Beden tiplerine göre etek modelleri

23.07.2021
127
Beden tiplerine göre etek modelleri
Günümüzde giyim her kadının bırakılmazı haline gelmiştir. Giyim, moda, tarz sahibi olmak için çeşit çeşit elbiseler sınıyoruz. Son zamanlarda taytın yerini etek almaya başladı. Sizler için beden tiplerine göre etek modellerini sıraladık.
Kalın ayak bileklerine sahipseniz etek seçiminiz netlikle bol ve geniş fileli etekler tarafından olmalıdır. Fazla ziynetli etek ucu güpürlü modellerden netlikle uzak durmalısınız.

44395_6.jpg
Kalın bel boyuna sahip bir bedene sahipseniz seçiminiz ya çok kısa etekler olmalıdır yada aksine çok uzun giysiler olmalıdır. Orta boy etek modellerinde uzak durmalısınız bu alakanın velinize odaklı olmasını sağlayacaktır.

44395_1.jpg
Geniş bir mide bölgesine sahipseniz seçiminiz yönünde olması gereken etek modeliniz netlikle kalem etek olmalıdır. Kemer kullanımından ve pilili etek modellerinden uzak durun!

44395_2.jpg
Erkek tipi başka bir deyişle erkek bedeni stilinde bir beden tiplemeniz varsa seçim etkeniz gereken etek tipi uzun ve derin bir yırtmaca sahip etek olabilir bu sizi olduğunuzdan daha bayansı ve seksi görünmenizi sağlayacaktır.

44395_3.jpg
Geniş kalçalara ve genş basenlere sahip bayanlar volanlı ve azıcık drapesi olan etekleri seçim etmeliler. Etekler kalçalarınızı pantolona göre daha iyi kapatacaktır. Eteklerinizin boyu diz hizasında olmalıdır.

44395_4.jpg
Düz kalçaya sahipseniz seçiminiz netlikle likralı ve dar giysiler yönünde olmalıdır.

44395_5.jpg
YAZAR BİLGİSİ