Bu hafta vizyona girenler!

11.06.2021
15
Bu hafta vizyona girenler!
Sinema Sevler, bu hafta aksiyon ve komedi filmleriyle sinema sevinci yaşayacaklar.

.jpg
Nedimeler

Paul Feig’in idarediği ve Kristen Wiig, Maya Rudolph, Rose Byrne ile Chris O’Dowd’ın oynadığı “Nedimeler Bridesmaids” filminin mevzusu şöyle:

“En yakın dostu Lillian’ı ve bir grup renkli nedimesini konutluluğa giden yolda deli bir yolculuğa çıkaran Annie’nin yaşamı darmadağınıktır. En iyi dostu Lillian nişanlanır ve Annie’nin baş nedimesi olmasını ister.

7921.jpg
Hayvan Bakıcısı

Filmde, hayvanat bahçesindeki hayvanlar, iyi kalpli bakıcıları Griffin’i çok beğenir. Griffin, yaşamında bir kız bulmanın tek yolunun hayvanat bahçesinden bölmek olduğuna karar verir.

Frank Coraci’nin idarediği ve Kevin James, Rosario Dawson, Leslie Bibb ile Ken Jeong’un oynadığı “Hayvan Bakıcısı Zookeeper” filmi, komedi sahneleriyle herkesi güldürecek.

7922.jpg
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika

1941 senesinde geçen filmde, 40 kiloluk genç Steve kerelerce orduya yazılmaya çalışmasına karşın yalanlanır. Sonunda onu Kaptan Amerika olarak öğrenilen Süper Asker’e dönüştürecek deneysel bir programa kabul edilir.

Joe Johnston’ın idarediği ve Chris Evans, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving ile Hayley Atwell’in oynadığı “İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Captain America: The First Avenger” filmi, aksiyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

7923.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.