14 Şubat burç yorumlarınız!

29.06.2021
357
14 Şubat burç yorumlarınız!

Bugün 14 Şubat Venüs günündeyiz… Ay Aslan burcunda dolunay fazına doğru ilerliyor.
Bu gece yarısından sonra 01:52’de Aslan burcunun 26 derecesinde Dolunay alana gelecek.

Güneş ve Ay Aslan-Kova dingilinde karşı karşıya gelecekler. Ay Güneş’in burcunda yaşam enerjisi ve yaratıcılıkla beslenerek, şahsi benliklerimizi öne çıkaracak.
Günlük yorumları öz burcunuz ile beraber yükselen burcunuza göre de takip ediniz…

Yükselen burcunuzu öğrenmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup bilebilirsiniz
 
KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Sevgili Koçlar, Aslan Burcu Dolunayı beşinci konutunuzu aydınlatacak. Burası hayattan zevk aldığımız kavramlar, aşk, flörtler, cümbüş, hobiler, çocuklar ile alakalı mevzuları temsil eder. Ateş elementinde oluşacak  bu dolunay ve yakınlarında enerji ve motivasyonunuz çok yükselebilir. Aşk hayatınızda canlanma bekleyebilirsiniz. Hoşlandığınız bir birey önerinizi kabul edebilir, ya da bir aşk itirafı ile karşılaşabilirsiniz. Süregelen bir ilişki içerisinde iseniz sevgiliniz veya eşinizle hoş, cümbüşlü bir program hazırlayabilir, seyahate çıkabilirsiniz. Şayet ilişkinizde meseleler varsa ve görmezden geliyorsanız bu dolunayda her şey daha keskin olabilir. Ayrılık kararı verme mevzusunda daha cesur davranabilirsiniz.

Merkür retrosu daha önceki bir dost veya flörtle alakalı duyguları tekerrür canlandırabilir. Bir müddettir görmediğiniz bu bireyden haber alabilir, bağlantıya geçebilirsiniz. Bebek sahibi olmak isteyenler için de bu dolunay sürprizler ortaya çıkarabilir. Mars Terazi burcunda enerjinizi ilişkiler mevzusuna manipülasyonunuz gerekiyor. Bu yarıyılda eşiniz veya iş ortağınız daha fazla inisiyatif alabilir ve ilişkinizde tanımlayıcı olabilir. Özellikle sanat, organizasyon, çocuklar ile alakalı tasarılarınız varsa bu dolunayda sonuçlandırabilirsiniz.
Akrep burcundaki Satürn aşk, cinsellik, ilişkiler ve çocuklar mevzusunda sizden ciddiyet bekliyor. Mesullüklerinizi önemsememe etmemelisiniz.
 

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Sevgili Boğalar,   Aslan burcunda asıllaşacak dolunay dördüncü konutunuzu aydınlatacak. Konutunuz, aileniz, ebeveynleriniz ve güvenliğiniz ile alakalı kavramlarda bu dolunay bazı farkındalıklar ve mutasyonlar yaşayabilirsiniz. Güneş kariyer konutunuzda parlıyor. Merkür retrosu daha önceki işleri gözden geçirme ve yenileme ihtimali verebilir. Mars Terazi burcunda günlük rutinlerinizi etkileyen alanda çalışma saatlerinizi çoğaldırmış olabilir. Büro dışında konutta da çalışmanız gerekebilir. Bu dolunayda konutta çalışma mevzusunda yeni tertip etmeler yapabilirsiniz.

Konut alımı, satımı, taşınma, kiralama, tadilat, dekorasyon vb gibi kavramlar bu dolunayda bir neticeye bağlanabilir. Konutta parti verebilir, konuk ağırlayabilirsiniz. Şüphesiz Aslan dolunayı, aileniz ve çocuklarınızla konutta cümbüşlü etraflar yaratmanıza fırsat verecektir. Zati bir Boğa olarak siz buna bayılırsınız…Akrep burcundaki Satürn ilişkiler ve ortaklıklar mevzusunda sorumluluklarınızı çoğaldırırken, aile büyükleri ile alakalı kavramlara da dikkat topluyor. Bazı yaşlı ve olgun aile fertlerinde sağlık problemleri ortaya çıkabilir.
 

