Bir erkeğin size aşık olup olmadığını gösteren 6 tavır

11.11.2021
29
Bir erkeğin size aşık olup olmadığını gösteren 6 tavır

Bazen düşündükleriniz doğru olabilir ancak kendinize olan güvensizlikten veya bir önceki ilişkiden dolayı da eşinizin duygularından kuşku dinleyebilirsiniz. Eşinizin gerçekten sizi hoşlandığını anlamak için birkaç ipucu var.

Hoşlanıyorsa…

Hoşlanıyorsa: Gerçekten aşık olan adam, gözlerini sizden alamaz. Mesela, kolay bir şey yaptığınızda ya da giydiğiniz zaman sizi çayırk ve coşkuyla izlediğini fark edersiniz.

Hoşlanıyorsa: Kötü bir geçmişiniz varsa ve eşiniz geçmişi aldırış etmeden hala sizinle birlikteyse, muhtemelen sizin düşündüğünüzden daha fazla size aittir. Bir kişiyi geçmişinde olan iyi ve kötü her şeyle sahiplenmek sevginin işaretidir.

Hoşlanıyorsa: Genel anlamda sizin düşüncelerinizi ve isteklerinizi önem verip ona göre davranıyorsa bu iyi bir şeydir. Fakat eşiniz farkında olmadan sizi kırıp hayal kırıklığına uğratabilir. Bunun için bir konuşma yapabilirsiniz. Karşı tarafın her şeyi kavramasını beklemeyin. Kimse, kimsenin aklını okuyamaz.

Hoşlanıyorsa: Hepimiz sihirk jestleri beğeniyoruz, ama en ehemmiyetlisi küçük şeyler. Bu şeyler, çiçek ve çikolata gibi klişeleşmiş şeylerin ötesine geçmeye yeter. Bunlar, size ne kadar umursadığını gösterir.

Hoşlanıyorsa: Düşüncelerinizi ve hislerinizi paylaşmadan güçlü bir ilişki kurmak güçtür. Korkuları, meseleleri vb. tam duygu ve düşüncelerini sizinle paylaşıyorsa orada sevgi ve güven vardır. Sizinle bir gelecek düşünüyordur.

Hoşlanıyorsa: Eşler duygusallıktan sonra, birbiriyle bir şeyler konuşabilmeli. Haykırmak, kırıp dökmek meseleleri çözmez. İrtibat, güçlü bir ilişkinin anahtarıdır ve sizi seven biri, benliğini bir kenara koyarak yanılmış olabileceğini kabul eder.

ETİKETLER: , , , , ,
YAZAR BİLGİSİ