Buruşukluğa iyi gelen yiyecekler nelerdir ruşeym ile pahalı mahsulleri kullanmaya veda edin!

10.05.2021
37
Buruşukluğa iyi gelen yiyecekler nelerdir ruşeym ile pahalı mahsulleri kullanmaya veda edin!

Yaşın ilerlemesiyle birlikte vücudun ilerleyen zamana her he kadar sıhhatli bakılsada bir yerden sonra yenik düşmeye başlar ve özellikle bayanların davacı oldukları ciltte buruşukluların ortaya çıkmasına neden olur. Bu gidişatı daha daha ileri taşıyabilmek ismine bugün sizler için buruşukluk kremleri olan oldukça pahalı mahsullerin yerini dolduracak ekonomik yollu bir yiyecek ile karşınızdayız! Son zamanlarda oldukça asını dinlediğimiz ruşeym ile buruşukluklarınızı daha da öteleyebilirsiniz…

Son zamanlara cilt buruşukluklarına karşı kullanmada popüler olan ruşeym buğdayın özü olarak öğrenilen ruşeym, E vitamini bakımından oldukça zengindir. Cildin ihtiyarlamasını engeleyerek zamanla ortaya çıkabilecek buruşukluklara karşı savaşarak bayanların tahammül edemediği bu vaziyetin önüne geçmeye takviyeci olmaktadır. Cildi tazeleyerek, yenilenmesine imkân sunmasının yanında kapsadığı omega 3 ve omega 6 yağ asitleri sayesinde cildi besleyerek pürüssüz bir görünüm sağlıyor. 

NASIL HARCANIR?

Ruşeym, süt veya yoğurda karıştırılarak harcayabileceği gibi; yemek pişirirken veya salatalarda baharat olarak da kullanılabilir. Cildinizin kırışmamasını ve her zaman parlak olmasını istiyorsanız tabiattaki bu mucizeden yararlanabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.