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Sevgili İkizler, Aslan burcundaki dolunay üçüncü konutunuzu aydınlatacak. Bu dolunay ve yakınlarında günlük hayatınız hareketlenebilir ve haberleşme trafiği çoğalabilir. Sevgiliniz veya eşinizle romantik bir gezi ve tatile çıkabilirsiniz. Terazi burcundaki Mars aşk hayatınızı hareketlendiriyor. Dolunayda sürpriz öneriler alabilir, romantik anlar yaşayabilirsiniz. İş ve çalışma hayatınızda mesullükler çoğalabilir. Özellikle eğitim, irtibat, medya, raklam, pazarlama, ticari mevzularda yeni görevler alabilirsiniz.

Hazırladığınız bir projeyi veya tezi yazılı veya sözlü sunabilirsiniz. Bu dolunayda iş gereği gerekli bir seyahat de gündeme gelebilir. Güneş ve retro Merkür özellikle geçmişten gelen bazı eğitim ile alakalı imtihanları ya da yasal mevzuları da gündeme taşıyabilir. Bir müddettir görmediğiniz akrabalarınızla olan irtibatınız çoğalabilir ve haberler alabilirsiniz.
 

YENGEÇ  22 Haziran-22 Temmuz

Sevgili Yengeçler, Aslan burcunda alana gelecek dolunay sizin ikinci konutunuzu aydınlatacak. Parasal kaynaklarınız, kazanç ve giderleriniz, şahsi bedellerinizle alakalı bazı farkındalıklar ve mutasyonlar yaşayabilirsiniz. Konutta uğraştığınız rastgele bir iş veya hobinizi paraya çevirecek ve size kazanç kapısı yaratabilecek bir büyüme gündeme gelebilir. Akrep burcundaki Satürn aşk ve romantik faaliyetler için azıcık fazla para harcayabileceğinizi de gösteriyor. Bütçenizi çok fazla aşmamaya çalışınız. Çocuklar için de bazı giderler gündeme gelebilir.

Terazi burcundaki Mars bu dolunayı destekleyen bir pozisyonda. Şu sıralarda sizin dördüncü konutunuzda bulunduğu için konut ve aileye daha fazla enerji tüketiyor olabilirsiniz. Zaman zaman bu alanda gerginlikler alana gelse de bu dolunay konut ve aile ile neşeli vaziyetleri müjdeliyor. Bazı parasal kaynaklar ve kredi ile konut alımı veya kiralama gibi işleriniz de neticeye erişebilir. Ay sonuna kadar Merkür retrosu devam edecek. Rastgele bir parasal mevzuda sözleşme imza atmanız gerekirse her zamankinden daha dikkatli olunuz.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Sevgili Aslanlar, sizin burcunuzda oluşacak dolunay senenin ehemmiyetli bir zamanına işaret ediyor. Hayatınızla alakalı ehemmiyetli kararlar alabilir, farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bu dolunayda seyyareniz Güneş ile Satürn arasında oluşan kare açı aile ve konutluluk gibi kavramlarda mesullükler ve önemsememe ettiğimiz bazı kavramlarla yüzleştirebilir.

Kronik bazı sağlık meselelerine karşı tedbirli olmalıyız. Aile büyüklerinizle alakalı bazı sağlık problemleri de dolunayda çoğalış gösterebilir. Güneş ve retro Merkür karşıt burcunuzda bulunuyor. Konutluluk, ortaklık ve bunlarla alakalı bazı daha önceki mevzular gündeme gelebilir.

