30 Mayıs burç yorumlarınız!

06.07.2021
215
30 Mayıs burç yorumlarınız!

Bugün 30 Mayıs Cuma…Venüs günündeyiz…

İkizler burcundaki Ay sabah ve öğle saatlerinde boşlukta olacağı için bugün tereddüt ve değişken enerjiler altında olabiliriz.

Bağlantı ve hareket çok yoğunlaşabilir. Gün boyu yazılı, laflı bağlantı, kısa seyahatler, haberler, söylentiler, yakın etraf ile alakalı mevzular bizi meşgul edebilir.

Akşam 17:14’ de Ay Yengeç burcuna geçecek. Duygusal, alıngan, içe dönük enerjiler altında olacağız. Yengeç burcundaki Ay Merkür ile kavuşacak ve Venüs ile pozitif görünüm altında olacak.

Ailemiz, yakınlarımız, hoşlandıklarımız ile beraber olabilir, sohbet yapabilir, yemek buluşmaları ve sosyal aktifliklere katılabiliriz. Aile, konut, emlak, mal ve para ile alakalı mevzularda coşturucu haberler de alabiliriz.

Yükselen burcunuzu öğrenmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup bilebilirsiniz

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Bugün fikirlerinizi korkusuzuca ileri sürmenizi sağlayacak kararlılığa sahip olabilirsiniz. İnsanlar, ne demek istediğiniz kolayca anlayacaklardır. Kararlılığınızı kaybetmeyin ama zorlayıcılıktan da elbette kaçının.

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Yakın etraf, kardeşler veya komşularla iyi ilişkiler kurabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı sosyal buluşmalara katılabilir, kısa gezi ve seyahatlere yapabilirsiniz. Duygularınızı dile getirmek bugün daha kolay olacaktır. Neşeli haberler alabilirsiniz.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Bugün kendinizi dünyadan saklamayın. Kalabalıklara karışın ve kendinizi ön tasarıya çıkarın. Pozitif doğrultularınızın ışıldayacağı gün içerisinde herkesi kendinize hayran vazgeçme ünsünüz olacaktır.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Bugünü de bazı mevzular üzerinde düşünerek geçirebilirsiniz. Bazı büyümeleri kendinize gizlemiş olabilirsiniz ve gün içerisinde bunlarla alakalı ne yapacağınız hakkında düşünceler içinde olabilirsiniz.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Sosyal hayatınızla alakalı bir dileğinizin reelleştiğini göreceğiniz bir gün geçirmeniz muhtemeldir. Sosyal hayattaki niyetlerinize bir adım daha yanaşabilirsiniz.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Beklemediğiniz bir yoldan yeni bir alıcı bulabileceğiniz bir gündesiniz. Bu bireyle iş ilişkileriniz, beklediğinizden daha tatmin edici olabilir. Etrafınızı iyi kollamalısınız.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Bugün uzun bir yolculuğa çıkma tasarıyı gündeminize taşınabilir. Uzak bir ülkeye yapacağınız seyahat ile yeni yerler görme, yeni şeyler bilme fırsatını da tutmuş olacaksınız.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Konut bütçesini tertip etme işine girişebilirsiniz. Kısılmasını isteyeceğiniz bazı giderler konut ulusunu belki memnun etmeyebilir ama bunun zorunluluğunu kısa zaman içinde anlayacaklardır.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Bu yarıyıl içerisinde özel hayatınızdaki şahısların size bazı mevzularda karşı gelmesi muhtemeldir. İhtilaflar çıkarsa mevzuyu kapatın ve alakalı kavgaları yapma işini ileri bir güne erteleyin. Zorlamalar bir getiri sağlamayacaktır.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Kendiniz veya mekanlarınız için yeni şeyler alma isteği dinleyip alışverişe çıkabilirsiniz. Dolu bir cüzdanla gidip bolca fatura ile dönmemeye dikkat etmelisiniz. İdareli doğrultunuzu ön tasarıya çıkarın.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Hiç beklemediğiniz anda karşınıza gelen pozitif büyümeler, programınızda ani farklılıklar yapmanızı gerektirebilirler. Bunlar, ehemmiyetli fırsalar doğuracaklardır. Önceliği onlara verin.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Konutunuzla alakalı bazı farklılık tasarıları kurgulayabilirsiniz. Mevcut konutunuzun görünümünü değiştirmek veya yeni bir konuta taşınmakla alakalı olarak konut ulusuyla bir konuşma yapmanız muhtemeldir. İnsanların temennilerini de dikkate alın.

Sevgilerimle Astrolog

Demet BALTACI

BİLİNÇ MEKTEBİ

YAZAR BİLGİSİ