En sık seçim edilen estetik işlemleri nelerdir?

07.10.2021
237
En sık seçim edilen estetik işlemleri nelerdir?
Bu her kadının bırakılmazı olan bir mevzudur. Natürel hoşluk suni hoşluk derken bir biçimde her hoşluğun yolu estetikten geçmektedir. Estetik günümüzde hoşluğu destekleyen kadınların bırakılmaz durağıdır.

43755_7.jpg
Güzele erişmek için hemen hemen her yol estetikten geçmektedir. Günümüzde hoşlaşmak kaderine en çok seçim edilen estetik cinsleri nelerdir buyrun hep birlikte bakalım.

43755_1.jpg
Burun estetiği, günümüzde hem kadın hem de erkeklere en çok uygulanan operasyon. Burun operasyonu tasarlanırken hem fonksiyonel hemde estetik kozmetik emelli düşünülmeli, başka bir deyişle hem soluk alma meseleyi ortadan kaldırılmalı hem de burun biçimi arzu edilen hale getirilmelidir.

43755_2.jpg
Popo estetiği, yapısal ve kavmi sebeplerle beden şekillenmesi insanlarda birbirinden değişiktir. Meme geliştirme ve küçültme harekâtlarında olduğu gibi bel bölgesinin inceltilip kalça bölgesinin dolgunlaştırılması da mümkün.

43755_3.jpg
Yüz ve boyun estetiği, insan suratında çok bölge var, buralaardaki güzele gitmeyen minik özellikler dahi bireyi oldukça üzebiliyor. Kaş, göz kapağı, yanak, çene, dudak, alın ve boyun bölgelerinin bir arada rehabilitasyon edildiği değişik operasyonel usuller mevcut.

43755_4.jpg
Karın estetiği, karın bölgesindeki sarkıklığı ve yağ aşırılığını düzenlemek için bu aşırılıkları alma, başka bir deyişle karın germe operasyonları uygulanıyor. Bu operasyon esnasında karın duvarında, adale katmanlarında oluşmuş rahatlama ve yırtılmalar da düzenlenerek düzgün bir karın duvarı elde edilebilir.

43755_5.jpg

43755_6.jpg
YAZAR BİLGİSİ