Terazi burcunda izleyen Mars hukuksal mevzular ve sözleşmelerle meşgul olabileceğinizi gösteriyor. Bu bir konutluluk, boşanma, ortaklık veya parasal mevzularla alakalı olabilir. Bu yarıyıl sözleşme ve uyuşmalar için çok uygun olmayabilir. Şayet erteleme olanağınız yoksa tüm koşulları dikkatlice gözden geçirmeyi unutmayın. Dolunay sonuçlanmaları temsil ettiği için bu dolunayda yaz aylarında başlamış bazı teşebbüsleriniz veya yasal işleriniz sonuçlanabilir.

Tüm bu işlerle alakalı olarak ani bir seyahate de çıkabilirsiniz. Fiziksel görünümünüz ile alakalı bir yenilik ve imaj farklılığı için bu dolunay size cesaret verebilir. Aslan burcu saçları da temsil eder, saç modelinizde metamorfozlar gündeme gelebilir. Şayet kilo probleminiz varsa dolunayın hemen ardından perhize başlayabilirsiniz. Güneş Satürn karesi size süratli kilo verdirebilir.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Sevgili Başaklar, Aslan burcu dolunayı sizin on ikinci konutunuzda asıllaşacak. Bu dolunay zamanında sizden saklanan, öğrenmediğiniz bazı kavramlarla karşılaşabilir, farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Güneş ve retro Merkür iş ve çalışma konutunuzda bulunuyor. Terazi burcundaki Mars para konutunuzdan dolunay ile pozitif açı içerisinde olacak. İş ve çalışmalarınızın karşılığı bir para elinize geçebileceği gibi bazı yeni kazanç getirebilecek iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Bu işler geçmişten gelen bir proje de olabilir.

Akrep  burcundaki Satürn kısa yolculuklar, eğitim ve yakın etrafınızdaki bireylerle alakalı bazı kısıtlamalar alana getirebilir. Yeni bir proje, uyuşma ve sözleşme söz mevzusu ise çok dikkatli olmalısınız. Bazı yanlışlıklar, meseleler ya da arkası gayeli gidişatlar karşınıza çıkabilir. On ikinci konutta olan dolunaylar saklı husumet ve hırsızlıklara alan verebilir. Merkür retrosu bitene kadar herkese çok fazla güvenmeyin. Hayatınızdan çıkarmak istediğiniz bazı kavramlar, bireyler veya bağımlılıklar varsa bu dolunay eyleme geçme mevzusunda sizi cesaretlendirebilir.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Sevgili Teraziler, Aslan burcu dolunayı on birinci konutunuzu aydınlatacak. Sizin için neşeli ve cümbüşlü birkaç gün geçirebilirsiniz. Dilekler ve hayaller evindeki bu dolunay sizi bir isteğinize kavuşturabilir. Sosyal etrafınız ve dost grubunuz ile beraber bazı organizasyonlara katılabilir, dostlarınızla alakalı hoş haberler alabilirsiniz. Burcunuzda ilerleyen Mars dolunay ile pozitif açı yapıyor. Enerji ve motivasyonunuz yükseleceği için her zamankinden daha kararlı davranabilirsiniz.

Güneş ve retro Merkür aşk, yaratıcılık ve çocuklar ile alakalı evinize izliyor. Romantik ve cümbüşlü bir sevgililer günü geçirebilirsiniz. Usunuzdan çıkaramadığınız daha önceki sevgilinizden de haberler gelebilir ve buluşabilirsiniz. Merkür bu dolunayda size bazı sürprizler yapabilir. Konutlu Teraziler için çocuk ile alakalı mevzular daha fazla gündemde olabilir. Satürn sizi parasal mevzularda azıcık kısıtlıyor. Tüketmelerinizi hakimiyet faktörüz gerekiyor, zira dolunay tüketmeleri çoğaldırabilir.
 

