Sweatshirt bayan kombinleri kış sezonunun yeni cadde trendi bol bedenler!

18.03.2021
448
Sweatshirt bayan kombinleri kış sezonunun yeni cadde trendi bol bedenler!
2018 kış sezonunun en gözde parçalarından biri de bol büyük beden sweatshirtler! Namlı yıldızların başlattığı bu akımı sizde kendi cadde tarzınıza uyarlayın!

sweatshirt-modeller-sokak-modasi-NlxE.jp

Soğuk kış günlerinde tir tir titreyen bedenerinizi sweatshirtleri giyerek ısıyı çoğaldırabilirsiniz! Özellikle son zamanlarda oldukça moda olan bol elbise modası sweatshirtler için de geçerli! Hatta ekek dostunuzun sweatshirtlerine gözünüzü dikebilirsiniz. 

kis-trendi-bol-sweatshirtler-ab4E.jpg

Her kesime hitap eden sweatshirtlerle artık hem şık hem de spor bir görünüm elde etmek olası! İster kısa eteklerin üzerine, taytlarınızla hatta kıyafet olarak dahi giyebilirsiniz! 

kis-modasi-bol-sweatshirt-hCy2.jpg

Dünyaca namlı yıldızların başlattığı bu akımı artık herkes uyguluyor. Kalın ve büyük görünümleriyle stil olmanın yanında kışın sert geçen abuhavasından bedeninize gözetiyor!

kisin-yeni-trendii-sweatshirler-eNLL.jpg

Sweatshirtlerinizin altına renkli taytlar ile kombinleyerek aynı zamanda topuklu kunduralarla da kombinleyerek kadınsı bir görünüm elde edebilirsiniz.

kis-trendi-genis-sweatshirtler-ND36.jpg

Sweatshirtlerinizi spor görünümden kurtarmak için aksesur kullanımlarınızda şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Boynunuza takacağınız altın rengi birden fazla kolyelerle azametli bir görünüm elde edebilirsiniz.

kisin-yeni-trendi-bol-sweatshirtle-v1Vt.

Elmaelma.com okurları için bir araya getirdiğimiz sweatshirt kombinlerine göz atarak sizde kendi stilinizi oluştararak cadde modası akımına geçim sağlayabilirsiniz.

kislik-sweatshirt-modelleri-tlD6.jpg
YAZAR BİLGİSİ