Erkekler kadınlardan neden soğur

14.11.2021
22
Erkekler kadınlardan neden soğur

Nasıl ki kadınlar erkeklerin bazı hal ve hareketlerinden soğuyor ve uzaklaşıyorsa, erkekler için de aynı şey geçerlidir. Onu kendinizden uzaklaştırmak istemiyorsanız tutumlarınızı gözden geçirmelisiniz. Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran başlıca tutumlar…

-Her kadın erkeğinden alaka bekler. Ama bunun aşırısını beklemeyin! Erkekler yapıları gereği size istediğiniz alakayı gösteremeyebilir. Şayet onu alaka göstermesi için sıkboğaz ederseniz uzaklaşmasına neden olursunuz.

-Elbette kendinize güveniniz her zaman bütün olmalıdır. Ancak dozunda! Erkekler her şeyi bildiğini sanan, her zaman onun söylediğinin doğru olduğunu düşünen kadınlardan sevmezler.

-Herkes özgür tabi ki… Ancak bunu “Ben her istediğimi yaparım!” biçiminde değil de, onunla ortak kararlar alarak yapmanız ilişkiniz için daha sıhhatli olacaktır. Erkekler dediğim dedik kadınlardan uzaklaşırlar.

-Sakin olun! En minik bir meselede panik olup geliştirmeyin. Erkekler mesele yaratan değil, meseleleri çözen kadınlardan beğenir.

-Mübalağalı makyajla hoş olduğunuzu düşünüyorsanız makûs haber! Erkekler fazla makyaj hoşlanmıyorlar.

-Şahsi bakımınızı ilgisizlik etmeyin. Her zaman istenmeyen tüylerinizden arınmış olun ve hoş kokun. Erkekler ter kokan kadınlardan ışık süratiyle soğurlar!

YAZAR BİLGİSİ