6 Aralık 2016 günlük burç yorumları!

09.05.2021
48
6 Aralık 2016 günlük burç yorumları!
Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları 6 Aralık 2016 günü günlük burç yorumları!
Balık: Sevgili Balık, bugün kendini çok daha hoş ve iyi sezeceksin. Çünkü Venüs’şöhret pozitif tesiri bunu sana taahhüt etmekte. Sosyal civarlarda kalabalığın arasından sıyrılıp kendini gösterebilmen hiç güç olmayacak. Beraber olduğun şahsa daha çok özen gösterip, romantik duyguları paylaşarak mutlu olman kaçınılmaz.

39770_11.jpg
Boğa: Sevgili Boğa, isteklerini hakikatleştirmenin ve zaferli olmanın yollarını aramaya devam edebilirsin. Sağlam yardımlara dayanarak bazı tehlikeleri de göze alarak tecrübeler yaşayabilirsin. Çevrende bulunan bireylere güvenmen ve onlar için muhtelif fedakarlıklarda bulunman olası bu sayede çevrene daha da genişletebilir daha çok sevinebilirsin.

39770_1.jpg
İkizler: Sevgili İkizler, sen bilmeye kendini geliştirmeye umursayan birisin. Merakın seni dünyada olup bitenleri bilmeye ve tam bunlara katılmaya sevk edebilir. Bereketli fikirlerle dolu kafan idealizmin hudutlarını zorlayabilir. Ancak bugün isteklerin için sakin olmalısın. Rekabetten uzak sakin bir gün geçirmelisin.

39770_2.jpg
Yengeç: Sevgili Yengeç, burcun ortalarında doğduysan şayet netlikle kaygı dinlememelisin. Merak etme, en kısa zamanda her şey daha iyiye doğru gidecek. Şu gizemeler Ay’la Satürn ilişkisi senin ismine pozitif yansımalar yapmakta. Hayatında yeni dengeler kurman bazı mevzularda olgunlaşman daha derin bir müsamahaya sahip olman kolaylaşıyor. Mesullükler yüklenip kararlar alabilirsin.

39770_3.jpg
Aslan: Sevgili Aslan, Uranüs’şöhret uzak tesiri dahi olsa üstündeki seni güçlü ve olağanüstü dinç kılabilir. Alışılmışın dışına çıkabilir gidişatını yeni bir anlayışla gözden geçirebilirsin. Bu birkaç gün atacağın adımlar geleceğinin nasıl olacağını belirleyebilr. Şayet yalnız biriysen hayatına coşku katacak biriyle flört edebilirsin.

39770_4.jpg
Başak: Sevgili Başak, zafere erişmek ya da ilerlemek için başkalarına gereksinimin olduğunu düşünebilirsin lakin kendine güvenmelisin. Mesullüklerin ağır olabilir geri dönüşü düşünmeden kararlılıkla yolunda ilerleyeceksin. Zaferlerin sana büyük mutluluk verecek. Süregelen aiti de güçlendireceksin.

39770_5.jpg
Terazi: Sevgili Terazi, burcun ortalarında doğanların duygularındaki fazlalıkları mesele yaratabilir. Pireyi deve yapan halin veya afaki tüketmelerin mesele üstüne mesele getirmemeli. Çalışma etrafında makûs bir gün geçirmemek için iyimserliğine gözetmelisin. Konut ve dükkanındaki meselelerden azıcık uzak kalıp dost buluşmalarına katıl.

39770_6.jpg
Akrep: Sevgili Akrep, Satürn burcunda ilerliyor ve Ay’la hoş bir açı yapıyor. Bu yarıyılda zamanlamayla ve planlamayla alakalı bilmen gereken şeyler olabilir. İş hayatındaki pozitif büyümeler sana güven ve mutluluk verecek. Venüs de bugün seni sosyal hayatta öne çıkartacak.

39770_7.jpg
Yay: Sevgili Yaya, işin seni tatmin etmiyor mu? Ücretin iş dostların veya terfi edememen bunların nedenin mi? O halde alternatiflerini araştırmalı, başkalaşım için hazırlık yapmalısın. Uranüs’şöhret sendeki tesiri yenilik arayışına neden olabilir. Bundan böyle kendini iyi sezeceğin şeylerle ilgilenmelisin.

39770_8.jpg
Oğlak: Sevgili Oğlak, bugün Ay’la Satürn uyumlu irtibat kuracak ve bu seni duygularından emin kılacak. İşi, mevzusu öne çıkacak güvendiğin şahıslarla beraber hareket edebileceksin. Deneyim kazanacağın olaylar yaşamaktasın. Ay’la Venüs gece saatlerinde kavuşum yapacak ve böylece ikili ilişkiler daha da değer kazanacak.

39770_9.jpg
Kova: Sevgili Kova, zamanının çoğunu işine ayırdığından bu mutluluğunu sosyal hayatına da aktarmalısın. Bunu yapamadığını düşünüyor ve sahip olduğun enerjini çalışmak emelli kullanıyorsan bu seni asi kılabilir. O halde yapacağın en iyi şey hayatına renk katan öbür şahıslarla beraber zaman geçirmek olabilir.

39770_10.jpg
YAZAR BİLGİSİ