Maden suyu saçları uzatıyor mu?

28.04.2021
124
Maden suyu saçları uzatıyor mu?

Hoş, eforlu ve uzun saçlara sahip olmak hepimizin hayalidir. Ama ne yazık ki saçları uzatırken saç kaybına uğramadan aynı zamanda saçın eforunu kaybetme ihtimali ne yazık ki bir arada olmuyor! Bugün sizler için oldukça garip ama neticelerine de inanamayacağınız bir mucizeden bahsedicez. Maden suyunun hoşluk mucizesi! Saç kozmetik mahsullerini bir kenara vazgeçin ve sizin için tertip ettiğimiz natürel saç bakım rutinine bir göz atın…

Maden suyunun birden fazla işlevi vardır. Gerek sindirim sistemine olan tesiri gerek cide uygulandığında tonik işlevi görmesi gibi bir hayli işlevi vardır. Maden suyunun bir sonraki işlevi ise saçlara iyi gelmesi! Maden suyunu saçlarınızı uzatmak için kullanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her kadının hayalinde uzun eforlu parlak saçlar vardır. Maden suyu ile kumpaslı olarak saçınıza uyguladığınızda istediğiniz neticeyi elde edebilirsiniz.

Kepeklenen saçlarınızın artık temkinini alamıyorsanız yapmanız gereken çok basit sodanın çok emelli işlevinden bahsettiğimiz gibi, soda kepeklenen saçlar için oldukça tesirli bir çözüm yolu. Saç teninizin nem oranı düştüğünde saç meseleleri arasında olan kepeklenmesi oluşmaktadır. Maden suyu saç teninizin gereksinimi olan yeterli nemi sağlamaktadır. Duştan sonra maden suyu ile saçınıza masaj yaparak yaşklaşık 5-6 dakika kadar beklettikten sonra saçınızı durulayın. Neticesine inanamayacaksınız.

YAZAR BİLGİSİ