimi yapmış. Kısa saçlılara esin kaynağı Kate Hudson olsun diyoruz. Saçlarınıza toplu görünümü verip uzuk buklelerle at kuyruğu yapabilirsiniz.

35539.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.