Hangi burç neden kandırır?

13.09.2021
16
Hangi burç neden kandırır?

Hangi burçların sevgililerini neden terkettikleri ve neden kandırdıkları ortaya çıktı…

Koç: Her dediğini yapmanız; size sahip olduğunu avucunda olduğunuzu düşündürmeniz; başkalarıyla ilgilendiğinizi fark ettirmeniz; kıskançlığınız ve sahipleniciliğiniz; usanması için yeterli.

Boğa: Güç parçalar. Seksüel gönülsüzlüğünüz; finansal güvensizlikleriniz; parasal kararlarınızın sık sık yanlış çıkması; birikim sağlamamanız; çok tüketmeniz; güvenliğe dönük düşünememeniz ve davranamamanız… Doğru ve dürüst olmayan davranışlarınız, ufalamak istemesi için yeterli, lüzumlu ve önkoşul..

İkizler: Gözetmeci; sahiplenici ve kıskanç olmanız yeterli. Bir dakikada unutur.

Yengeç: Kaçarsanız kovalar, kovalarsanız kaçar. Kovalamanız; düş kırıklığına uğratmanız; incitmeniz; düşündüğü gibi biri olmadığınızı emin faktörüz; tenkidi, şefkatsiz ve hırçın tutumlarınız; O’nun agresifliklerini körükler ve anında soğumuş sezer.

Aslan: İftiharını yaralamanız; yanılgılarından bahsetmeniz; tenkit etmeniz; desteklememeniz; alkışlamamanız; takdir etmemeniz sürükleyip gitmesine neden olur ve bir daha da kolay kolay geri dönmez.

Başak: Dikkatli, özenli, uslu ve sevecen olmamanız yeterli. Entelektüel birikiminiz ve kültürel yeterliliğiniz de yoksa çok ivedi kaybedersiniz. Geri dönmez. Ancak kalbinizi de kırmaz.

Terazi: Çağdaş, popüler, bakımlı ve saygın olmamanız yeterli. Terbiyesini bozmamak için, konuşmadan terk edecektir.

Akrep: Hakimiyeti ya O’ na vazgeçmelisiniz ya da elinizden bir saniye dahi vazgeçmemelisiniz. Hakimiyeti kaybetme duygusunu yaşaması; ufalamak ve sizi acılar içinde vazgeçmek için yeterli.

Yay: Dolaşmaktan beğenmemeniz; başka kültürlere ilgi duymamanız ve uslu biri olmadığınızı fark ettirmeniz yeterli. Buna benlik kırımını da ilavelerseniz, her zamanki süratiyle Yay uzaklaşacaktır.

Oğlak: En güç bölen burçtur. Şayet sizi yeterince özümsemişse! Ailesi hakkında negatif konuşmalarınız; parasal güvenligini güçe sokmanız; işinde desteklememeniz; finansal mevzularda savruk ve dikkatsiz davranmanız yeterli. Elbette hepsi bir arada olmak şartıyla!

Kova: İstemediğinizi emin faktörüz, söylemeniz veya sezdirmeniz yeterli. Bunlar yoksa kısıtlamanız; hesap sormanız; müdahale faktörüz; dostluklarına karışmanız; ağır laflarla terk edilmenize rahatlıkla neden olur.

Balık: Kandırmak için nedene ihtiyacı yoktur; zira nedenleri her an değişebilir. Ufalamak için de, duygusal dünyasını azcık sallayacak rastgele bir somut vaka yeterlidir. Asıl neden, kendi çıkarına daha uygun bir gidişat tutmuş olmasıdır!

YAZAR BİLGİSİ