14 Ağustos günlük burç yorumları 2015

14.07.2021
11
14 Ağustos günlük burç yorumları 2015
14.08.2015 Cuma tarihi için burç yorumları neler diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak ,Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık bugün neler yaşayacak?
Güne iş etrafınıza oluşacak bazı tatsızlıklarla başlayabilirsiniz. Bir vakitten beri beklediğiniz büyümelerin olmaması ve iş yaşamınıza bağlı meseleler sizi aşırısıyla sıkacaktır. Mesullüklerinizin şuurundasınız ve bu yönde çalışmalar yapabileceksiniz. Ancak öğleden sonraki saatlerde alacağınız haberler ve bağlantılarınız bazı temennilerinizin pozitif istikamette büyümesini sağlayacaktır. İşinizle alakalı mevzularda tüm yeni teşebbüsleriniz için öğleden sonraki saatleri seçim etmelisiniz.

Çok ekonomik yaşayabildiğiniz için, temel lüzumlarınız dışındaki sıkışmalarınıza parasal mesele diye bakmıyorsunuz. Bugünlerde bir yakınınıza büyük bir para dayanağınız olabilir.

34472_11.jpg
İş hayatınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Meseleli bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha verimli bir çalışma içine girmenizi ve bedelinizin anlaşılmasını sağlayabilir.

Beraber olduğunuz insanı yavaş yavaş kaybediyorsunuz, sonradan pişmanlık dinleyebilirsiniz.

34472_1.jpg
Yeni atılım maksatlarınızı bir müddet daha ertelemeniz gerekli olabilir. Bu mevzuda, kararım karar cinsi bir mana izlemeniz, sizi yardımsız vazgeçecek. Birkaç gün içinde yeni umutlar belirecek gibi.

Yeniden serici davranmamaya da özen göstererek yeni aşk ilişkinize bir an evvel bir hareket getirmelisiniz

34472_2.jpg
İş yaşamınızda son derece yoğun bir yarıyıla giriyorsunuz. Bugünlerde üzerinizde tembellik var. Bu yoğun günleri galibiyetle atlatabilmek için kendinize gelmeniz gerekiyor.

Tasarılama evresinde olduğunuz mevzularla alakalı farklı düşüncelere yöneleceksiniz.

34472_3.jpg
Bugün yorucu ve yoğun zaman zaman da stresli bir iş günü geçireceksiniz. İşinizle alakalı bazı rivayetler ve meseleler iş yerinizi teftişe lüzumlu hale getirdi. Böyle vaziyetlerde en ehemmiyetsiz noksanlar dahi geliştirilir. Siz ne kadar kendinize güvenseniz de karşınızdakileri sizlere aldığı tutumu öğrenmediğinizden dolayı külfetli anlar geçireceksiniz.

Son günlerde çok düşüncelisiniz ve kendinize derleyemiyorsunuz. Bu surattan etrafınızla alakalı bir kaç mesele yaşayabilirsiniz.

34472_4.jpg
Bazı iş dostlarınızın ara gizeme tempoyu düşürmeleri sizin yükünüzü oldukça çoğaldırıyor. İş dostlarınızla geçiminiz bütün denilebilir. Tek probleminiz ise, işi sizin daha çok ciddiye almanız.

Önümüzdeki günlerde titiz ve kararlı olmanız gerekecek görüşmeleriniz olabilir.

34472_5.jpg
Geçmişe dayalı, bugün de süregelen bir para müzakeresinde tavrınız pek hoşlanılmıyor. Yanlış değerlendirdiğiniz bir şeyler var. Geleceğe müteveccih yatırım mevzularında, sağlamcılığınız sizi minik hesaplara bağlıyor.

Haklıyken haksız gidişata düşebilirsiniz. Atacağınız adımlara. söyleyeceğiniz laflara dikkat etkeniz gereken bir gün.

34472_6.jpg
Şahsi teşebbüslerinizi uygulama fırsatları bulabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinize güvenle hareket etmek iş yaşantınızda galibiyetli olmanıza destekçi oluyor.

Göz yumacağınız bazı minik yanılgılar, alakalı şahsa kazandırmaya çalıştığınız hayatsal tecrübeleri zenginleştirebilir.

34472_7.jpg
Kararlılığınız iyi bir özellik, ama zaman, zaman inatçılığa dönüştüğünde afaki gerilimlere neden oluyor. Kabiliyetiniz, sizi gayelerinize adım, adım yanaştıracak, kendinizi bu kadar sıkboğaz etmeyin.

Etrafınızda çok güvendiğiniz insanlar arkanızdan konuşuyor olabilir. İnsanlara çok kolay güveniyorsunuz ve bu vaziyet sizi kasvete sokabilir.

34472_8.jpg
Özellikle şu gizemeler çok müsrifsiniz ve afaki tüketmelerde bulunuyorsunuz. Bu gidişle bütçenizi zorlayabilirsiniz.

Kolay onarılabileceğini sandığınız yaralanmış ilişkilerde azıcık güçlükleriniz olacak.

34472_9.jpg
Birtakım tertip etme işinde, farklı görüşleri olan biriyle münazara yaşayabilirsiniz. Ama çok ortada, anlaşılır olan haklılığınız, müzakereyi kısa sürdürecek.

Baskılandığınız hissi veren idrak etmeler yanıltıcı olabilir. Bugünkü kararlarınızı bu gibi saplantıları dikkate almadan vermelisiniz.

34472_10.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.