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Sevgili Akrepler,  Aslan burcunda asıllaşacak dolunay sizin kariyer konutunuzu aydınlatacak. Senenin bu ehemmiyetli zamanında burcunuzdaki Satürn’nam da tesiriyle iş ve mesullükleriniz çok ağırlaşabilir. Terfi edebilir, metamorfozlar yaşayabilirsiniz. Şayet bulunduğunuz etrafta mutlu değilseniz bu dolunay bitişler ve ayrılıklar için cesaret verebilir.

Terazi burcunda ilerleyen Mars genel olarak motivasyonunuzu düşürse de bu dolunay dönemine canlandığınızı sezebilirsiniz. Saklı bir arkadaş veya aileden beklemediğiniz destekler gelebilir.
Bazı Akrep burçları iş ve kariyerlerindeki bir yenilik sebebiyle konut başkalaşımı da yaşayabilirler. Ya da konut içerisinde çalışmak zorunda kalabilirler.

Güneş ve retro Merkür konutta daha fazla zaman geçirebileceğinizi ve aile azaları ile irtibatın çoğalabileceğini işaret ediyor. Bir müddettir görmediğiniz, kardeşler, kuzenler, yeğenler ziyarete gelebilirler.  Konut ve büroda elektronik vasıtalar ve irtibat makinelerinde meseleler oluşabilir. Bu vaziyet günlük hayatınızı aksatabilir. Ancak daha önceki aletleri onarmak ve değiştirmek için de fırsat olacaktır.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Sevgili Yaylar,  Aslan burcu dolunayı ateş elementinden olduğu için sizin için canlandırıcı ve destekleyici enerjiler taşıyor. Dolunay ve yakınlarında günlük yaşamınızdaki irtibat çoğalabilir. Kısa veya uzun seyahatler yapabilir;  akrabalar ve kardeşlerle daha fazla konuşabilirsiniz. Belki uzak bir akraba ile alakalı ani bir vaziyet günlük rutinlerinizi etkileyebilir.

Dolunaylar sonuçlanma ve mutasyon zamanlarıdır. Sizin için de özellikle bir müddettir uğraştığınız hukuksal bir davada bu dolunay netice getirebilir. Bu yurtdışı, yüksek öğrenim ile iletişimli bir mevzu da olabilir. Terazi burcundaki Mars sosyal etrafınızdan destek alabileceğinizi işaret ediyor. Sanat, medya, yayıncılık, organizasyon ile alakalı işlerde yeni projeler gündeme gelebilir. Bir müddettir uğraştığınız bir proje ile alakalı ehemmiyetli büyümeler yaşayabilirsiniz. Akrep burcundaki Satürn bazı beklenmedik gecikme ve maniler çıkarabilir.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Sevgili Oğlaklar , Aslan burcu dolunayı sekizinci konutunuzu aydınlatıyor. Ortaklı işleriniz, hisseli paralarınız ile alakalı bazı farkındalıklar yaşayabilir, kararlar alabilirsiniz. Kariyer konutunuzdaki Mars haklı çabalarınızda size takviye ediyor. Bir müddettir almayı beklediğiniz bir prim, ikramiye veya alacağı tahsil edebilirsiniz. Para konutunuzda ilerleyen Güneş ve Retro Merkür geçmişle ilgili parasal mevzuları gündeme getirebilir.

Sevgili Oğlaklar Ay yedinci evinize idarıyor. Akrep burcundaki Satürn uzun vadeli geleceğinizi etkileyecek ciddi yapılandırmalar içerisinde olduğunuzu gösteriyor. Sizin seyyareniz Satürn’şöhret bu dolunaya kare açı yapması sizin için ciddi mutasyonlar alana getirebilir. Bu bir konutluluk, ortaklık veya eşiniz ve ortağınızla alacağınız yeni kararlar olabilir.
 

