Bu hafta vizyona girenler!

17.07.2021
109
Bu hafta vizyona girenler!
.

.jpg

Anadolu Kartalları

Ömer Vargı’nın idarediği ve Engin Altan Düzyatan, Çağatay Ulusoy, Hande Subaşı ile Özge Özpirinççi’nin oynadığı ‘Anadolu Kartalları’ filmi, serüven ve aksiyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmde, kaptan olma hayaliyle yaşayan beş gencin yaşamı mevzu alınıyor. Beş dost, yaşamlarının bu güç ve stresli yarıyılında birbirlerine destek olur. Bu yarıyılda eğitmenlerinin destekleri de onlara yol gösterir. ‘Beynelmilel Anadolu Kartalı Tatbikatı’, gençlerin yaşamlarını değiştiren bir tecrübe olacak.

13508.jpg

İkili Reyin

Michael Brandt’ın idarediği ve Richard Gere, Odette Annable, Stephen Moyer ile Topher Grace’in oynadığı ‘İkili Reyin The Double’ filmi, dram sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.


Filmde, bir meclis abonesi, Cassius adlı Sovyet ajanının izlerini taşıyan cinayete kurban gider. CIA, genç casus Ben ile yaşamını Sovyet ajanı tutmaya adayan dedektif Paul’den bir takım oluşturur. Master tezini Paul’un Sovyet katili takibi üzerine hazırlayan genç Ben, Cassius’un tekerrür ortaya çıktığından emindir. İkili suçları incelerken değişik büyümelerle karşılaşır.

13510.jpg

Jonny English’in Dönüşü

Oliver Parker’ın idarediği ve Rowan Atkinson, Gillian Anderson, Dominic West ile Rosamund Pike’in oynadığı ‘Johnny English’in Dönüşü Johnny English Reborn’ filmi, komedi sahneleriyle izleyicilerin alakasını çekecek.

’Çin başkanına tertip edilmesi tasarlanan bir suikast teşebbüsü haber alındığında Johnny English, Asya’nın uzak bölgelerinde eşsiz hünerlerini geliştirmeye çalışmaktadır. Johnny English işinin başına geçer. Devlet Başkanları Konferansı süresince herkesi gözetebilmesi için hiçbir olasılığı gözden kaçırmaması gerekmektedir. Onun için galibiyetsizlik seçenek değildir.’

13511.jpg

Behzat. Ç: Seni Kalbime Gömdüm

Serdar Akar’ın idarediği ve Erdal Beşikçioğlu, Fatih Çoğalman, İnanç Konukçu ile Berkan Şal’ın oynadığı ‘Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm’ filmi, serüven sahneleriyle izleyicilerin alakasını çekecek.

Filmde, bir ihbar üzerine Gençlik Parkı’na giden cinayet ofis takımları, defineli bir tabut bulur. Tabuttaki yaşlı kadın, emekli bir polisin annesidir. İlk kere böyle bir cinayetle karşılaşan Behzat Ç, emekli polisi araştırmaya başlayınca birtakım yasaklamalarla karşılaşır. Emekli polis, teşkilat içinde ‘Avarel Memduh’ olarak öğrenilir.

13512.jpg
YAZAR BİLGİSİ