2017’nin en trend aksesuarları

23.07.2021
122
2017’nin en trend aksesuarları
Bayanlara şık bir görünüm kazandırmak için giysi kombinleri yeterli değildir. Bayanların giysilerinin kombinlerini bitiren zarif bir görünüm elde eden aksesuarları sizler için derledik. İşte bu senenin en trend aksesuarları.

44506_7.jpg
İster sade spor bir görünüme sahip olun ister şık zarif kombininizi bitirmek için kulak memesi ve kıkırdağa takılan küpeler kullanılmaktadır.

44506_1.jpg
Popüleritesini geçtiğimiz senelerde gösteren eklem yüzükleri bu sene bütün anlamıyla hem eklem hemde her parmaklara takılan çoklu yüzükler ile karşımızda!

44506_2.jpg
Genellikle saçlarınızı enseden topuz yaptığınızda bu stil sarkık küpeleri taktığınız zaman şıklığınıza ekstra şıklık ilave edebilirsiniz. Bu sene boğazlı kazaklar, dekoltesi olmayan elbiselerinize en çok yakışabilecek aksesuarlar arasında sarkık küpeler yerini aldı bile…

44506_3.jpg
Şahmeran bileklikler bu sene en trend bileklikler arasında yer almakta sade zarif bir görünüm kazandırmaktadır.

44506_4.jpg
Uzun senelerdir popüleritesini gözeten kelepçe bileklikler bu senede trend takılar arasında yer almaktadır. Gece şık bir elbisenizin kombinini bir kolunuza bir kelepçe takarak sade şık aynı zamanda seksi görünümünüzle geceye damga vurabilirsiniz.

44506_5.jpg
Günlük hayatta çevredeki insanlarda sık sık gördüğümüz tişörtlerin üzerine ya da seksi vir v yaka giysinizle kombinleyebileceğiniz bir nevi kurtarıcı bir aksesuarlar arasında yer almaktadır.

44506_6.jpg
YAZAR BİLGİSİ