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Sevgili Kovalar,  Aslan burcu dolunayı sizin için de senenin ehemmiyetli bir zamanına işaret ediyor. Karşıt burcunuzda oluşacak bur dolunay ilişkiler, ortaklıklar konutunuzu aydınlatacak. Bu vaziyet süregelen ilişkilerde yeni bir yarıyıl başlatabilir. Bir konutluluk veya iş ortaklığı kararı alabilirsiniz. Şüphesiz romantik bir zamana denk gelen bu dolunay bir hayli kova burcunun konutluluk öneriyi almasına neden olacaktır. Akrep burcunda bulunan Satürn ve dolunaya olan kare açısı mesullüklerimizi bize anımsatacak ve ciddi olmamızı bekleyecek.

Şayet bir ilişkiniz varsa artık bu ilişkinin mesullüğünü bütün anlamıyla alma zamanı geldi sevgili Kovalar. Şayet konutluysanız bu mesullük bir bebek de olabilir. Aslan dolunayı ile beraber çocuk mevzusunda süratli büyümeler yaşayabilirsiniz. Madalyonun değişik suratı meseleli ilişki ve konutluluğunuz varsa bu dolunay ayrılma mevzusunda sizi cesaretlendirecek ve büyümeleri süratlendirecek. Mars Terazi burcunda sizi destekliyor ve yeni ufuklara yelken açmanıza destekçi olacak.

Sevgili Kovalar bu doluna iş, kariyer ve cemiyet önündeki statünüzde ciddi, kalıcı mutasyonlar için sizi destekliyor. Kariyerinizde yeni bir yarıyıl başlayabilir. Hayatınızda neyin zorunlu, neyin zorunlu olmadığına karar vermeniz daha kolay olacaktır. Yurt dışı, eğitim, medya, yayıncılık, organizasyon vb. işlerle alakalı kariyerinizi destekleyici teşebbüsler ve ortaklıklar gündeme gelebilir.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Sevgili Balıklar, Aslan burcu dolunayı altıncı konutunuzu aydınlatacak. Bu dolunay günlük rutinleriniz, iş ve çalışma şartlarınızda bazı metamorfozlar yaratabilir. Merkür retrosu devam ediyor. Bu vaziyet konut ve büroda kullandığınız vasıta gereçlerde bozulmalar, buluşma ve buluşmalarda gecikmeler, ertelemeler yaratabilir.

Sevgili Balıklar sağlık konutunuzda alana gelen dolunayda gecikmiş sağlık hakimiyetlerinizi yaptırabilir, bazı meseleleriniz için rehabilitasyon olabilirsiniz.  Kova burcunda bulunan Güneş ve retro Merkür sağlık kurumu, muayenehane vb. civarlarda bulunabileceğinize de işaret ediyor. Akrep burcundaki Satürn dolunaya sert açı yapıyor. Bazı uzak akrabalar ile alakalı ani sağlık meseleleri oluşabilir. Ya da yurtdışı ile alakalı işler veya hukuksal bazı mevzularda neticeler alabilirsiniz. Bunlar geçmişle alakalı bazı kavramlar da olabilir. Terazi burcunda bulunan Mars para ile alakalı büyümeler de yaratabilir. Yanınızda çalışan bir şahsın işten ayrılması, işe başlaması ile ortaya çıkabilecek, ücret, tazminat, sigorta vb. mevzular dolunay yakınlarında sizi meşgul edebilir.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ MEKTEBİ

YAZAR BİLGİSİ

maltepe escort ataşehir escort idealtepe escort anadolu yakası escort kadıköy escort bostancı escort pendik escort ataşehir escort şişli escort göztepe escort pendik escort kartal escort bostancı escort erenköy escort maltepe escort pendik escort bostancı escort ümraniye escort şerifali escort kartal escort maltepe escort tuzla escort pendik escort anadolu yakası escort acıbadem escort ümraniye escort escort bayan maltepe escort ümraniye escort ataşehir escort kadıköy eskort pendik eskort ataşehir escort ümraniye escort kadıköy escort escort bayan maltepe escort sex hikaye yeni seks hikaye gerçek sex hikaye sex hikaye seks hikayeleri sex hikayesi gerçek sex hikayeleri