3 Kasım günlük burç yorumları!

06.05.2021
16
3 Kasım günlük burç yorumları!

Bugün 3 Kasım Pazartesi… Ay günündeyiz…

Balık burcunda ilerleyen Ay 11:06’da Akrep burcundaki Satürn ile üçgen açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Gece saatlerine kadar boşlukta kalacak olan Ay  20:54’de Koç burcuna geçecek.

Akrep burcundaki Venüs ve Güneş Balık burcundaki Şiron ile üçgen açı yapacak. Duygusal ve fiziksel hassasiyetler, sağlık problemleri, geçmiş küskünlükler ve duygusal yaralanmaları şifalandırmak, temizlemek, tıbbi ve psikolojik destekler almak için uygun bir gündeyiz.

Güneş ve Plüton arasındaki geçim hem vücutsal hem ruhsal olarak efor verirken, şahsi mutasyonları reelleştirme mevzusunda daha kararlı davranabiliriz.

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Aklınızın içindeki kavramlar arasından size mani çıkaran, kısıtlayan düşünceleri ayıklamaya girişebileceğiniz bir gündesiniz. Cesaretinizi eksilten, sizi kaygı veren ayrıntıları farkedip bunları aşmanız olası. Uzman bir bireyden takviye de alabilirsiniz.

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Yakın bir dostunuz aşk hayatınızdaki bir sualin çözümünde size destek olabilir veya hoşlandığınız birey ile aranızda arabuluculuk yapabilir. Ufak küskünlüklerin üzerinde fazla durmayın; çok yakında hoşlandığınızın yoğun alakası moralinizi yerine getirecektir.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Misyon ve mesullüklerinizi yerine getirirken, üstlerinizden ve otorite pozisyonundaki şahıslardan ehemmiyetli destekler almanız olası. Zorlandığınız ve tamamlanması olanaksız gibi görünen işleri dahi bugün kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Uzak bir ülkeye seyahat etkeniz ya da yabancı kültür ve felsefelere ilgi duymanız olası. Özellikle mistik bilimler, ruhsal şifa, astroloji, yoga vb. kavramlarda uzman şahıslardan destek alabilir yada eğitim programlarına katılabilirsiniz.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Sizi bir zamandır zorlayan ve kısıtlayan parasal mevzularla alakalı çözümler üretmeniz olası. Bir borç, kredi, vergi, sigorta vb. ödemeler için bazı bağışlamalardan ve uygun yapılandırmalardan faydalanabilir ya da yakın etrafınızdan destek görebilirsiniz.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Son günlerde artan sezgileriniz ve telepatik eforlarınız ile eş veya partnerinizle müthiş bir geçim tutmuş olabilirsiniz. Hayatınızdaki ufak detaylara azıcık daha romantizm katmaya çalışın. Başbaşa kısa bir tatil ile bu günleri değerlendirebilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Bugün hayattan sevinç alma isteğiniz çoğalabilir. Rahatınıza düşkün olacağınız için, programınızı, sevdiğiniz faaliyetlere ağırlık verecek biçimde tertip edebilirsiniz. Perhizinize ara verip kendinizi tatlı veya pasta ile mükâfatlandırabilirsiniz. Evcil hayvanlarla ilgilenmeniz de olası.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Sanatsal enerjiler yaratıcılığınızı ve öz güveninizi çoğaldırabilir. Hobilerinizle ilgilenebilir, müzik, dans, fotoğraf, resim vb. uğraşlarda çok galibiyetli olabilirsiniz. Şayet rastgele bir hobiniz yoksa güçlü duygularınızı hoşlandığınız bireye ve çocuklarınıza aktarabilirsiniz.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Aile içindeki ilişkilerin, özellikle de aile büyükleriyle diyalogların son derece sevinçli olabileceği bir gündesiniz. Ehemmiyetli mevzuların tartışılması, karşılıklı dayanaklaşma, sevgi paylaşımları bugün size çok iyi gelebilir.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Yakın etrafla bağlantının ön tasarıda olduğu bir gündesiniz. Hem temennilerinizi, hem dargınlıklarınızı rahatça dile getirebilir, bazı dargınlıkları sona erdirebilirsiniz. Ancak katı ve inatçı tavrınızdan bırakıp, bağışlayıcı olmalısınız.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Parasal mevzularda hafiflemenizi ve bazı borçlarınızdan kurtulmanızı sağlayacak legal tertip etmelerden faydalanabilir yada beklediğiniz parayı tahsil edebilirsiniz. Sanat ve bayanlara müteveccih mevzularda iş projeleri ve hasılat olanakları karşınıza çıkabilir.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Becerilerinizi ve özel karakterinizi gözler önüne sermek için uygun bir yarıyıldasınız. Kendinizi geri tasarıda tutmayın ve ehemmiyetinizi insanların iyice kavramasını, hayatlarındaki yerinizin tamamen şuuruna varmasını sağlayın. Ruhsal eforunuzu dış dünyaya da yansıtabilirsiniz.

Astrolog Demet BALTACI

Astrofoni.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.