İtalyan bayanlarının hoşluk gizemleri nelerdir?

05.10.2021
201
İtalyan bayanlarının hoşluk gizemleri nelerdir?
Hiç düşündünüz mü İtalyan bayanları nasıl bu kadar genç ve hoş kalıyorlar? Hakikatinde çok saklı olmayan gizemleri var, işte 5 gizemi sizler için araştırdık…

Trendlere kapılmamak

Tüm dünya trendleri tutmak üzerine hareket ederken İtalyan bayanları zamansızlık ve yaşanmışlık üzerine gidiyor. Bu da her bkocamanın kendine has bir tarzının olmasını sağlıyor. Geçmişten hoş parçaları kullanmayı her İtalyan bayanı gayet iyi biliyor. Boşuna moda merkezi değil!

1515406257-QamV.jpg

Güçlü bir hoşluk iksiri: Zeytinyağı

İtalyan bayanları zeytinyağını yalnızca lezzetli bir salatada ya da pizzada kullanmıyor. Zeytinyağı hakikat bir İtalyan’ın hayatının merkezinde yer alıyor. İtalyan bayanları bol E vitamini kapsayan bu şifalı bitkiyi cilt bakımlarında da kullanıyor. Sophia Loren’in tüm cildini zeytinyağına buladığı bilinen bir hakikattir. Çoğu İtalyan bayanı da bunu yapar. Günlük bakımda zeytinyağı bol bol kullanılır ve şifasına güvenilir.

1515406255-pF2g.jpg

Stressiz bir hayat

İtalyan bayanları stresin hakikat bir hoşluk düşmanı olduğunu iyi bilirler. Bu sebeple kültürlerinin en büyük fazileti olan rahatlamayı iyi bilirler. Sırtlarındaki yükleri yatağa taşımamanın yolu ise onlar için her akşam içilen bir bardak şaraptır.

1515406256-pUxX.jpg

Yumuşacık bir cilt

İtalyan bayanları pürüzsüz ve yumuşak cilde son derece önemsiyor. Bu sebeple bakımlarının çoğu cildi ıslatmak üzerine heyeti. İşte bu vaziyet onları bizim kullandığımızdan daha ağır ve zengin ıslatıcılara yönlendiriyor. Baştan ayak parmak ucuna her yerin ıslaması son derece ehemmiyetli. Özellikle ayaklara yapılan bakım herkes tarafından çok önemseniyor.

1515406256-A5wT.jpg

Güneşi hoşlanmak ve kucaklamak

Hoşluk ve bakım mevzubahisi olunca güneş her zaman bir canavarmış gibi lanse edilir ve bayanlar güneşderi köşe bucak kaçar. Ancak İtalyan bayanları bütün tersine güneşi sanki kucaklar. ‘Günün bcerahatte zati kırışacak cildin için kaygılanacağına güneşin tadını çıkar’ en büyük mottolarıdır.

1515406256-V2vu.jpg
YAZAR BİLGİSİ