Boyner 12-22 Ekim tarihleri arasında Kozmetik Şenliği tertip ediyor

22.07.2021
325
Boyner 12-22 Ekim tarihleri arasında Kozmetik Şenliği tertip ediyor

Boyner, 12-22 Ekim tarihleri arasında reelleştireceği Kozmetik Şenliği’ne sizi de davet ediyor.

Kozmetik Şenliği ile çok avantajlı bir kampanya sunan Boyner, her 250 TL kozmetik alışverişine anında 50 TL indirim ve 100 TL hediye çeki armağan ediyor. 100 TL hediye çeki, kozmetik ve aksesuar haricindeki 300 TL’lik alışverişte kullanılabilecek.

Kozmetik alışverişinin sanki bir şenlik havasında yaşanacağı mağazalarda kampanya müddetince 700’de fazla etkinlik ve promosyon yapılacak. Dünya markalarının stantlarında hoşluk ve makyaj uzmanlarıyla surat, saç ve cilt incelemeleri, deri rengine uygun makyaj teklifleri ve uygulamaları, cümbüşlü ve değişik bir hayli etkinlik ile sürpriz hediyeler, hoşluğuna ve bakımına düşkün olan kozmetik tutkunlarına harikulade bir civar sunacak.

Şenlik süresince Boyner sosyal medya hesaplarında yapılacak müsabakalarda onlarca kozmetik hediyesi sahiplerini bulacak.

Şenlik müddetince Boyner mağazalarında reelleştirilecek faalliklerden öne çıkanlar şöyleB

Estée Lauder Dramming: Estée Lauder özel iMatch aygıtı eşliğinde renk testi ile cilt için en uygun renk tonları tanımlanıyor ve buna göre uzmanlar eşliğinde ürün teklifleri yapılıyor.

Clinique renk atölyesi: Perfect Pairing servisi ile dudaklar için doğru renk tercihi yapılıyor ve tonlama teknikleri ile dudaklar daha dolgun bir hale geliyor.

Shiseido future solution: Yutaka Ometanashi özel bakımı cildi geleceğe hazırlıyor.

Lancome Rose Mask: Lancome Absolue el ve surat petal masajı cildi gevşetirken, gül bakımı fantastik bir canlılık hissi yaşatıyor.

YAZAR BİLGİSİ